PDA

Επιστροφή στο Forum : Lineage 2 Chronicles 4: Scions of Destiny



dantouan
08-02-06, 03:45
Σημερα επιτελους κυκλοφορει το Lineage 2 Chronicle 4: Scions of Destiny...

Οσοι πιστοι προσελθετε για download απο εδω:

http://www.lineage2.com/pds/game_dw.html

ή εδω:

http://www.fileplanet.com/lineage2/

Για περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με τις προσθηκες που εχουν γινει σε σχεση με το Chronicles 3, μπορειτε να διαβασετε εδω:

http://www.lineage2.com/news/news.html#a006347:oneup:

augerinos
08-02-06, 05:42
Επίσης:
Σε όσους μετά το download τους βγάζει error στο extract (επειδή χρησιμοποιήσαν τη μηχανή του winrar) να κάνουν το extract με τον default των xp και δεν θα έχουν πρόβλημα.

papdoux
08-02-06, 12:46
Σημερα βγαινει;
γιατι παιζω σε free sever που το εχει ηδη. Ηταν δυο μαλιστα αλλα ο ενας εκλεισε.

alexironaek
09-02-06, 23:00
σε ποιον server??παιδιααα κανας ελληνικοςςςς???

dantouan
10-02-06, 17:54
Μπορεις να δεις την υπογραφη μου για τον e-global (www.la2.gr), αλλα υπαρχουν και 2-3 ακομα Ελληνικοι servers οπως ο BnB και ο Noobwars ισως και μερικοι ακομα...

alexironaek
10-02-06, 21:23
rc καναν για το c4 ξερεις??

kokos_13
12-02-06, 16:35
για να παίξουμε όμως το παιχνίδι πρέπει να έχουμε κάποιο κωδικό για registration???Οπότε πρέπει να έχουμε το γνήσιο παιχνίδι σε cd???Ας μου πει κάποιος αν ξέρει να μην το κατεβάζω άδικα...

dantouan
18-02-06, 12:27
rc καναν για το c4 ξερεις??

Απο χτες εγινε C4 και ο e-global, και μαλιστα απο καμμια μ@λ@κια σβηστηκαν ολα τα παλια accounts με αποτελεσμα ολοι να αρχιζουν παλι απο το 0...:down::evil:

Οσοι πιστοι προσελθετε τωρα που ολοι αρχιζουν απο την αρχη και ειναι ολοι ισοδυναμοι, (το μονο καλο που εκανε αυτη η μ@λ@κια των GM)...:hmm:


για να παίξουμε όμως το παιχνίδι πρέπει να έχουμε κάποιο κωδικό για registration???Οπότε πρέπει να έχουμε το γνήσιο παιχνίδι σε cd???Ας μου πει κάποιος αν ξέρει να μην το κατεβάζω άδικα...

Οχι δεν χρειαζεται το γνησιο cd, απλα κατεβαζεις το game και μετα απλα κατεβαζεις και βαζεις στο directory του game μεσα στον σκληρο σου το patch του server και ετοιμος ;)

Sannin
18-02-06, 15:21
Εχμ, όταν ελευθερωθεί ο ftp server του lineage ειδοποιείστε... :p

dantouan
19-02-06, 17:05
Ελευθερος ειναι φιλε sannin...:cool:

Sannin
20-02-06, 01:01
Χμμμ, μου λέει συνέχεια πως υπάρχουν ~750 άτομα logged on και να ξαναπροσπαθήσω σε 10 λεπτά. Έχω προσπαθήσει αρκετές φορές...

Sannin
20-02-06, 20:32
Επίσης:
Σε όσους μετά το download τους βγάζει error στο extract (επειδή χρησιμοποιήσαν τη μηχανή του winrar) να κάνουν το extract με τον default των xp και δεν θα έχουν πρόβλημα.

