PDA

Επιστροφή στο Forum : Απαράδεκτοι!!



manos32g
31-08-09, 18:33
Καλά οι άνθρωποι δεν παίζονται!!!Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ..Μέχρι να με πείσουν να βάλω το Double Play τους(που ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που το αποφάσισα..),με ειχαν στα opa-opa..Μετά για να συνδεθώ με την τηλεφ.εξυπηρέτησή τους ώρες ατελείωτες αναμονής (με χρέωση φυσικά!!!),με παρέπεμπαν ο ένας στον άλλο γιατί δεν ήξερε κανένας ανευθυνουπεύθυνος εκεί μέσα..μπάχαλο με όλη τη σημασία της λέξης!!

Και το κερασάκι στην τούρτα..Κάνοντας την αίτηση (γιατί οι 3 μήνες δώρο μου ακούστηκαν καλοί) μου είπαν μες την ευγένεια ότι όλα καλά όλα ωραία..Έλα όμως που οι λογαριασμοί μου ερχόντουσαν κανονικότατα..Όταν προσπάθησα να διαμαρτυρηθώ,μετά από μία Οδύσσεια τηλεφωνημάτων και άσχετων τηλεφωνητών ανακάλυψα ότι με χρέωναν γιατί "λέει" ότι η αίτηση δεν έγινε online όπως θα έπρεπε για να έχω τους 3 μήνες δωρεάν..Ενώ η αίτηση είχε γίνει online κανονικότατα..

Εξηγώ: μπαίνοντας στην ιστοσελίδα τους έκανα την αίτηση και μετά από 1 ημέρα επικοινώνησε ένας ευγενέστατος κύριος και μου είπε να μου στείλει με email τη σύμβαση, να τη scanaro και να του τη ξαναστείλω υπογεγραμμένη(χωρίς να μου πει φυσικά (και τεχνηέντως) ότι με αυτό τον τρόπο θα χάσω τους 3 μήνες..αυτό και έκανα...ε, το mail "λέει" δεν θεωρείται online αλλά offline οπότε δεν δικαιούμαι τίποτα....:nono:...Όταν έψαξα δε, τον ευγενέστατο κύριο που είχα μιλήσει μου είπαν ότι απλά δεν είναι στην εταιρία πλέον...
Μετά μου είπαν ότι θα με ξαναπάρουν να μου εξηγήσουν τι έγινε και τι μπορεί να γίνει..φυσικά δεν με ξαναπήραν ποτέ..

Οι άνθρωποι είναι απλά ΑΛΜΠΑΝΗΔΕΣ και τη θέλουν την ΕΕΤΤ τους!!!

Μακριά.......:closed:

nm96027
31-08-09, 18:36
O κύριος αυτός ήξερε πως είχες κάνει την αίτηση Online την προηγούμενη μέρα ή απλώς "έτυχε";:hmm:

balander
31-08-09, 20:47
Εγω που εκανα online αιτηση δεν με πηρε κανενας "κυριος". Μαλλον στην περιπτωση σου "ετυχε" και καρπωθηκε αυτος την αιτηση.

Οταν κανεις αιτηση online σου ερχεται στο email η online αιτηση που μπορεις να εκτυπωσεις, και κατω κατω στην σελιδα εχει ενα Barcode με εναν αριθμο.

Εχεις αυτο το χαρτι;

@ ADSLgr.com All rights reserved.