PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα τιμή στο ONDSL KIT.



kaloydis
02-02-06, 00:37
Έλαβα ένα newsletter από την OTENET 69 ΕΥΡΩ + ΦΠΑ 19% Νεα τιμή.
Τους πήρα στο τηλέφωνο και μου το επιβεβέωσαν σίγουρα είναι πολύ καλή προσφορά.
Οποιος θέλει μπορεί να το δεί στο παρακάτω αρχείο.

NoYmErOs
02-02-06, 00:41
Στο site πάντως δεν υπάρχει τίποτα.. περίεργο να το στέλνουν πρώτα σε newsletter και να μην το βάζουν στο site τους..

sdikr
02-02-06, 00:41
Εδώ άλλα λέει http://corporate.otenet.gr/corporate/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_pane/P-1030c8a8b3c-10009

t300
02-02-06, 00:58
Πήγε 69,00 + ΦΠΑ. Είδα και διαφήμιση στην tv.

sdikr
02-02-06, 01:00
Πήγε 69,00 + ΦΠΑ. Είδα και διαφήμιση στην tv.

Εγώ είδα που το δίνουν δωρεάν με δώρο ενα alfa romeo!!


(συγνώμη κιόλας, αλλά χρείαζεται κάτι γραπτό ;) )

Crosstalk
02-02-06, 01:04
Τα εχουν ξεφτυλισει ολα οι ISPs......ολοι μεσα μπαινουν.......και ο ΟΤΕ που κυριαρχει στα κυκλωματα συνεχιζει να κονομαει..........

περιμενω πως και πως να ανακοινωσουν την συγχωνευση πλεον ΟΤΕ/Οτενετ να δω τι θα κανουν τα connx και τα ondslkits!

kaloydis
02-02-06, 01:06
Οποιος θέλει ας κατεβάσει το αρχείο που διαφημιζη το ONDSL KIT στη νέα τιμή.

sdikr
02-02-06, 01:09
Οποιος θέλει ας κατεβάσει το αρχείο που διαφημιζη το ONDSL KIT στη νέα τιμή.

το κατέβασα αλλα στην σελίδα δεν το αναφέρει σαν προσφορα έχει τα 89

δυο τινά ή καναν λάθος στο newsletter ή δεν το έχουν αλλάξει ακόμα στην σελίδα τους

μέχρι όμως να είναι κάτι σίγουρο...........

tengai
02-02-06, 01:13
καλησπερα

εγω τι να πω τωρα που το πηρα το κιτ πριν 6 μερεσ με 109 ευρω:mad:

sdikr
02-02-06, 01:14
καλησπερα

εγω τι να πω τωρα που το πηρα το κιτ πριν 6 μερεσ με 109 ευρω:mad:

με ΦΠΑ τόσο πάει

Delijohn
02-02-06, 01:50
69+19%=82,11

sdikr
02-02-06, 01:56
69+19%=82,11

89 + 19% ;

Delijohn
02-02-06, 02:26
Εννοούσα την νέα προσφορά.. :redface:
Αλλά και 89+19%=105,91

sdikr
02-02-06, 02:28
Εννοούσα την νέα προσφορά.. :redface:
Αλλά και 89+19%=105,91

Με την νέα προσφορά δεν ξέρω!

οσο για την παλια, δεν ξέρω γιατί είπε 109 αλλά υποθέτω οτι απλά εκάνε μια σύντομη πράξη

nrg_polini
02-02-06, 02:45
Μολις ειδα και εγω τη διαφημηση!! Ελεος ποσο χαμηλα θα τις ριξουν πια τις τιμες των πακετων?? Πλεον ειναι πολυ ακυρο να πας σε αοριστου οταν σου δινει 4 μηνες 69+ ΦΠΑ και μετα 50% εκπτωση.

Και επειδη μου αρεσουν τα μαθηματικα εχουμε και λεμε, με 82.11 Ευρω παιρνουμε

4 μηνες dsl +τελος ενεργοποιησης +modem.

Για να δουμε με την ιδια εταιρια αν τα παρουμε ξεχωριστα ολα αυτα τι θα πληρωσουμε για 4 μηνες.

On dsl bundle της otenet 41.41*4 =165.65 Ευρω.
Τελος ενεργοποιησης Δωρεαν
Modem εστω 15 Ευρω

Συνολο 180.65 Ευρω.

