PDA

Επιστροφή στο Forum : F320 Με Ενα Mail...



cypher
14-02-06, 15:07
Ειχα παρει το F200 usb modem:down: πακετο με μια συνδεση 384 στην tellas.Τελικα μετα απο χιλια κ, crashes + προβληματα τους εστειλα mail λεγοντας τους οτι θα ηθελα να μου υποδειξουν τουλαχιστον την αγορα ενος αλλου modem με δικα μου εξοδα, "καθως δεν θα ηθελα να βρεθω στην δυσαρεστη θεση να αλλαξω εταιρια".Την επομενη τ απογευμα ειδοποιηθηκα με τηλεφωνημα πως θα μου δοθει το f320 δωρεαν :up:.Τελικα μερικες φορες οι "φωνες" πιανουν τοπο....

georgead
14-02-06, 15:43
Ναι μαλλον εχουν καταλαβει οτι τα F200 και γενικα τα USB εχουν σοβαροτατα προβληματα ιδιως στα πιο καινουργια PC (???). Εμενα μου επεφτε η γραμμη καθε 10 λεπτα και αλαξα με ενα παμφθηνο D-Link 360T (40 ευροπουλα στο Media Markt) το οποιο δεν ειναι το καλητερο modem στον κοσμο αλλα ειναι ethernet και εχω πολυ καλα αποτελεσματα...

Να προσθεσω οτι με το παλιο μου PC το crypto δουλευε ΑΨΟΓΑ. Οταν αγορασα καινουργιο PC (Intel D830 2mb RAM κτλ.) αρχησαν τα προβληματα....

cypher
14-02-06, 15:50
Τελικα ειναι μεγαλη η διαφορα usb - ethernet connection.Απο την στιγμη που τσεκαρω το F320 ΔΕΝ μου βγαζει προβληματα.Μονο λιγες ψιλο καθυστερησεις-ισως λογω firewall-.:D

NoYmErOs
18-02-06, 13:25
Τελικα ειναι μεγαλη η διαφορα usb - ethernet connection.Απο την στιγμη που τσεκαρω το F320 ΔΕΝ μου βγαζει προβληματα.Μονο λιγες ψιλο καθυστερησεις-ισως λογω firewall-.:D

Μπορείς να ρίξεις και μια ματιά σε ένα πολύ καλό οδηγό για παραπάνω πληροφορίες.. σχετικά με την διαφορά usb ethernet

Info: USB vs Ethernet & aDSL (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=7513)

@ ADSLgr.com All rights reserved.