PDA

Επιστροφή στο Forum : Πάγια Λογαριασμού οτε



br0
06-02-06, 18:19
Τι πάγια πληρώνετε στον λογαριασμό του ΟΤΕ? Φυσικά απυθύνομαι σε όσους έχουν adsl γραμμή. Ρωτάω γιατί σήμερα μου ήρθε ο 2ος λογαριασμός τηλεφώνου από τον ΟΤΕ από τότε που έβαλα adsl γραμμή 512 με το πακέτο CONN-X OTENET 512kbps economy 3000, που σημαίνει ότι έχω ήδη πληρώσει το τέλος ενεργοποίησης, και παρατηρώ ότι 99 ευρώ πληρώνω μόνο στα πάγια τα οποία είναι : πάγιο της ISDN γραμμής, πάγιο της DSL γραμμής και πάγιο της συνδρομής της DSL που μαζί με το ΦΠΑ 19% φτάνουν κοντά στα 100 ευρώ!
Μου φαίνονται πάρα πολλά δεν ξέρω γι αυτό ποστάρω για να μου πείτε αν και εσείς έχετε παρόμοια πάγια στον λογαριασμό σας!

Hwoarang
06-02-06, 18:23
θα σε πείραζε να ανεβάσεις ένα screeenshot του λογαριασμού σου?

Νικαετός
06-02-06, 18:43
133 ευρώ το δίμηνο , ISDN + πάγια adsl 1024 ...+ OTENET 384 economy 1000 + dial up back up.

Άρα μια χαρά σε βρίσκω ...

teo_L20
06-02-06, 21:27
Σωστοοςς!

kokoretsi
12-02-06, 03:11
Τι πάγια πληρώνετε στον λογαριασμό του ΟΤΕ? Φυσικά απυθύνομαι σε όσους έχουν adsl γραμμή. Ρωτάω γιατί σήμερα μου ήρθε ο 2ος λογαριασμός τηλεφώνου από τον ΟΤΕ από τότε που έβαλα adsl γραμμή 512 με το πακέτο CONN-X OTENET 512kbps economy 3000, που σημαίνει ότι έχω ήδη πληρώσει το τέλος ενεργοποίησης, και παρατηρώ ότι 99 ευρώ πληρώνω μόνο στα πάγια τα οποία είναι : πάγιο της ISDN γραμμής, πάγιο της DSL γραμμής και πάγιο της συνδρομής της DSL που μαζί με το ΦΠΑ 19% φτάνουν κοντά στα 100 ευρώ!
Μου φαίνονται πάρα πολλά δεν ξέρω γι αυτό ποστάρω για να μου πείτε αν και εσείς έχετε παρόμοια πάγια στον λογαριασμό σας!

Καλώς όρισες στο φτηνό internet :whistle::whistle::whistle::whistle:

evantigger
12-02-06, 06:22
Ναι κι εμείς παρόμοια πάγια έχουμε... Αλήθεια γιατί economy κι όχι home? Αλήθεια όταν ισχύσει το φοιτητικό Ίντερνετ ότι πληρώναμε στον isp θα το πάρουμε αναδρομικά ;)

PLS_CY
12-02-06, 06:52
Ναι κι εμείς παρόμοια πάγια έχουμε... Αλήθεια γιατί economy κι όχι home? Αλήθεια όταν ισχύσει το φοιτητικό Ίντερνετ ότι πληρώναμε στον isp θα το πάρουμε αναδρομικά ;)

:lol::lol::rofl::lol::lol: Καλόοοο

elladara
12-02-06, 10:01
Ναι πάμφθηνα με 65 το μήνα επι 6 εκ συνδρομητές (αν είχαν όλοι ADSL) θα πηγαίνανε στα 390 εκ το μήνα ή 4,68 δις ευρώ το χρόνο και μετά φωνάζουνε γιατί στους "ληστές" στο google βγαίνουνε πρώτοι!! Παρόλα αυτά σήμερα είναι στα 150 το μήνα απότι φαίνεται από τους ισολογισμούς τους και αντί να ανοίγουνε την πίττα για να κερδίσουνε πήγανε να αυξήσουνε και τον ΕΠΑΚ! Έλεος δεν έχουν κάποιον εκεί μέσα που να ξέρει από marketing?

mrsaccess
12-02-06, 10:40
Έλεος δεν έχουν κάποιον εκεί μέσα που να ξέρει από marketing?
Έχουν, την Σούλα! :twisted:




ΥΣ. Αν δεν κατάλαβες το αστείο κάνε ένα search στο forum να δεις ποια είναι αυτή η Σούλα...

theodoros2004
12-02-06, 10:57
Το φτηνο adsl μπηκε στην ζωη μας.Μας γα.....νε στα παγια....ελεος.:mad: :mad:

@ ADSLgr.com All rights reserved.