Δηλαδη σε 4 μηνες χανουμε 98 ολοκληρα ευρω, δεν νομιζω να υπαρχει κανεις που να υποστηριζει ακομα τη λυση γραμμη+isp ετσι? ;)

ps Αν θελετε να μη παρετε το bundle και απλα γραμμη οτε+isp θα πρεπει να προσθεσουμε και το κοστος του τελους ενεργοποιησης.

S0uPiAS
02-02-06, 02:51
Ki egw eida tin diafimisi stin TV prin kana misawro.

Opote... Apo:
89E + FPA = 105,91E
pigainoume sta:
69E + FPA = 82,11E kai einai poly kali prosfora :oneup:, i kaliteri auti ti stigmi an den kanw la8os!

Perimenw na dw kai tin analogi ptwsi tis timis sta 1024/256 to opoio pisteuw pws 8a einai to paketo pou 8a empisteutw.


Vevaia i kinisi auti tis OTEnet prepei na ypologisoume pws isws ferei nees/kalyteres prosfores apo tis antagwnistries etairies, gi auto kalo einai na anamenoume liges meres kai na min viastoume kanontas mia -en telei- mi symferousa agora (opws twn filwn mas pou agorasan OnDSL Kit sto telos tis prosforas tou...)
Giati opoios viazetai....? :hmm: 3exasa ti leei parakatw :redface:

Delijohn
02-02-06, 03:24
Μολις ειδα και εγω τη διαφημηση!! Ελεος ποσο χαμηλα θα τις ριξουν πια τις τιμες των πακετων?? Πλεον ειναι πολυ ακυρο να πας σε αοριστου οταν σου δινει 4 μηνες 69+ ΦΠΑ και μετα 50% εκπτωση.

Και επειδη μου αρεσουν τα μαθηματικα εχουμε και λεμε, με 82.11 Ευρω παιρνουμε

4 μηνες dsl +τελος ενεργοποιησης +modem.

Για να δουμε με την ιδια εταιρια αν τα παρουμε ξεχωριστα ολα αυτα τι θα πληρωσουμε για 4 μηνες.

On dsl bundle της otenet 41.41*4 =165.65 Ευρω.
Τελος ενεργοποιησης Δωρεαν
Modem εστω 15 Ευρω

Συνολο 180.65 Ευρω.

Δηλαδη σε 4 μηνες χανουμε 98 ολοκληρα ευρω, δεν νομιζω να υπαρχει κανεις που να υποστηριζει ακομα τη λυση γραμμη+isp ετσι? ;)

ps Αν θελετε να μη παρετε το bundle και απλα γραμμη οτε+isp θα πρεπει να προσθεσουμε και το κοστος του τελους ενεργοποιησης.

Αυτά που γράφεις με προβληματίζουν μέρες.. Κι όχι τπτ άλλο, οι τιμές των πακέτων πέφτουν κι εκεί μας στρέφουν. Όσοι έχουν όνειρο ένα αξιοπρεπές usr (έτσι για να την λένε και στα φιλαράκια τους καμιά φορα:lol:) τι κάνουν?:hmm:
Πλέον ούτε το γραμμή οτε και ταπεινή netkey από 4net δε συμφέρει σε σχέση με πακέτα..

danton
02-02-06, 03:27
Η παράπανω τιμή ισχύει για δωδεκάμηνη δέσμευση. Τα ψηλά γραμματάκια που περνάνε από κάτω. Το έγραψα για να τα διαβάσω.

maik
02-02-06, 03:34
Μολις ειδα και εγω τη διαφημηση!! Ελεος ποσο χαμηλα θα τις ριξουν πια τις τιμες των πακετων??
Ακριβα ειναι φωναζουμε ,φτηνα ειναι δεν μας αρεσει.Μενει να δουμε αν ειναι τσαμπα τι θα γινει. Ισως βγαλει κανενας και μια προσφορα που θα μας πληρωνει κιολας:clap:

Neted
02-02-06, 04:25
Η παράπανω τιμή ισχύει για δωδεκάμηνη δέσμευση. Τα ψηλά γραμματάκια που περνάνε από κάτω. Το έγραψα για να τα διαβάσω.
Η δέσμευση ισχύει αν θες να εκμεταλευτείς το -50% στη συνέχεια.
Αν πάρεις μόνο για 4 μήνες δεν υπάρχει δέσμευση.

