PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL DOUBLE PLAY και online αιτηση με 3 μηνες δωρεαν-Αποριες!!



zoug100
21-09-09, 02:31
γεια σας.θελει ενα φιλαρακι μου να κανει αιτηση για double play της HOL.περιοχη Λευκας στην Πατρα (dslam Λευκας) που μπηκε προσφατα στο ιδιοκτητο δικτυο της HOL.μου το ειπε γιατι δεν ηξερε και πολλα.και ειδα στο site της HOL που λεει οτι με καθε online αιτηση για double play δινουν 3 μηνες δωρεαν και σκεφτηκα να του πω να το κανει να επωφεληθει απο την προσφορα.
υπαρχει καποιος φιλος που εχει κανει online αιτηση και εχει ενεργοποιηθει να με κατατοπισει λιγο για να πω και εγω στον φιλο μου?μπηκα που λεει για την online αιτηση και εφτασα εδω

http://img196.imageshack.us/img196/5811/oiehol.th.jpg (http://img196.imageshack.us/i/oiehol.jpg/)

επειδη δεν θελω να προχωρησω πριν ειμαι σιγουρος ξερει κανεις να μου πει αφοτου συμπληρωσουμε αυτη την αιτηση που σας δειχνω τι ακολουθει?δεν πρεπει να εχουν και καποιες υπογραφες του φιλου μου?για αυτο ρωταω κυριως γιατι δεν βλεπω καπου να λεει για υπογραφη.και απο οτι ξερω χρειαζεται υπογραφες απο πελατη για να ξεκινησει η διαδικασια.πως γινεται η ολη διαδικασια?αν μπορει καποιος φιλος που το εχει κανει ας με βοηθησει.
επισης οι 3 πρωτοι μηνες ειναι δωρεαν?και δηλαδη τον 4ο μηνα θα ερθει ο πρωτος λογαριασμος?απλα ρωταω γιατι εχει τρομαξει το ματι μου με τοσες απατες που εχω διαβασει εδω μεσα για να εχω και μια αποψη καλυτερη για να πω του γνωστου μου.ισχυει οντως οτι δινουν 3 μηνες ή μετα κανουν τον κινεζο?
και αν επισης καποιος φιλος απο περιοχη Λευκας-Ιτιες Πατρας εχει HOL ας πει γνωμες μιας και η περιοχη μπηκε πριν λιγο καιρο στο ιδιοκτητο δικτυο.ετσι να παρουμε μια ιδεα πως παει.VOIP ή POTS τηλεφωνια δινουν?
ευχαριστω παιδες που με ακουσατε.ελπιζω να τα ξαναπουμε

moriarti
21-09-09, 08:16
Έκανα online αίτηση με τους 3 μήνες δωρεάν. Δεν είναι ψέμμα, ισχύει. Στον πρώτο μήνα μου ήρθε λογαριασμός και απλά έκανα ένα τηλέφωνο και είπα ότι έκανα ηλεκτρονικά την αίτηση, μου ζήτησαν συγγνώμη, μου είπαν να μην πάω να πληρώσω τον λογαριασμό και μου ξανάστειλαν λογαριασμό στον 4ο μήνα.
Απο εκεί και πέρα, όταν συμπληρώσεις τα στοιχεία στην online αίτηση, στο τέλος σου λέει ότι για να ενεργοποιηθεί η αίτηση πρέπει να στείλεις με fax φωτοτυπία ταυτότητας και ένα αντίγραφο λογαριασμού ΟΤΕ (ή άλλου παρόχου), οπότε ουσιαστικά στέλνοντας αυτά είναι σαν να υπογράφεις την αίτηση.

@ ADSLgr.com All rights reserved.