PDA

Επιστροφή στο Forum : Cyta passwords policy...



gsp
07-09-09, 15:42
Εγραψα και εγω ενα email στο customer care συμβουλευτικου χαρακτηρα σαν γνωμη απο πελατη..

Τηλεφωνικα μου απαντησαν οτι δεν γινεται η γνωστοποιηση των passwords klp...

Βεβαια τους προτεινα το εξης απλο...αν σε μια γραμμουλα του συμβολαιου εγραφε δυνατοτητα χρησης οποιουδηποτε εξοπλισμου με ευθυνη του χρηστη(χωρις support) ολα θα ηταν πιο απλα.. Και ας εδιναν τα δικα τους router χιλιοκλειδωμενα μετα...:hmm:

Μηπως λοιπον αν ειμαστε καμποσοι εδω και αρχισουμε τα emails μαζικα, αναθεωρησουν καποια στιγμη και προσαρμοσουν τις υπηρεσιες τους?

Ακουω τις γνωμες σας...

Ευχαριστω

gabatia
09-09-09, 22:50
καλη κινηση αυτη αλλα δυστυχώς δεν δουλευει το voip με αλλα ρουτερ οποτε υπομονη :)

gsp
10-09-09, 16:12
φυσικα και δουλευει μια χαρα μαλιστα... απλα εννοειται οτι αν δεχτουν καποια στιγμη (λεω τωρα εγω...) το μονο που εχουν να κανουν ειναι να 'ελευθερωσουν' τις mac addresses ωστε να συνεργαζεται το δικτυο τους με οποιαδηποτε συσκευη... δεν εχουν κατι ιδιαιτερο αυτα που δινουν αυτοι εκτος το οτι ειναι 'δεμενα' με το συστημα...

gabatia
10-09-09, 22:46
αμα ειναι και ειναι μια χαρα μακαρι να το κανουν σε ευχαριστω φιλε μου:oneup::oneup:

gsp
11-09-09, 11:59
το ελπιζω και εγω, οπως πιστευω και αρκετοι αλλοι πελατες... να εισαι καλα! :oneup:

LAMBIS_7
11-09-09, 14:49
Το κάνουν αυτό για να σου παρέχουν μετα τεχνική υποστήριξη και αλλαγή του εξοπλισμού σου αν παρουσιαστεί βλάβη. Φυσικά θα μπορούσαν να αναφέρουν στους όρους της σύμβασης οτι αν θές μπορείς να βάλεις το δικό σου εξοπλισμό αλλα μετά ΔΕΝ θα σου παρέχουμε τεχνική υποστήριξη για τον εξοπλισμό αυτό. Ίσως κάποια εταιρεία πάρει την πρωτοβουλία και το κάνει αυτό...

noname85
13-09-09, 23:36
δεν νομιζω να το κανουν καθως ο εξοπλισμος τους ανηκει......

@ ADSLgr.com All rights reserved.