Γαμώτο, κι εγώ με 105 το πήρα :(

golity
02-02-06, 05:05
Πολύ καλή η προσφορά της Otenet, ελπίζω και ο ΟΤΕ να το πάρει απόφαση και να μειώσει τις τιμές στα πάγια του, μήπως και δούμε πραγματικά καλές τιμές και σε υψηλές ταχύτητες!!! Ο μόνος που κερδίζει για την ώρα είναι ο ΟΤΕ, όλοι οι άλλοι μπαίνουν μέσα με τα πακέτα/προσφορές, ελπίζοντας στην συνέχιση σε αορίστου!!!

anon
02-02-06, 10:10
Φαίνεται οι πάροχοι νομίζουν ότι το Ιντερνετ είναι ίδιο με την κινητή τηλεφωνία (μπορεί τα τζιμάνια του μάρκετινγκ να τα πήραν απο κεί :D :D :D)

Δεν καταλαβαίνουν οι μ..... ότι εδώ δεν είναι κινητή τηλεφωνία να θέλεις να κρατήσεις τον ίδιο αριθμό (και όσο για το email, ανοίγεις και ένα web mail λογαριασμό και είσαι ήσυχος). Εννοώ που κάνουν δώρα κινητά, επιδοτήσεις κλπ προκειμένουν να πάρουν έναν πελάτη. Δεν πειράζει, θα το καταλάβουν.....

kreatosoupa
02-02-06, 10:55
Ουφ... ελεος. Κι εγω 105 το πηρα τελος Δεκεμβρη κι ακομα περιμενω καμια πορτα στο dslam μπας και δω ασπρη μερα.... :mad:

Καθε μειωση για καλο βεβαια, αλλα ειμαι πολυ γκαντεμης ρε γμτ...

golity
02-02-06, 11:13
Ουφ... ελεος. Κι εγω 105 το πηρα τελος Δεκεμβρη κι ακομα περιμενω καμια πορτα στο dslam μπας και δω ασπρη μερα.... :mad:

Καθε μειωση για καλο βεβαια, αλλα ειμαι πολυ γκαντεμης ρε γμτ...



Και άλλοι εκατοντάδες/χιλιάδες που το πήραν πριν τις 1/2/2006 (μαζί με αυτούς και εγώ)... έτσι για να μη νιώθεις μοναξιά!!! :)

aserf
02-02-06, 12:05
Vevaia i kinisi auti tis OTEnet prepei na ypologisoume pws isws ferei nees/kalyteres prosfores apo tis antagwnistries etairies, gi auto kalo einai na anamenoume liges meres kai na min viastoume kanontas mia -en telei- mi symferousa agora (opws twn filwn mas pou agorasan OnDSL Kit sto telos tis prosforas tou...)
Αυτό δε μπορώ να το καταλάβω :hmm:
Είναι λογικό ότι αν περιμένει και 2 μήνες κάποιος θα βρει ακόμα πιο συμφέρουσα "προσφορά", αν περιμένει 1 χρόνο θα βρει ακόμα πιο συμφέρουσα "προσφορά". Για μένα δεν αποτελούν προσφορές πλέον. Τις ονομάζουν έτσι για να προσελκύσουν κόσμο. Με αυτές τις τιμές είναι ικανοί να βγάλουν κέρδος, άρα φανταστείτε τι κέρδος έβγαζαν πριν :down:
Όποιος θέλει να βάλει DSL ας πάει να βάλει, ούτως ή άλλως και αν περιμένει, όταν με το καλό θα πάει να αγοράσει το πακέτο σύνδεσης θα αποδειχτεί ότι αν περίμενε λίγο ακόμα θα πλήρωνε ακόμα λιγότερα, κοκ...

kreatosoupa
02-02-06, 12:53
Αυτό δε μπορώ να το καταλάβω :hmm:
Είναι λογικό ότι αν περιμένει και 2 μήνες κάποιος θα βρει ακόμα πιο συμφέρουσα "προσφορά", αν περιμένει 1 χρόνο θα βρει ακόμα πιο συμφέρουσα "προσφορά". Για μένα δεν αποτελούν προσφορές πλέον. Τις ονομάζουν έτσι για να προσελκύσουν κόσμο. Με αυτές τις τιμές είναι ικανοί να βγάλουν κέρδος, άρα φανταστείτε τι κέρδος έβγαζαν πριν :down:
Όποιος θέλει να βάλει DSL ας πάει να βάλει, ούτως ή άλλως και αν περιμένει, όταν με το καλό θα πάει να αγοράσει το πακέτο σύνδεσης θα αποδειχτεί ότι αν περίμενε λίγο ακόμα θα πλήρωνε ακόμα λιγότερα, κοκ...

