PDA

Επιστροφή στο Forum : hol απαράδεκτες αποσυνδέσεις



johnbizzz
20-09-09, 21:53
μετάνιωσα την ώρα και την στιγμή που μπήκα στην hol
δεν μπορώ να μείνω online χωρίς διακοπή ούτε 5 λεπτά.
απαράδεκτη,μου θύμισε την tellas τα πρώτα χρονια.
άσε που έχω 2 σύνδεσης 1 στο μαγαζί και 1 στο σπίτι,και δεν έχω σύνδεση κανένα modem της HOL ακόμα.
είναι απίστευτα πολύπλοκο να ζητήσω να ξανά στείλουν τα sms ενεργοποίησης.
την πρώτη μέρα μάλιστα είχαν γράψει αλλουνού το ΑΦΜ και έγινε ένας μικρός χαμός.
απαράδεκτη εταιρία.οδεύει στη χρεοκοπήσει αλλα "τελλας"
κρίμα και ντροπή τους που μας έπρηξαν όλο το καλοκαίρι στην Πάρο να μπούμε.
δεχόμασταν βροχή βομβαρδισμών τηλεφωνημάτων,και μάλιστα ξανά έπαιρναν και αυτούς που είχαν ήδη κάνει αίτηση.
απλά έλεος
αύριο θα ακυρώσω και της 2 σύνδεσης και θα ξανά παο στον νταβατζή ΟΤΕ

john bizas

mondeo
20-09-09, 23:19
Αν κατάλαβα καλά η μεταφορά της γραμμής σου δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα.Εξοπλισμό έχεις λάβει;Τον σύνδεσες ή συνδέεσαι με κάποιο άλλο ρούτερ;Αν έχεις λάβει εξοπλισμό της HOL σύνδεσέ τον αμέσως γιά να γίνουν από τη μεριά τους οι απαραίτητοι έλεγχοι.Φίλτρα στα τηλέφωνα έχεις βάλει;
Γίνε πιό σαφής.Μην μας τα λες τόσο αόριστα.

pan34
20-09-09, 23:26
στο μονο που εχειs σιγουρα δικιο ειναι στον βομβαρδισμο τηλεφωνηματων και πολλων ψεμματων για να γινειs πελατηs

mondeo
20-09-09, 23:41
στο μονο που εχειs σιγουρα δικιο ειναι στον βομβαρδισμο τηλεφωνηματων και πολλων ψεμματων για να γινειs πελατηs

Αυτό είναι άλλη ιστορία και το έχουμε καταδικάσει πολλές φορές.

diatrou59
29-09-09, 00:04
Σε σύνδεση HOL univercity στην Πάτρα κατά την μεταφορά σε άλλη διεύθυνση, με διατήρηση του τηλεφωνικού αριθμού του ΟΤΕ , έγινε διακοπή της σύνδεσης internet τη στιγμή που το "τεχνικό τμήμα" και η "εξυπηρέτηση" πελατών διαβεβαίωνε ότι δεν απαιτείται καμμία ενέργεια. Τώρα ζητούν να παραμείνω 25 ημέρες χωρίς σύνδεση...γιατί να περιμένω και να παραμείνω στη ΗOL?

@ ADSLgr.com All rights reserved.