PDA

Επιστροφή στο Forum : Κουφο που εκανα με τον οτε...



iceman509
09-02-06, 02:06
ειναι καφριλα αυτο που εκανα αλλα ετσι για γελιο...
Πριν μερικες μερες με πηραν τελ απο τον οτε για να μου πουλησουν dls συνδρομη (βασικα τον πατερα μου πηραν και τους ειπε να παρουν εμενα) , και στην αναγνωριση βγηκε ενα νουμερο normal (οχι αποκρυψη ή κανα τετραψηφιο) απο την Πατρα.
Το κουφο ειναι οτι αυτο το νουμερο το εβαλα να δω αν εχει διαθεσιμότητα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Και ως δια μαγιας............... Δεν υπαρχει!!! Ουτε καλυψη ουτε τιποτα.... :rofl:

Απλα κρατω και μια επιφυλαξη για το αν αυτα τα νουμερα ειναι ας πουμε σε αλλο κομβο ή κατι που μονο ο Οτε εχει ...

sdikr
09-02-06, 04:57
Αυτά δεν έχουν διαθεσιμότητα, αυτά έχουν το κέντρο :p

Hwoarang
09-02-06, 05:17
Χαχαχαχααχαχ

Δεν χρείαζεται να έχουν διαθεσημότητα για να σου πουλήσουν dsl!!!:twisted:

rockstarhs
20-02-06, 03:24
Δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι
Το τηλ δεν ειχε διαθεσιμοτητα...γιατι ο ΟΤΕ ειναι ποτε διαθεσιμος για κανεναν η εχει ποτε πορτες ? LOL

Patentman
20-02-06, 03:42
και στην αναγνωριση βγηκε ενα νουμερο normal (οχι αποκρυψη ή κανα τετραψηφιο) απο την Πατρα.
Το κουφο ειναι οτι αυτο το νουμερο το εβαλα να δω αν εχει διαθεσιμότητα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μα καλα, να δεις αν εχει διαθεσιμοτητα το νουμερο τηλεφωνου του ΟΤΕ?
Και ποιος ο λογος?
Η Vivodi εισαι?

-Ναι, οτε πατρας εκει?
-(οτε) Μαλιστα!
-Ε..ξερετε το νουμερο σας δεν εχει διαθεσιμοτητα aDSL!!!
-(οτε) Σοβαρα? Τι να κανω γιατρε μου?
:rofl:

MoSKY-7-
21-02-06, 12:39
Για βάλε το τηλέφωνο στο www.whitepages.gr να δεις αν ήταν όντως από τον ΟΤΕ.. Μπορεί να έγινε υποκλοπή των συνομιλιών σου, όπου ανέφερες ότι ήθελες να βάλεις dsl, και σε πήραν και καλά να σου πουλήσουν dsl, να σκάσεις τα λεφτά και μετά τρέχα γύρευε... :lol:

Focus
21-02-06, 17:16
Τα τηλέφωνα του ΟΤΕ στη Γούναρη είναι συνήθως 2610 631χχχχ . Υπάρχουν και άλλα από 334χχχ . Είναι θέμα του τηλεφωνικού κέντρου που υπάρχει εκεί....

@ ADSLgr.com All rights reserved.