Ετσι ειναι σε ολα τα πραγματα βασικα. Κι εγω πηρα το OPEL Corsa μου πχ με μια καλη προσφορα και 2 μηνες μετα το δινανε με MP3 Player τζαμπα, μετα με GPS Navigation και αλλα καλουδια... Πρεπει απλως να κανεις την κινηση οποτε νοιωσεις οτι σε συμφερει...

Gemalde
02-02-06, 15:08
Ουφ... ελεος. Κι εγω 105 το πηρα τελος Δεκεμβρη κι ακομα περιμενω καμια πορτα στο dslam μπας και δω ασπρη μερα.... :mad:

Καθε μειωση για καλο βεβαια, αλλα ειμαι πολυ γκαντεμης ρε γμτ...Καθίστε ρε παιδιά, εγώ που το πείρα τον Σεπτέμβριο 160 ευρώ (χωρίς να συμπεριλαμβάνω τα περαιτέρω έξοδα όπως router κλπ) τι πρέπει να πω; Χαλαρώστε.

stasym
02-02-06, 15:11
Μα η τιμή 21 ευρώ για τους επόμενους 8 μήνες ισχύει για το συνολικό πάγιο; (Γραμμή + συνδρομή) ή μόνο για τη συνδρομή;

fkxan
02-02-06, 15:18
Πράγματι,η τιμή έπεσε στα €82,11 με ΦΠΑ.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.
Η προσφορά που έχει το Πλαίσιο με €21,19 για τους μήνες από τον 5ο έως τον 12ο αφορά μόνο το πάγιο για την Οτενέτ ή συμπεριλαμβάνει και τη γραμμή στον ΟΤΕ;
Ευχαριστώ

stasym
02-02-06, 15:21
Pragmati, i timi epese sta €82,11 me fpa.
Th ithela na rwtisw kati.
H prosfora pou exei to plaisio me €21,19 gia toys upoloipous mines afora mono to pagio gia tin otenet i simperilamvanei kai ti grammi ston ote?

xexe..tin idia aporia eixame..poios tha ti lysei?

ipo
02-02-06, 15:44
Μα η τιμή 21 ευρώ για τους επόμενους 8 μήνες ισχύει για το συνολικό πάγιο; (Γραμμή + συνδρομή) ή μόνο για τη συνδρομή;Η προσφορά όπως είχε τον περασμένο μήνα αφορούσε τόσο στην παροχή internet όσο και στην παροχή ADSL γραμμής. Μάλιστα τότε η έκπτωση γινόταν στα εκάστοτε πάγια, ακόμα κι αν άλλαζες ταχύτητα.

Γιατί δεν παίρνετε τηλέφωνο στο 801-11-35555 να ρωτήσετε;

Αν η μείωση τιμής συνδυάζεται με τους όρους προσφοράς του περασμένου μήνα, τότε συνεχίζει να είναι το καλύτερο πακέτο και το μόνο που συμφέρει κατά την άποψή μου.

Σας παρακαλώ να γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναφέρουν οι κανόνες λειτουργίας του forum (http://www.adslgr.com/forum/announcement.php?f=17&a=4).

domineg
02-02-06, 16:12
ρε ουτε με 5Ε το μηνα... Μακριααααααα

NoYmErOs
02-02-06, 18:03
ρε ουτε με 5Ε το μηνα... Μακριααααααα

Σου ξέφυγε ένα θέμα που δεν έκανες παράπονα για την ΟΤΕνετ. :)

kaloydis
02-02-06, 23:49
Πηγένετε στο www.plaisio.gr θα δήτε την νέα τιμή 82.11 ευρώ με ΦΠΑ + TRANSCEND 1GB USB 2.0 JETFLASH 110 (1GB) δώρο. Πραγματικά τρομερή προσφορά.

Bebis
03-02-06, 04:43
Αν επιλέξω το OnDSL κιτ , ενώ τώρα έχω αορίστου, τι βήματα θα πρέπει να ακολουθήσω;
Θα πρέπει πρώτα να ακυρώσω την συνδρομή αορίστου και μετά να ενεργοποιήσω το κιτ;
Υπάρχει περίπτωση να χάσω και την θύρα μου στο dslam?
Αυτο που με απασχολεί είναι το πόσες μέρες θα μείνω χωρίς ιντερνετ...



