PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειναι Τρελλοι Αυτοι Της Forthnet!!!



chief126
21-02-06, 02:33
ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ,ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΡΓΑΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗ.ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΗΣΩ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ,ΜΠΑΙΝΕΙ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ PALTALK,ΤΑ ΙΔΙΑ.384 FORTHNET.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ?ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ''ΑΥΤΟΥΣ'' ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ.:evil:ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ DOWNLOAD EIMAI ΣΤΑΘΕΡΑ 37-40.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

mich83
21-02-06, 02:45
Τι σχέση έχει η forthnet; Μήπως φταίνε οι ρυθμίσεις σου; Γιατί γράφεις με κεφαλαία - δεν είμαστε στραβοί:|

chief126
21-02-06, 02:54
Τι σχέση έχει η forthnet; Μήπως φταίνε οι ρυθμίσεις σου; Γιατί γράφεις με κεφαλαία - δεν είμαστε στραβοί:|
Προφανως δε καταλαβες το προβλημα γιατι αναφερω οτι αυτο γινεται εδω και 3 μερες.Με κεφαλαια εγραψα λογω εκνευρισμου.Οι ρυθμισεις ειναι μια χαρα και δε συνηθιζω να σκαλιζω ετσι οπως εκανα πριν 12 χρονια.Πιστευω να ελυσα τις αποριες σου,λυσε τωρα και 'συ τη δικια μου που ειναι μονο μια:Tι γινται τελικα με τη 4thnet?Ευχαριστω.:rtfm:

HateBreeder
21-02-06, 04:50
Δεν είναι θέμα της 4νετ μάλλον, δεν είμαι 100% σίγουρος. Και εμένα μου το κάνει μερικές φορές και φρικάρω αλλα και με την dial-up μου το έκανε παλιά αλλά και με την isdn, που δεν ηταν και 4νετ.

sdikr
21-02-06, 07:30
Εχει αναφέρθει στο φόρουμ οτι είχε κάποιο πρόβλημα η forthnet με τους Dns servers της

papdoux
21-02-06, 11:26
μηπως φταιει το modem; να εχει ρυθμιση για να κανει disconnect αμα η συνδεση ειναι idle για 10 λεπτα.

ph4nt0m
21-02-06, 17:05
Τζάμπα κατηγορείς την forthnet!!! Έσυ έχεις πειράξει κάτι. Το τι είναι αυτό άγνωστο. Μήπως έκανες κάτι εγκατάσταση που πέιραξε τις ρυθμίσεις του explorer; Περισσότερo ίσως σε βοηθήσουν στο θέμα: http://www.adslgr.com/forum/forumdisplay.php?f=43

billdanos
21-02-06, 17:37
Προφανως δε καταλαβες το προβλημα γιατι αναφερω οτι αυτο γινεται εδω και 3 μερες.Με κεφαλαια εγραψα λογω εκνευρισμου.Οι ρυθμισεις ειναι μια χαρα και δε συνηθιζω να σκαλιζω ετσι οπως εκανα πριν 12 χρονια.Πιστευω να ελυσα τις αποριες σου,λυσε τωρα και 'συ τη δικια μου που ειναι μονο μια:Tι γινται τελικα με τη 4thnet?Ευχαριστω.:rtfm:

Κατά 99% το πρόβλημα οφείλεται σε σένα (το pc εννοώ) και όχι στην forthnet!
:p

chief126
21-02-06, 23:24
Eυχαριστω παιδια,αν και το τις μερες αυτες που αναφερω εκτος απο το να γραφω κανα cd με υπαρχοντα mp3 και απο το να μπαινω εδω και να παρακολουθω τα θεματα δεν εκανα και τιποτα αλλο και αυτο λογω δουλειας δεν ειχα πολυ χρονο.Anyway ευχαριστω παντως.[COL- H πιο μεγαλη ηδονη ειναι οτι πανηγυρισαν και οι Παναθηναϊκοι
ΟΣΦΠ - ΑΕΚ 3 - 0
OR="Red"][/COLOR]

teo_L20
21-02-06, 23:34
Μήπως κατι μπήκε και "σκάλισε" το pc σου?:shifty:
Μου είχε τύχει.Καθε 30 λεπτα μου έκοβε την συνδεση!
Και ήταν Trojan.Τωρα πως το έκανε αυτο,ουτε ξερω!

chief126
21-02-06, 23:50
Tι να σου πω,δε νομιζω,συχνα scanarismata,καθως και updates καθημερινα.Θα τη βρω την ακρη ομως ;)

teo_L20
21-02-06, 23:52
Αυτό σίγουρα!
Αλλα μην φτάσεις και σε ακραίες λύσεις...(πχ. φορματ)

chief126
22-02-06, 20:49
Δε νομιζω οτι υπαρχει καποιος λογος για format.Μπορει να ειναι λιγο εκνευριστικο αλλα ενταξει,μη φτανουμε και στα ακρα :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.