PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με προπληρωμένο Conn-x...Ενεργοποιείται ακόμα ?



garfieldakos
04-08-09, 11:29
Καλημέρα,
Είχα αγοράσει στο παρελθόν ένα προπληρωμένο πακέτο conn-x στα 2 mbps , το οποίο όμως δεν ενεργοποίησα ποτέ καθότι βρισκόμουν σε εναλλακτικό πάροχο και ήταν μεγάλη φασαρία με αποτέλεσμα τελικά να μείνει στην άκρη.
Μιας και μετακόμισα πρόσφατα και ήθελα άμεση λύση τηλεφώνου έκανα αίτηση νέας τηλεφωνικής γραμμής μέσω ΟΤΕ.
Η γραμμή λειτουργεί κανονικά και είπα να ενεργοποιήσω και το συγκεκριμένο πακέτο.
Δυστυχώς δεν βρίσκω το χαρτί που μου είχαν δώσει τότε απο τα Multirama με τα στοιχεία της σύνδεσης για ενεργοποίηση.
Επικοινώνησα με το κατάστημα οι οποίοι με ενημέρωσαν οτι δεν κρατάνε κανένα αντίγραφο της αίτησης και οτι να καλέσω τον ΟΤΕ δίνοντας το serial,part number που αναγράφεται πάνω στο πακέτο.

Έχω μιλήσει με 134,1422 και ενα 801 του ΟΤΕ που μου είπαν ο καθένας τα δικά του απο το ότι δεν υπάρχουν πλέον προπληρωμένα πακέτα,μέχρι οτι δεν γίνεται να ενεργοποιηθεί σε άλλο αριθμό (δεν έχει ενεργοποιηθεί ποτε).

Τι γίνεται τώρα ? Πάει χαμένο το πακέτο και οι 2 μήνες ? Κανείς που έχει βρεθεί σε αντίστοιχη θέση ??

tsorbi
04-08-09, 11:52
Καλά χάνονται τέτοια χαρτιά;

@ ADSLgr.com All rights reserved.