PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με ιστοσελίδα.Φταίει η συνδεσή μου;



kontras
05-10-09, 23:14
Παιδίά καλησπέρα.έδω και δύο μέρες προσπαθώ εδώ και δύο μέρες να μπω στο forum της σχολής μου( ειμαι φοιτητής) και δεν μπορώ.o server του site δουλευει κανονικα γιατι πολλοι γνωστοι μου μπαινουν.εγώ από την άλλη έχω δοκιμάσει να μπω από διάφορους browser καθώς και από Linux να απενεργοποιήσω το firewall του router αλλά τίποτα!!!και ερωτώ εγώ...υπάρχει περίπτωση να φαίει η σύνδεση της forthnet;;; για να ξέρω να το βάλω και αυτο στα παράπονα μου όταν τους παρώ τηλέφωνο (τα αλλα παράπονα ειναι τα κλασικά αποσυνδέσεις, μικρη ταχύτητα...για τορεντ ούτε λογος.κατεβάζω μετα βίας με 100 KΒ/s ενώ παλιά κατέβαζα με 1.1MB/s). Επίσης έχει παρατηρήσει κανείς μείωση στην ταχύτητα στο κέντρο της νέας ιωνίας;;;ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

yiapap
05-10-09, 23:20
Άμα βάλεις και το URL που σε προβληματίζει ίσως να έχεις λίιιιγο μεγαλύτερη πιθανότητα να πάρεις τεκμηριωμένη απάντηση :mrgreen:

kontras
05-10-09, 23:35
τελικά λύθηκε το πρόβλημα.μπήκα στο site του router και είχε βγει νέο firmware.αν και περίεργο γτ δεν μου έχει εμφανίσει πρόβλημα εδώ και πάρα πολυ καιρο(και δεν έχω πειράξει και καμια ρυθμιση απο τότε), με το που έγινε η αναβάθμιση το πρόβλημα λύθηκε!!!πάντως σε ευχαριστώ yiapap για την άμεση απάντηση σου..

spsomas
06-10-09, 07:24
Καμιά φορά μια επανεκκίνηση του Router και όλα λύνονται δια μαγείας.

@ ADSLgr.com All rights reserved.