Και με τα δύο έχω πρόβλημα. :evil: Έχω σιχαθεί τα corrupted files, επιτέλους..:mad: .

leonheart
21-02-06, 19:05
Ξέρω ότι το θέμα είναι το C4 αλλά θα ήθελα να πω πως εδώ και 2 εβδομάδες ξεκίνησα σε έναν C3 server ο οποίος είναι free και πολύ καλός. Είναι ο "Eureka" του "Lineage 2 paradise", αν δεν κάνω λάθος αμερικάνικος. Έχει αρκετούς ευρωπαίους αλλά ελάχιστους έλληνες. Όποιος θέλει να δοκιμάσει http://www.l2-paradise.com. Οι GM και οι monteretor είναι πολύ αυστηροί σε "μαιμουδιές". Απλά το λέω και όποιος θέλει ας το δει. Προσωπικά είμαι πολύ ικανοποιημένος. Καλό παιχνίδι σε όλους :oneup: !

demian_
22-02-06, 14:08
Απο χτες εγινε C4 και ο e-global, και μαλιστα απο καμμια μ@λ@κια σβηστηκαν ολα τα παλια accounts με αποτελεσμα ολοι να αρχιζουν παλι απο το 0...

Οσοι πιστοι προσελθετε τωρα που ολοι αρχιζουν απο την αρχη και ειναι ολοι ισοδυναμοι, (το μονο καλο που εκανε αυτη η μ@λ@κια των GM)...




AXAAXAXXAAXXAXAXAXAAXAXAXAXAXXAAXAXAXXXAXXAXXAXAXAXXXA.....

Το καλυτερο ανεκδοτο που εχω ακουσει για τον eglobal μετα το αλλο με τι μεταβαση στο C4...

R.I.P. eglobal...Ας μεινουν οι GM και τα υπολοιπα τσιρακια τους να χαιροντε μονοι τους την παρ'ολιγο(πολυ θα ελεγα) c1moddedtoC2 wannabeC3 anekdotoC4 version τους..

Και οπως ελεγε και το Launcher...VOTE FOR US....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΧΧΧΧΑ ...

Official και παλι Official...Οτιδηποτε αλλο ειναι απλες οδοντοκρεμες...

JediMasterMANIAC
22-02-06, 15:48
AXAAXAXXAAXXAXAXAXAAXAXAXAXAXXAAXAXAXXXAXXAXXAXAXAXXXA.....

Το καλυτερο ανεκδοτο που εχω ακουσει για τον eglobal μετα το αλλο με τι μεταβαση στο C4...

R.I.P. eglobal...Ας μεινουν οι GM και τα υπολοιπα τσιρακια τους να χαιροντε μονοι τους την παρ'ολιγο(πολυ θα ελεγα) c1moddedtoC2 wannabeC3 anekdotoC4 version τους..

Και οπως ελεγε και το Launcher...VOTE FOR US....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΧΧΧΧΑ ...

Official και παλι Official...Οτιδηποτε αλλο ειναι απλες οδοντοκρεμες...
^_^ κατι τετοιο εννοουσα κα εγω... αμα θες μια αξιοπιστη υπηρεσια πας στο official και οχι στο μαϊμου
...οχι οτι ειμαι υπερ του pay-to-play αλλα δεν μπορεις να κανεις αλλιως αν θες το καλυτερο :(

demian_
22-02-06, 16:31
Η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω ειμουν υπερ του pay-to-play και γενικως της νταβατζιλιδικης νοοτροπιας του μηνιατικου για να παιξεις.Σου πληρωνω το παιχνιδι,αν θες και τα updates,αλλα το μηνιατικο χρεωμα δεν μου καθοταν καλα...Ετσι ξεκινησα λοιπον να ασχολουμε με τους πριβε...Αηδιασμενος βεβεαια απο την κατασταση που επικρατουσε(παιχτες επιπεδου πολυ κατω απο το μηδεν σε θεματα συμπεριφορας,Admins και GM που σου καταστρεφαν το παιχνιδι και την οποια αξιοκρατεια μπορουσε να υπαρχει με τα φιλαρακια και τσιρακια τους που κανενας δεν βγηκε να παραπονεθει για τους χαμενους υπερτατους χαρακτηρες που ειχαν κλπ κλπ κλπ) ειπα να δω τον official που τουλαχιστον μου εξασφαλιζε οτι αν εχω τα κοτσια τα δικα μου και οχι καποιου αλλου θα προχωρουσα,εβαλα το χερι στην τσεπη...

ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!!

Μια ωρα ηταν αρκετη ωστε να μην ξανααασχοληθω με πριβε σερβερ...Τεραστια διαφορα και σιγουρα οποιος δει τις διαφορες δεν ξαναγυριζει στους πριβε...Εκτος αν εχει τα καταλληλα κονε με τους θεους(βλεπε admins GM)του σερβερα και απλα κανενα σβησιμο rollback η αδικια γενικωτερη στο σερβερ δεν σε ακουμπα...Πραγμα ομως που κανενας σωστος gamer θα δεχοταν...

Αν θελεται να δειτε πως ειναι το game απλα join Official...Οι φτηνες απομιμησεις των prv ειναι απλα για καποια ατομα που το λεξιλογιο τους ξεκιναει με τη λεξη νουμπα και τελειωνει με τη λεξη ζωο...Εξαλλου ειπαμε...Ισως τετοιους παιχτες να θελουν και να ονειρευονται στους σερβερ τους.Γιατι οποιοσδηποτε νοημων ανθρωπος απλα την κανει με ελαφρα για καπου αλλου...

dantouan
23-02-06, 04:18
Συμφωνω με ολα τα παραπανω, αλλα δεν μπορουν ολοι να δινουν 12 ευρω τον μηνα....

augerinos
23-02-06, 09:18
Δεν υπάρχει χρήστης Η/Υ και Ίντερνετ που να μην μπορεί να δίνει 12 ευρώ το μήνα.

Απλά ή δεν θέλουνε ή δεν έχουν παρέα ή δεν τους αρέσουν τα rates.

Εγώ Lionna που είμαι σπάνια παίζω γιατί κανένας φίλος μου δεν έχει μπει και με αγγλάκια βαριέμαι να μιλάω:(

demian_
23-02-06, 12:12
@Augerinos

Ελα στον Gustin...Πολλοι Ελληνες πλεον εκει...Πμ στο dem1an η αφησε μου ενα mail και θα τα βρουμε:)

dantouan
23-02-06, 12:34
Δεν υπάρχει χρήστης Η/Υ και Ίντερνετ που να μην μπορεί να δίνει 12 ευρώ το μήνα.

Απλά ή δεν θέλουνε ή δεν έχουν παρέα ή δεν τους αρέσουν τα rates.

Εγώ Lionna που είμαι σπάνια παίζω γιατί κανένας φίλος μου δεν έχει μπει και με αγγλάκια βαριέμαι να μιλάω:(

Μακαρι να ηταν μονο τα 12 ευρω τον μηνα που θα χαλασει καποιος για να παιζει στον official..
Τα πολλα λεφτα φευγουν στο ebay καθως ο official ειναι Χ1 στα adena και το xp, οποτε για να ανεβει καποιος πρεπει να αγορασει απο τα κορεατικα bot..
Εκει φευγουν τα πολλα λεφτα..

demian_
23-02-06, 12:52
Το ebay δεν ειναι υποχρεωτικο ουτε καθεστως...

Σιγουρα τα πραγματα γινονται πολυ πιο ευκολα με το ebay αλλα δεν σημαινει οτι χωρις αυτο δεν παιζεις....
Dantuan φιλε μου απλα στον off ο σκοπος ειναι να ανεβεις αλλα οχι να ανεβεις οσο πιο γρηγορα γινεται...
Και το προτιμω να λιωνω για να ανεβω και να αποκτησω πραγματα απο το να μην μπορω να το αποκτησω επειδη θελει ο καθε admin να τα δινει μονο στα τσιρακια του...

