PDA

Επιστροφή στο Forum : Δικτυο forthnet Ανω τουμπα Θεσ/κης



difotiad
04-09-09, 11:41
Καλησπερα παιδια.Μπορει καποις να μου πει αν ειναι ικανοποιημενος με τις υπηρεσιες της fothnet σε τηλεφωνο και 24αρα γραμμη;σερνεται το ιντερνετ,εχει διακοπες το τηλεφωνο,τι ακριβως γινεται;;Φοβαμαι οτι με την νεα προσφορα που εβγαλε σε συνεργασια με την nova οτι θα πεσουν πολλοι νεοι χρηστες.Σκεφτομαι να αλλαξω παροχο και να βαλω forthnet 2play αλλα φοβαμαι μηπως τελικα δεν αξιζει.Ας ενημερωσει καποιος ηδη χρηστης

nrg_polini
04-09-09, 14:06
Δεν αξιζει για ιντερνετ, το τηλεφωνο ειναι οκ.

deniSun
04-09-09, 16:31
Η ποιότητα των υπηρεσιών που παρέχει κάθε πάροχος έχει να κάνει (στο μεγαλύτερο ποσοστό) με τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της γραμμής του χρήστη.
Οπότε δεν σημαίνει ότι αν ο δίπλα πετάει ή σέρνεται ότι και εσύ θα έχεις την ίδια τύχη.

difotiad
05-09-09, 12:12
Η ποιότητα των υπηρεσιών που παρέχει κάθε πάροχος έχει να κάνει (στο μεγαλύτερο ποσοστό) με τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της γραμμής του χρήστη.
Οπότε δεν σημαίνει ότι αν ο δίπλα πετάει ή σέρνεται ότι και εσύ θα έχεις την ίδια τύχη.
Μα με καποιον που μενει διπλα μου απο το ιδιο DSLAM δε θα παιρνουμε και οι 2 λογικα;Αρα τις ιδιες επιδοσεις δε θα εχουμε και οι 2;

deniSun
05-09-09, 12:25
Μα με καποιον που μενει διπλα μου απο το ιδιο DSLAM δε θα παιρνουμε και οι 2 λογικα;Αρα τις ιδιες επιδοσεις δε θα εχουμε και οι 2;

Λάθος.

difotiad
05-09-09, 12:35
Οταν λες οτι δεν αξιζει για ιντερνετ για τι ταχυτητες μιλαμε περιπου;

@ ADSLgr.com All rights reserved.