PDA

Επιστροφή στο Forum : ondsl kit - περιεχόμενα συσκευασίας



takis11
23-02-06, 11:35
μια ερώτηση για όσους έχουν χρησιμοποιήσει ondslkit, πήρε ένας γνωστός μου πακέτο από multirama Και μέσα στη συσκευασία υπήρχε το cd εγκατάστασης, και 2 φυλλάδια , ένα για το security και ένα για τις οδηγίες εγκατάστασης modem κτλ
Όταν ρώτησε στο κατάστημα για την διαδικασία ενεργοποίησης , του είπαν ότι υπάρχει μέσα στο πακέτο αίτηση.
Πως γίνεται η ενεργοποίηση, δεν θα έπρεπε να υπάρχει κάποια αίτηση, κάτι που δεν βρήκε

robotech_
23-02-06, 11:44
Του είπαν ότι έχει μέσα στο πακέτο αίτηση?
Εμένα πάντως μου την εκτύπωσαν εκείνη τη στιγμή και μου την έδωσαν.Όπως και σε κανα δυο άλλους φίλους μου...

pantakos
23-02-06, 11:56
Μέσα στο πακέτο δεν υπάρχει η αίτηση. 2 φορές έχω πάρει το ondsl kit και πάντα εκτύπωναν την αίτηση την ίδια στιγμή για το λόγο ότι τσεκάρουνε τα στοιχεία σου (τηλεφωνική γραμμή στο ονομά σου κλπ). 100% δεν υπάρχει αίτηση μέσα στο κουτί παρα μόνο το modem, τα φυλλάδια εγκατάστασης, 1 τηλεφωνικό καλώδιο, 1 usb, και ένα φίλτρο (ή splitter). :jedi:

takis11
23-02-06, 11:57
οπότε στην όλη διαδικασία υπάρχει αίτηση που δεν έχει στα χέρια του

pantakos
23-02-06, 12:05
Βέβαια μπορεί να τηλεφωνήσει στην οτενετ και να τους πεί να του στείλουνε την αίτηση με fax/email :blabla: ... καλύτερα να πάει στο κατάστημα που το αγόρασε και να τους το πεί...

paris
23-02-06, 23:54
Και μένα μου την εκτύπωσαν την αίτηση στο κατάστημα απο το site

falireas
25-02-06, 14:20
Και μένα μου εκτύπωσαν την αίτηση στο κατάστημα

isim
28-02-06, 16:07
Μια απ'τα ιδια

@ ADSLgr.com All rights reserved.