PDA

Επιστροφή στο Forum : Εδώ ο κόσμος καίγεται (βονταφον/παρακολουθήσεις κλπ)



fon
04-02-06, 03:13
... και γω χτενίζομαι :cool:

Με... δέος (:rolleyes:) είδα οτι το τελευταίο σήριαλ των παρακολουθήσεων κινητών τηλεφώνων έχει "μαζέψει" αμέτρητα ποστς όπου ο καθένας γράφει την άποψή του - και καλά κάνει.

Ηθελα να γράψω εκεί, αλλά θα χανόταν, οπότε σκέφτηκα ο πονηρός να ανοίξω άλλο θρεντ.

Λοιπόν, το όλο ζήτημα με αφήνει παγερά αδιάφορο.

Δυσκολεύομαι να καταλάβω για ποιον λόγο ασχολούνται οι πάντες αποκλειστικά και μόνο με αυτό λες και η ιστορία σταμάτησε άμα τη αποκαλύψει του... "σκανδάλου".

Για τους οπαδούς των θεωριών συνωμοσίας, μια ερώτηξις: Γιατί άραγες "αποκαλύφθηκε" το περί ου ο λόγος "σκάνδαλον" μόλις οι αξιαγάπητοι τραπεζίτες αποφάσισαν να ξεκινήσουν μια... "διαδικασία" η οποία θα οδηγήσει στο να πληρώνουμε εμείς το προφυλακτικόν με το οποίον θα μας διακορεύουν (και ουχί μόνον)... Για να "μετατοπιστεί το ενδιαφέρον" ? :redface:

Για τους έχοντες κάποια αισθητική διαφορετική του Χόλιγουντ: Τι ενδιαφέρον παρουσιάζει αυτή η κακογραμμένη σαπουνόπερα (μπι σοαπόπερα θα τη λέγανε οι αδελφικοί μας φίλοι οι αμερικλάνοι) και κάνετε τον κόπο να την παρακολουθείτε?

Για όλους: Καλά, έχετε ιντερνετ... και παρακολουθείτε "ειδήσεις" και "ενημερωτικές εκπομπές" κομέρσιαλ τιβι ? (πχ "ο σαρανταφιλόπουλος είπε" κλπ κλπ).

* Δεν περιμένω απαντήσεις. Απλά είχα "χρόνο για χάσιμο" και τον αφιέρωσα στην εξάσκηση μου στη πληκτρολόγηση. (Λες αμα να τον αφιέρωνα στην παρακολούθηση τιβι να ήμουν τώρα πιο έξυπνος ? :hmm:)

blend
04-02-06, 03:19
Συνάδελφε, κι εμένα με αφήνει παγερά αδιάφορο το θέμα.

Και γι' αυτό ακριβώς, δεν έγραψα μισή οθόνη μήνυμα, ανοίγοντας μάλιστα νέο τόπικ.

fon
04-02-06, 03:36
Εχεις δίκιο. Την εξάσκησή μου στη πληκτρολόγηση θα έπρεπε να την κάνω είτε στο "Just Testing!", έιτε (ακόμα καλύτερα) στο notepad.

---> Ελα όμως που το "εγωιστικό γονίδιο" θέλει να "εκτίθεται"...

Υπόσχομαι να μην ξαναφορτώσω το μπορντ με "ασκήσεις":nono: :oops: :oops: :oops:

MariaTs.
04-02-06, 05:12
Μάθημα πληκτρολόγησης!

Γράψε 20 φορές: Vodafone. Άλλες 20: Μας βλέπουν και μας ακούν εκεί έξω. Και 100 φορές: Άλλη φορά θα βλέπω Star! :p

Δεν αντέχω άλλο! Όχι άλλο πια με τις υποκλοπές! Οι κότες γιατρεύτηκαν, με το που έκανε εκείνη την απίστευτη χιονοθύελα στην χώρα μας και αποκλείστηκαν οι πάντες με 10 πόντους χιόνι. Πήγαν να αρρωστήσουν οι αγελάδες και τα χοιρινά, αλλά μας πρόλαβε η κινητή! Φτου...
Τα νεύρα μου, τα χάπια μου κι ένα ταξί να φύγωωωωωωωωωωωωω! :lol:

mickymouse
04-02-06, 11:15
Ρε σεις τη καλυτερη ειδηση την ακουσα σημερα το πρωι. Το FBI εβαλε σε στενη παρακολουθηση ενα 12χρονο που σε μια εκθεση εγραψε οτι η καλυτερη μερα ειναι να σκοτωσει τον BUsh και την Οπρα και να ξεσπασουν ταραχες στην κυβερνηση. Ο δασκαλος αναστατωθηκε πηγε την εκθεση στον διευθυντη του σχολειου και εκεινος σαν καλος ρουφιανος ειδοποιησε το FBΙ.
Εντελως :offtopic: το παραπανω


ΥΓ 1. Αμα σας χαλασει η ADSL ή σας χτυπησει ιος παρακαλω απευθυνθητε σε κυριο Τραγκα ή κυριο Κακαουνακη.
ΥΓ 2. Bin Laden, βομβα, CIA, τρομακρατης, πρωθυπουργος ( επειδη ολα παρακολουθουνται)

Dimis
04-02-06, 12:02
Το Γιουνανιστάν μας είναι ξέφραγκο αμπέλι δε χρειαζόμασταν τα κανάλια να μάθουμε οτι ο καθένας κάνει ότι γουστάρει εδω μέσα...
Αλωνίζουν οι Αμερικάνοι,Αγγλοι,Τούρκοι,Ισραηλινοί εδω μέσα κι εμείς βαράμε τον Πολυζωγόπουλο!!
Τόσο νεότουρκοι είμαστε... Βλέπουμε το δεντράκι και χάνουμε το δάσος!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.