PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα-OTE



stelix10
24-09-09, 15:11
εδω και καμια εβδομαδα εχω παει στα 24 και μου εδωσε ο ΟΤΕ ενα νεο μοντεμ το-matr-x.απο τοτε ρε παιδια με πεταει συνεχως εξω και μου βγαζει μια σελιδα που γραφει=ISP LOGIN FAILED-ζητωντας μου τους αρχικουσ κωδικους ενεργοποιησεις.εκανα reset το μοντεμ αλλα τιποτα.το δηλωσα ως βλαβη στο 121 αλλα και αυτοι με γραψαν:mad::mad:τι μπορω να κανω σε αυτη την περιπτωση ρε μαγκες...ευχαριστω..

vortex
24-09-09, 15:13
να ξαναπαρεις ..ξανα ...και ξανα....και ξανα... δυστυχως φιλε μου εγω τουλαχιστον δεν εχω βρει αλλη λυση σε τετοια προβληματα.. παιρνεις και πρηζεις μεχρι να στο λυσουν.
και καλυτερα να ζητησεις να μιλησεις με καποιον προισταμενο ..

stelix10
25-09-09, 14:58
να ξαναπαρεις ..ξανα ...και ξανα....και ξανα... δυστυχως φιλε μου εγω τουλαχιστον δεν εχω βρει αλλη λυση σε τετοια προβληματα.. παιρνεις και πρηζεις μεχρι να στο λυσουν.
και καλυτερα να ζητησεις να μιλησεις με καποιον προισταμενο ..
ρε παιδια καποιος υπευθυνος στον ΟΤΕ γι'αυτο το θεμα δεν υπαρχει..σαν τους πολιτικους ειναι,,μεχρι να σε κανουν πελατη σε ταζουν αξιοπιστες ταχυτητες και συνδεσεις ..και μετα σε εχουν γραμμενο στα παπ......αντε να πουμε αχρηστοι...παιρνω ξαναπερνω και ο ενας με στελνει στον αλλο....:closed::closed:

@ ADSLgr.com All rights reserved.