Οποτε ας αφησουμε το ποσα λεφτα μπορεις να ξοδεψεις(μονο αν το θες)στο ebay....

Erebos
09-03-06, 16:53
Ο καλύτερος C4 private server είναι ο L2 Paradise. Τελεία.
Αν και αυτή τη στιγμή έχει πέσει ο login server και δεν θα μπορείτε να κάνετε login, checkάρετε το φόρουμ τους και τη δουλειά που έχουν κάνει τα παιδιά στον server.
Μακράν ο καλύτερος C4 private server εξωτερικού και ό,τι πιο κοντινό σε retail(aka official) server.

kokos_13
10-03-06, 23:57
Πάντως το έχω κατεβάσει το setup 4 φορές και όλες δεν μπορώ να το κάνω extract καθώς λέει ότι είναι corrupted.Το έχει κάνει σε κανέναν άλλο αυτό?

Erebos
11-03-06, 07:49
Πάντως το έχω κατεβάσει το setup 4 φορές και όλες δεν μπορώ να το κάνω extract καθώς λέει ότι είναι corrupted.Το έχει κάνει σε κανέναν άλλο αυτό?

ΔΕΝ είναι corrupt. πολλοί έχουν συναντήσει το ίδιο πρόβλημα.
απλά πρέπει να κατεβάζεις την τελευταία έκδοση του WinRar ή να το ανοίξεις με το ενσωματωμένο zip extractor των win XP.

dantouan
14-03-06, 14:47
Eλληνες εχει καθολου μεσα εκει φιλε Erebos :?: :?: :?:

Erebos
14-03-06, 18:51
υπάρχει ελληνικό clan με το όνομα Darklegion1! Αρχηγός είναι ο Silence. Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα μπω σε αυτούς. Ο server είναι σχετικά καινούριος (since 10 Oct 2005). Όλοι στον L2p Eureka!!!

p.s. Εγώ είμαι Dark Elf Assassin lvl 22 με το όνομα Erebos

p.s. no.2 Στο register για game account, αν έχετε email από Yahoo, μπορεί να κάνει bounce και να μην σας έρθει το verification key. Συνέβη και σε μένα, γι' αυτό χρησιμοποίησα το hotmail.

hydro
15-03-06, 15:04
μα καλα ολοι σε prive πατε??? εγω ειμαι σχεδον 1.5 χρονο στον Official στον server sieghardt και κατεχω τον μεγαλυτερο phantom summoner στον official γενικα ειμαι 74 lvl και μαλλον θα ειμαι ο πρωτος hero στον server δεν λεω nick οσοι με ξερον απο εδω μεσα ξερουν..... εχω βαρεθει να μου λενε ειμαι απο bnb και θελω μια βοηθεια

demian_
15-03-06, 17:04
Πριβε ειναι καλα να ξεκινησεις για να δεις το παιχνιδι...

Απο κει και περα...

Aς το αφησουμε καλυτερα.Official και παλι official

Aξιζουν και το τελευταιο cent που τους δινεις...

dantouan
16-03-06, 13:16
Eνταξει ρε παιδες συμφωνω για official αλλα οταν ολοι οι φιλοι σου παιζουν private τι να κανεις....

Υ.Γ.: Btw μολις μου ηρθε μια 60 days game card...:up:

cca
16-03-06, 15:06
Την πάτησα και εγω με το Lineage, εχω μπει στον Hindemith λίγο πάνω απο 2 βδομάδες τώρα και εχω καεί τελείως! Έφτασα τον cleric μου σε lvl 35 πολυ γρήγορα.

demian_
17-03-06, 11:28
Dantuan αν δεν εχεις κανα αλλο χαρακτηρα ηδη στα σκαρια ελα απο Gustin...


