PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανευθυνοτητα HOL=Αριστα!



Ziggy23
22-02-06, 21:29
Αχ,περιμενω να μου κοψουν την γραμμη ADSL 384 που ειναι στο ονομα τους και ακομα τιποτα.Κανονικα επρεπε να ειχε κοπει απο τις 21 Ιανουαριου.Εμαθα απο ΟΤΕ οτι ηρθε καταργηση και μετα ακυρωση της καταργησης.Παρομοιο ειχε συμβει και με την ενεργοποιηση και ειχα ταλαιπωρηθει 1 μηνα.Δεν τους εχω βρισει ακομα απο το τηλεφωνο,αλλα το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το κανω.Οι τυποι δεν παιρνουν απο λογια.Εχω μιλησει με διαφορους προισταμενους και μη.Εχω την εντυπωση οτι με δουλευουν.
Το μονο καλο ειναι οτι εχω τζαμπα γραμμη αλλα θελω να την αναβαθμισω ,εχω ηδη προμηθευτει αλλο πακετο.Πανω απο μηνα εχω ομηρια γραμμης.Τι να κανω?? Να κινηθω νομικα??:rtfm:

makocer
23-02-06, 15:33
Το μονο καλο ειναι οτι εχω τζαμπα γραμμη αλλα θελω να ........

δλδ??? δεν σε χρεωνουν για το διαστημα απο την αιτηση διακποης και μετα??

Ziggy23
23-02-06, 16:32
Τι να με χρεωσουν εχω στειλει εξοπλισμο και εχω εξοφλησει κανονικα το τριμηνο που ηταν.Εχω ζητησει και με φαξ την διακοπη.Αλλα μου φαινεται εδω θα ισχυσει η παροιμια οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος!!:twisted:

panoskor
12-03-06, 19:35
:hmm: Σκέφτομαι τι με περιμένει όταν λήξει και η δική μου συνδρομή...

joseph
12-03-06, 20:43
panos μη ξεθαύεις ποστς ....

Ziggy , επειδή στους όρους του 6+6 για να ακυρώσεις το συμβόλαιο ή να το σταματήσεις , θέλει ειδοποίηση τουλάχιστον 1,5 μήνα πριν , μήπως ισχύει και σε αυτή την περίπτωση;

@ ADSLgr.com All rights reserved.