PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet και HOL



eternal
25-09-09, 00:06
Eδω και αρκετο καιρο εχω προβληματα με τη συνδεση μου (Forthnet) με συνεχομενες αποσυνδεσεις. Καθε φορα που μιλαω με την τεχνικη υποστιριξη ακουω τα ιδια πραγματα δηλαδη πως για το προβλημα δεν ευθηνονται οι ιδιοι. Σκεφτομαι να αλλαξω και να παω στην HOL. Θα θελα να μου πειτε αν ξερετε τι μπορει να ειναι αυτο το προβλημα για το οποιο "δεν ευθηνονται οι ιδιοι" και επισης αν θα ειμαι σε καλυτερη κατασταση με τη HOL απ' οτι ειμαι τωρα με τη Forthnet.:hmm:

ΜΑΙΚ
25-09-09, 01:10
τι προβλημα σου ειπαν οτι εχεις? εσυ μιλησες μαζι τους,

eternal
25-09-09, 03:19
τι προβλημα σου ειπαν οτι εχεις? εσυ μιλησες μαζι τους,

Καθε φορα μου λενε και κατι καινουριο...αρχικα μου λεγανε πως φταινε εκεινοι για τις αποσυνδεσης και πως θα το διορθοσουν, μετα απο λιγες μερες που τους ξαναπηρα μου λεγανε πως δεν ειναι δικο τους το προβλημα αλλα πως φταιει κατι στις γραμες του σπιτιου. Με λιγα λογια καθε φορα μου λενε και κατι αλλο...

entrodus
25-09-09, 11:37
Μήπως όντως έχεις πρόβλημα στις γραμμές του σπιτιού σου?
Εχουν στείλει τεχνικό στο σπίτι σου για να ελέγξουν τι παίζει?

Πάντως αν όντως έχεις πρόβλημα, καλύτερα να δώσεις λεφτά σε έναν τεχνικό να στα φτιάξει γιατί παντού τα ίδια προβλήματα θα έχεις.

eternal
25-09-09, 14:38
Το τελευταιο διαστημα αντιμετωπιζω μεγαλο προβλημα...αν αυτο ειναι θεμα καλωδιοσης δεν θα επρεπε να εχω προβλημα απο την αρχη?:hmm:

entrodus
25-09-09, 14:57
Μήπως σου έχει καεί κανα φιλτράκι?
Αλλαξε τα όλα καλού κακού...

Και αν στη τελική δεν βγάλεις άκρη με το help desk, υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.....

billstamaniac
25-09-09, 16:47
καλο θα ειναι να ελεγξεισ την γραμμη γτ κ εγω ειχα πα8ει το ιδιο κοβοταν κ το τηλεφωνο
κ τελικα εφταιγε το ενα μπριζακι απο τοτε που το αλλαξα ολα οκ κ τσιτα η γραμμη

@ ADSLgr.com All rights reserved.