Σιγουρα μονο μοναξια δεν θα νιωσεις!!!

Ο μισος global εχει μετακομισει εκει..

Pm in game οταν το παρεις αποφαση...dem1an.

Oλο και κατι εχουμε για τους καινουργιους που χρειαζονται βοηθεια για το ξεκινημα τους :)

Σιγουρα και μπιφτεκακια στου Μπαιρακταρη εχουμε ;P

samosmath2004
20-03-06, 16:38
Παιδια κατεβασε και εγω το παιχνιδι απο την Official σελιδα ειναι ενα exe.
Ξεκιναει το instal και στην δευτερη μπαρα μου βγαζει μηνυμα λαθους!!
Τι παιζει;;Το αρχειο που κατεβασα συγκεκριμενα ειναι το USLin_204_01.exe

akiles
31-03-06, 09:24
re paidia...ti egine o lineage paradise?
einai kato edo kai 3 meres.....psofise? kserei kaneis:cry: ?

Erebos
31-03-06, 15:24
re paidia...ti egine o lineage paradise?
einai kato edo kai 3 meres.....psofise? kserei kaneis:cry: ?

Bumpy roads ahead... (http://www.l2-paradise.com/forums/showthread.php?t=8658) http://www.l2-paradise.com/forums/images/news/chibide.gifWell, it seems as some one loves us so much, they insisted on taking out our network. New Firewall is installed. So, I am not promising this won't happen again, but it will tell me WHO is doing it, Contact ISP, Dealth with.

Genesis should beonline as of now, named "Test Server" until I get an update out there. It is a 1x/1x/1x/1x/1x Server. We are delaying the movies intros a few days to give people a chance to get out there.

Aurora Sieges start not this weekend, but next saturday/Sunday.

Genesis, Welcome aboard! [Comments: 18] (http://www.l2-paradise.com/forums/showthread.php?t=8658) Posted By: Ken (http://www.l2-paradise.com/forums/member.php?u=1)


Αν δεν μπήκες στο http://l2-paradise.com ακόμα.

akiles
03-04-06, 09:22
Ok otan eixa mpei htan down kai to site tous.....don't varate!:)

tora ola einai ok!

dantouan
03-04-06, 14:19
Dantuan αν δεν εχεις κανα αλλο χαρακτηρα ηδη στα σκαρια ελα απο Gustin...


Σιγουρα μονο μοναξια δεν θα νιωσεις!!!

Ο μισος global εχει μετακομισει εκει..

Pm in game οταν το παρεις αποφαση...dem1an.

Oλο και κατι εχουμε για τους καινουργιους που χρειαζονται βοηθεια για το ξεκινημα τους :)

Σιγουρα και μπιφτεκακια στου Μπαιρακταρη εχουμε ;P

Σε θυμαμαι φιλε μην ανυσηχεις...;)

dantouan
03-04-06, 14:20
Ok otan eixa mpei htan down kai to site tous.....don't varate!:)

tora ola einai ok!

Οι κανονες του forum απαγορευουν τα greeklish οποτε θα σε παρακαλουσα να γραφεις στα Ελληνικα..:mad:

akiles
03-04-06, 15:38
Οι κανονες του forum απαγορευουν τα greeklish οποτε θα σε παρακαλουσα να γραφεις στα Ελληνικα..:mad:

Σορρυ....αλλα δεν ειμαι καν Ελληνας, οποτε τα Ελληνικα μου δεν ειναι και τοσο καλα.:)
οποτε γραφω σε greeklish για να μην φανει οτι ειμαι ανορθόγραφος...θα προσπαθω.

loudbass
16-04-06, 03:06
"L2 Day Heart piece 5" ...που χρησιμεύει?

fenomeno66
21-04-06, 02:14
mporei kapoios na mou steilei prive messege na mou pei kapoious servers?

@ ADSLgr.com All rights reserved.