PDA

Επιστροφή στο Forum : Την γνώμη σας



elizabeth1
14-09-09, 13:00
καλημέρα μια ερώτηση πολύ σημαντική αν ξέρει κάποιος ..μπορώ να χρησιμοποιήσω το router τις χολ netfaster iad το καινούριο για να μπαίνω με τι γραμμή του οτε ? μου "σιχρονιζι" κανονικά απλά δεν έχω περάσει τους κωδικούς ..επίσης έχω το speedtouch αλλα νομίζω πως το iad μου "σιχρονιζι" πιο ψιλά ...επίσης στο speed δεν έχει να διαλέγεις adsl 2+

........Auto merged post: elizabeth1 πρόσθεσε 8 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........

σήμερα ήρθανε από τον οτε μου περάσανε τι γραμμή και μου είπανε και το ειδα πως και η adsl γραμμή είναι έτοιμη κατευθείαν μονο η κωδικοί χρειάζονται και είδα πως το montem έχει "σιχρονισι" κανονικά στη γραμμή του οτε με καινούριο νούμερο βεβαια ..γιατί έχω ακόμα μια τις χολ προς κατάργηση ...
πρώτη φορα που ενεργοποιείται γραμμή adsl με το που βάζουν η γραμμή ...!!έχω οχτάρα γραμμή ..απλά δεν μου έχουνε δόση ακόμα τους κωδικούς

manoulamou
14-09-09, 14:45
Το speedtouch 585 v7 ειναι απο τα αγαπημενα (http://www.adslgr.com/forum/forumdisplay.php?f=54) του forum;)
ομως για να διατηρει σταθερη την συνδεση, συντονιζει λιγο χαμηλοτερα απο καποια αλλα...

nongrata
14-09-09, 16:47
Πάρε τηλ στον ΟΤΕ να σου δώσουν τους κωδικούς. Το ίδιο είχα κάνει κι εγώ.

Επίσης από όσο έχω διαβάσει στο forum μπορείς να χρησιμοποιήσεις το netfaster και με τον ΟΤΕ. Εγώ όμως δεν το έχω κάνει για να σου πω περισσότερα. Κάνε μια αναζήτηση.

john84
14-09-09, 19:04
Αν περασεις τους κωδικους θα δουλεψει μια χαρα. Προτεινω το speedtouch παντως, χανεις λιγο σε συγχρονισμο αλλα εχεις πιο σταθερη γραμμη. Οπως θα καταλαβες ανηκω και εγω στην συνομοταξια που αναφερει η manoulamou.
Μια μικρη απορια. Το netfaster δεν το επιστρεφεις στην hol?
(Για κωδικους θα παρεις στο κατασημα που εκανες την αιτηση, εκτος αν την εκανες απο 134 που θα τους παρεις απο την οτενετ 8011135555)
Αυτα!;)

elizabeth1
16-09-09, 02:53
ενεργοποιήθηκα στον οτε σήμερα με το μόντεμ της χολ σιχρονιζη 8.191 όσο είναι η ταχύτητά και τα πιανι στο κατέβασμα .

@ ADSLgr.com All rights reserved.