----------------------------
Edit : Σε ευχαριστώ ipo

ipo
03-02-06, 13:50
Αν επιλέξω το OnDSL κιτ , ενώ τώρα έχω αορίστου, τι βήματα θα πρέπει να ακολουθήσω;
Θα πρέπει πρώτα να ακυρώσω την συνδρομή αορίστου και μετά να ενεργοποιήσω το κιτ;
Υπάρχει περίπτωση να χάσω και την θύρα μου στο dslam?
Αυτο που με απασχολεί είναι το πόσες μέρες θα μείνω χωρίς ιντερνετ...Πρέπει να διακόψεις τη γραμμή ADSL που έχεις. Θα μείνεις στην πράξη 2 έως 4 εβδομάδες χωρίς γραμμή ADSL. Ο τυπικός χρόνος που ανακοινώνει ο ΟΤΕ και η OTEnet είναι 1 μήνας για τη διαδικασία διακοπής-επανενεργοποίησης.

Ναι, υπάρχει περίπτωση να χάσεις τη θύρα σου στο DSLAM, αφού πρέπει να αποδεσμευτεί για να κάνεις εκ νέου ενεργοποίηση.

elisa
04-02-06, 01:47
Γιατι ρε παιδιά θα πρέπει να περιμένουμε τόσο καιρό αν θελήσουμε να συνεχίσουμε αγοράζοντας νέο κιτ? υπάρχει κάποιος τεχνικός λόγος που το δικαιολογεί αυτό αφού στον ίδιο παροχέα παραμένουμε αν πάρουμε νέο κιτ?
Γιατί αν δεν υπάρχει τεχνικός λόγος, η πρακτική αυτή είναι καταχρηστική και της χρήζει καταγγελεία σε επιτροπη ανταγωνισμού, εετ και ενώσεις καταναλωτών!!!

iasonakos
04-02-06, 02:41
Γιατί αν δεν υπάρχει τεχνικός λόγος, η πρακτική αυτή είναι καταχρηστική και της χρήζει καταγγελεία σε επιτροπη ανταγωνισμού, εετ και ενώσεις καταναλωτών!!!

Μου θυμιζεις τον κολλητο μου!! Αμα κανεις την πρωτη ολες οι υπολοιπες ειναι πολυ ευκολες!!!:up:

Περα απο την πλακα.. Εγω βλεπω να μειωνουνε τις τιμες μονο στα πακετα.. Με το bundle τί θα γίνει? Θα συνεχισουν να μειωνουν στα πακετα και το bundle θα μεινει ιδιο? Ας το αφηνανε το ondslkit στην παλια του τιμη... Μπορουσαν να μειωσουν τα χρηματα που θα ειναι να δωσουμε μετα το τετραμηνο...:rtfm:

Αφου ολοι σχεδον κανουν 12 μηνο συμβολαιο. Θα μας τα παιρνουν στα σιγουρα για αλλους 8 μηνες... Μειωσε την τιμη του μηνα οχι την τιμη του αρχικου πακετου..

ipo
04-02-06, 16:42
Γιατι ρε παιδιά θα πρέπει να περιμένουμε τόσο καιρό αν θελήσουμε να συνεχίσουμε αγοράζοντας νέο κιτ? υπάρχει κάποιος τεχνικός λόγος που το δικαιολογεί αυτό αφού στον ίδιο παροχέα παραμένουμε αν πάρουμε νέο κιτ?
Γιατί αν δεν υπάρχει τεχνικός λόγος, η πρακτική αυτή είναι καταχρηστική και της χρήζει καταγγελεία σε επιτροπη ανταγωνισμού, εετ και ενώσεις καταναλωτών!!!


Περα απο την πλακα.. Εγω βλεπω να μειωνουνε τις τιμες μονο στα πακετα.. Με το bundle τί θα γίνει? Θα συνεχισουν να μειωνουν στα πακετα και το bundle θα μεινει ιδιο? Ας το αφηνανε το ondslkit στην παλια του τιμη... Μπορουσαν να μειωσουν τα χρηματα που θα ειναι να δωσουμε μετα το τετραμηνο...:rtfm:

Αφου ολοι σχεδον κανουν 12 μηνο συμβολαιο. Θα μας τα παιρνουν στα σιγουρα για αλλους 8 μηνες... Μειωσε την τιμη του μηνα οχι την τιμη του αρχικου πακετου..

