PDA

Επιστροφή στο Forum : Προώθηση hol παρότι δεν υπάρχουν πόρτες



astrapogian
04-10-09, 20:47
Δεν περνούσε μέρα που να μη τηλεφωνήσουν στο σπίτι .ΕΧΟΥΜΕ εκείνο μπλα-μπλα ...
ΠΑΙΔΙΑ δεν υπάρχουν (πόρτες) στην περιοχή μου.ΌΧΙ κύριε εμείς το βλέπουμε στο PC.
Ρωτάω στον ΟΤΕ δεν υπαρχουν πορτες. Απο τα πολλα κανω ON LINE αιτηση τον μαρτιο του 2009 ,αφου ειχα πια connex, στην hol.ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ πορτες;Βεβαιως κυριε.1,2,3..μηνες
τι εγινε βρε παιδια;ΞΕΡΕΤΑΙ δεν υπαρχουν πορτες,στειλτε μας κτλ να ακυρωσουμε ΚΑΛΩΣ...
10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2009 τηλέφωνο στη hol για το επιδοτούμενου duble-play βεβαίως κύριε και πόρτες έχουμε και παραθύρια και θα μας ΔΩΣΕΤΑΙ ΚΑΙ 166 περίπου ευρο μπροστα.
Στέλνω τα χρήματα,τα χαρτιά και περιμένω.ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ τηλ ,τι να σας κάνουμε δεν υπάρχουν ΠΟΡΤΕΣ, μπορει σε 2 βδομάδες, σε3 μήνες δεν γνωρίζουμε, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.
ΔΕΝ ξέρω πως να τους χαρακτηρίσω.......

ariadgr
05-10-09, 00:51
Σε ποιά περιοχή είσαι και υπάρχει πρόβλημα με πόρτες από το Μάρτιο;

Vitruvian78
05-10-09, 00:55
Αναξιόπιστους απλά!! :whistle:

aa144
05-10-09, 12:21
Οπότε, την επόμενη φορά, τουλάχιστον μην στείλεις λεφτά...

geopant
05-10-09, 14:01
Φίλε astrapogian, όπως έγραψα κι σ'αλλο topic (...αλλά δυστυχως, αφού πληρώσεις προκαταβολικά όλο το ποσό, μετά θα περιμένεις, θα περιμένεις, θα περιμένεις...γιατί... θα έχουν προτεραιότητα όλοι οι άλλοι που για να εισπράξουν απ'αυτούς θα πρέπει να ολοκληρώσουν την σύνδεσή τους. Ηδη συγγενής μου έκλεισε 2 μήνες κι ακόμα βρίσκεται στην παραλαβή των δικαιολογητικων. Οταν γινόταν η αίτηση υπήρχαν διαθέσημες θύρες, πόρτες, παράθυρα κλπ,κλπ... αλλά μετά την κατάθεση των χρημάτων στήν τράπεζα
ψάχνει να βρει την εξαφανησμένη θύρα). Ηδη πάει για τον 3ο μήνα...
Ισως κάτι συμβαίνει στην Αρτα όπου κι εγώ γι εκει αναφέρομαι. Όλα αυτά δεν είναι λόγια του αέρα αλλά τα έχω καταγγήλει στη HOL με στοιχεία.
Μακάρι να κάνω λάθος γιατί μετά από 10 χρόνια πελάτης τους έχω απογοητευτεί και διστάζω πλέον
να αναβαθμηστώ κι εγώ στο double-play.

katakouzina
14-10-09, 08:13
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ από Πάτρα μεριά φίλε. Αίτηση από 23/9. Ο εξοπλισμός μου ήρθε με courier στις 1/10 αλλά από τότε περιμένω αυτή την ¨εξαφανισμένη πόρτα¨. Γιατί άραγε ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΝΕ από προτέρων ότι δεν υπάρχουν πόρτες???? Και γιατί η άλλη εταιρία που ήμουν δεν προωθεί καμμία αίτηση μετά από έλλειψη θυρών(TELLAS) αλλά σε παίρνουν τηλέφωνο ότγαν υπάρξει διαθεσιμότητα, πέρα από το γεγονός ότι το αναγράφουν στο ψαχτήρι στην ιστοσελίδα τους?Τι τακτική είναι αυτή?? Αλλά τα 166 ευρώ στην τσέπη τους από τις 23/9.... ΤΕΛΕΙΑ! :evil:
Το γράφω για να μην την πατήσουν και άλλοι σαν εμένα. Περιοχή Σκαγιοπουλείου... :respekt:Όσοι είναι στη Λεύκα(νέο DSLAM) καλό είναι να βιαστούνε γιατί σε λίγο θα τελειώσουν και εκεί οι θύρες. Για να μην βρίζουνε την τύχη τους όπως εγώ...

geodimis
14-10-09, 13:28
Και μένα μετά απο ένα μήνα που περιμένω για Δίοδος, μου ξεφούρνισαν 'τις πόρτες τους'..Περιοχή Χαλάνδρι, αλλά και με το 1242 του ΟΤΕ που μίλησα μου είπαν ότι και για connx έχουν μόνο στα 2 και 24 Mbps..

@ ADSLgr.com All rights reserved.