PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορασα το ONDSL KIT σε πιο χαμηλή τιμή.



kaloydis
25-02-06, 01:18
Αγόρασα το πακέτο ADSL ONDSL KIT ISDN ταχύτητα 384 από ΑΘΗΝΑ μέσω του FLEAMARKET μόνο 45 ευρώ πρέπει να μήνω υποχρεωτικά 1 χρόνο. Εκεί έχει και άλλα πακέτα άλλον εταίριων σε πιο χαμηλή τιμή. Πραγματικά η τιμή αυτή είναι το κάτι άλλο γι 'αυτο το πήρα γιατί ξέρω πως μάλλον δεν θα το ξαναβρώ και ούτε θα πέσει η τιμή ποτέ τόσο χαμηλά. Την έχω πάρει είδη στα χέρια μου, το κουτί σφραγισμένο + την αίτηση. Αριθμός Δημοπρασίας 4040058.
Παρόλο από τον ΟΤΕ μου είπαν σε 1 - 1,5 μήνα θα βάλουν ADSL στην περιοχή μου.

iasonakos
25-02-06, 02:56
Ο οτε γενικα εχει δειξει οτι δεν τηρει τις υποσχεσεις του. Καπου διαβασα μεσα στο Forum οτι καποιος περιμενει εδω και δυο χρονια να του περασουν γραμμη...
Το πακετο ειναι σχετικα φθηνο εαν δεν εχει "δωρο". Παντα τα καταστηματα μεσα στην τιμη σου βαζουν και το δωρο....

savdown
25-02-06, 03:40
Αγόρασα το πακέτο ONDSL KIT ISDN ταχύτητα 384 από ΑΘΗΝΑ μέσω του FLEAMARKET μόνο 45 ευρώ πρέπει να μήνω υποχρεωτικά 1 χρόνο. Εκεί έχει και άλλα πακέτα άλλον εταίριων σε πιο χαμηλή τιμή. Πραγματικά η τιμή αυτή είναι το κάτι άλλο γι 'αυτο το πήρα γιατί ξέρω πως μάλλον δεν θα το ξαναβρώ και ούτε θα πέσει η τιμή ποτέ τόσο χαμηλά. Την έχω πάρει είδη στα χέρια μου, το κουτί σφραγισμένο + την αίτηση. Αριθμός Δημοπρασίας 4040058.
Παρόλο από τον ΟΤΕ μου είπαν σε 1 - 1,5 μήνα θα βάλουν ADSL στην περιοχή μου.
Tα 45€ για 3 μήνες είναι; Στα μαγαζιά πόσο έχει;
Είχα δει και εγώ παλιότερα πολύ καλές τιμές σε dialup απο κάποιον στο fleamarket, κάποια άκρη θα έχει βρει.

kaloydis
26-02-06, 00:19
Ειναι το κανονικο πακέτο που έχει κανωνικά 69 + φπα 19% = 82.11 ευρω.
Εγώ το πήρα μόνο 45 ευρώ από 82 ευρώ, 2 μήνες + 2 μήνες δώρο με την υποχρέωση να μήνω για 1 χρόνο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.