PDA

Επιστροφή στο Forum : ανεβοκατεβαίνει το upload



Νikosanagn
17-09-09, 22:51
παιδια καλησπέρα, ηθελα να μοιραστώ ενα πρόβλημα που έχω με την συνδεση της hol μετά από μια επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμήσεις από τοτε το upload της συνδεσης παει πανω κατω κατι που με εκνευρίζει αφανταστα...μήπως εχετε καμία ιδέα???να σημειώσω οτι πριν ημουν πολυ ευχαριστημένος δεν ειχα ανεβοκατεβασματα και επισης ειμαι και conectable....αν εχετε καμια ιδεα γραψτε μου σας παρακαλώ...ευχαριστώ!

DragonOne
19-09-09, 23:24
παιδια καλησπέρα, ηθελα να μοιραστώ ενα πρόβλημα που έχω με την συνδεση της hol μετά από μια επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμήσεις από τοτε το upload της συνδεσης παει πανω κατω κατι που με εκνευρίζει αφανταστα...μήπως εχετε καμία ιδέα???να σημειώσω οτι πριν ημουν πολυ ευχαριστημένος δεν ειχα ανεβοκατεβασματα και επισης ειμαι και conectable....αν εχετε καμια ιδεα γραψτε μου σας παρακαλώ...ευχαριστώ!

Και σε μενα, εδω και 4 μερες!Αλλα και χωρις να το κανο επαναφορα στης εργοστασιακες!!!!!!!!!!!!!

zoug100
19-09-09, 23:54
εδω επισης.ανεβαζα πριν λιγο σε rapidshare και εκει που παντα ημουν σταθερος στα 110 ΚΒ/sec τωρα ημουν στα 65 ΚΒ/sec!τι κουλα ειναι τουτα παλι?

@ ADSLgr.com All rights reserved.