Πρέπει να καταλάβετε ότι αυτό που συμφέρει οικονομικά εσάς, δεν συμφέρει την εταιρεία. Η εταιρεία ξέρει πολύ καλά ότι αρκετοί θα σκεφτούν το κόστος της απώλειας γραμμής ADSL και θα συνεχίσουν να πληρώνουν bundle. Σκοπός κάθε εταιρείας είναι να σας βάλει στο τσουβάλι και μετά δεν ασχολείται με προσφορές προς εσάς.

Οι προσφορές και η καλή εξυπηρέτηση πελατών της OTEnet είναι μέχρι να γίνει συνδρομητής. Το ίδιο συμβαίνει σχεδόν με όλες τις εταιρείες.

Η λογική λέει ότι μία εταιρεία πρέπει να προσπαθεί να αυξήσει τα κέρδη της τραβώντας νέους πελάτες και όχι να τα μειώνει μέσω εκπτώσεων προς τους υπάρχοντες πελάτες. Βέβαια αυτό δεν συμφέρει τους καταναλωτές, αλλά είναι απόλυτα νόμιμο. Απλά όποιος δεσμεύεται σε μία εταιρεία πρέπει να το ξέρει και όχι να παραπονιέται, διότι απλά είναι κάτι δεδομένο. Κανόνας της αγοράς είναι, πώς να το κάνουμε...;

Όπως λέει και ο iasonakos, θα μας τα πάρουν στα σίγουρα για 12 μήνες, γιατί να μας πάρουν σίγουρα λιγότερα; Το συμφέρον του δεσμευμένου πελάτη είναι αντίθετο με το συμφέρον τις εταιρείας.

deathlok
05-02-06, 20:22
συμπεριλαμβάνει τα πάντα. (ελληνικα παιδία είναι κανόνας)

ΕΡΜΗΣ
05-02-06, 21:58
Με το bundle τί θα γίνει? Θα συνεχισουν να μειωνουν στα πακετα και το bundle θα μεινει ιδιο? Ας το αφηνανε το ondslkit στην παλια του τιμη... Μπορουσαν να μειωσουν τα χρηματα που θα ειναι να δωσουμε μετα το τετραμηνο

Η προσφορά με το νέο μειωμένο πάγιο ισχύει και για το bundle εφόσον βέβαια αποδεχτεί ο ενδιαφερόμενος την 12μηνη δέσμευση.

Επειδή μάλλον κάποιοι το μπερδεύουν. Bundle γίνεται το ondsl kit μετά τη παρέλευση του προπληρωμένου χρόνου των 4 μηνών. Ουσιαστικά αυτό που διαφοροποιεί το ondsl kit είναι το ότι πρόκειται για συσκευασία που περιέχει και το modem ενώ το bundle είναι κάποιου είδους ondsl kit χωρίς το modem (sagem).

Επίσης ακόμα μία ειδοποιός διαφορά είναι ότι το bundle έχει την έννοια του αορίστου παγίου για υπηρεσίες adsl γραμμής(πρόσβασης) και adsl συνδρομής (user, pass, mailbox κτλ...) ενώ το ondsl κιτ έχει την έννοια του προπληρωμένου πακέτου(με συγκεκριμένη ημερομηνία λήξης- μετά από 4 μήνες - εφόσον δεν το επιθυμεί άλλο ο ενδιαφερόμενος) για τις ίδιες υπηρεσίες που αναφέρθηκαν.

my8os
06-02-06, 10:32
Μια χαζή ερώτηση: ξέρει κανείς τι hardware (μάρκα, κλπ) έρχεται με το onDSL kit;

ipo
06-02-06, 15:53
Μια χαζή ερώτηση: ξέρει κανείς τι hardware (μάρκα, κλπ) έρχεται με το onDSL kit;Sagem Fast 800 USB modem. Ό,τι πιο απλό μπορεί να βρει κάποιος για σύνδεση με ADSL, επομένως έχει περιορισμένες δυνατότητες.

apnea73
06-02-06, 19:40
Η προσφορά με το νέο μειωμένο πάγιο ισχύει και για το bundle εφόσον βέβαια αποδεχτεί ο ενδιαφερόμενος την 12μηνη δέσμευση.



Το ρωτάω και σε ένα άλλο post...Εγώ που τα έχω χωριστά μπορώ να πω στην OTEnet (εαν αποδεχθώ το 12μηνο συμβόλαιο) να έχω μειωμένη τιμή?

@ ADSLgr.com All rights reserved.