PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα Συνθεση



Redbill
20-02-06, 10:21
Καλημερα παιδια!Θα φτιαξω ενα καινουργιο συστημα και εχω κολλησει τωρα με τον επεξεργαστη.Δεν ξερω τι να βαλω...Μπορειτε να μου προτεινετε κατι?Εγω το μηχανημα θα το εχω για πολυ προγραμματα και adsl και λιγοτερο παιχνιδια (και παιχνιδια αλλα οχι υπερβολικα..)Δεν ξερω Intel η ΑΜD?Και αν μπορει καποιος να μου προτεινει και μια καλη μητρικη.Σας ευχαριστω προκαταβολικα!:)

paulsal
20-02-06, 13:52
Κατ'αρχας οταν λές προγράμματα τι εννοείς? Βαριές εφαρμογές? Adobe Premiere ας πούμε?

netlag
20-02-06, 13:58
καταρχας πες μας τι κομματια εχεις αγορασει ηδη η σκοπευεις να αγορασεις, κατα δευτερον τι προγραμματα χρησιμοποιεις οπως ανεφερε και ο paulsal και φυσικα τι παιχνιδια σκοπευεις να παιξεις...

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ..ποσα λεφτα διαθετεις

Redbill
20-02-06, 15:10
καταρχας πες μας τι κομματια εχεις αγορασει ηδη η σκοπευεις να αγορασεις, κατα δευτερον τι προγραμματα χρησιμοποιεις οπως ανεφερε και ο paulsal και φυσικα τι παιχνιδια σκοπευεις να παιξεις...

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ..ποσα λεφτα διαθετεις

Aπο προγραμματα autocad ,photoshop,προγραμματα γενικα επξεργασιας video-audio μιας που εχω και adsl και ασχολουμαι πολυ με τετοια...Παιχνιδια hm.... Ut , Call of Duty ,Suffering,...τετοιο στυλ.Ακομα δεν εχω αγορασει κατι..διαθετω μεχρι 800Ε και θελω να παρω

1)Επεξεργαστη
2)μητρικη
3)Καρτα γραφικων
4)Μνημη
5)Κουτι (με τροφοδοτικο)

Αυτα:)

WAntilles
20-02-06, 16:33
Κάτι με τα παρακάτω εξαρτήματα το θεωρώ υποδειγματικό από κάθε άποψη:

6029

@ ADSLgr.com All rights reserved.