PDA

Επιστροφή στο Forum : Σε τρεις μέρες adsl γραμμη..!!



JohnJ
22-12-03, 13:14
Παιδιά μπράβο στον Οτε!!! Είναι από τις λίγες φορες που τους βγάζω το καπέλο!
Άκουγα κάτι για 20 εργάσιμες μέρες και κάτι τέτοια για ενεργοποίηση της γραμμής μέχρι που με πήραν τηλέφωνο 3 μέρες μετά την αίτηση οι τεχνικοί και έμεινα με το ακουστικό στο χέρι, πως δεν έπαθα κανα εγκεφαλικό πάλι καλά :P 8O
Τώρα είμαι με την 384αρα μου με acn κάρτα for the time beeing μέχρι να αποφασίσω για isp και δεν θα αργήσει γιατί με καρτες δεν λεει με τπτ :)
Επίσης η ταχύτητες που έπιασα ήταν πολύ καλες, με download manager έπιανε σταθερά κάπου στα 45-46Kb/sec πράγμα το οποίο επίσης δεν πίστευα οτι θα έπιανα γιατί με την 56αρα που είχα πριν με το ζόρι συνδεόμουν στα 41kbps!!!
Anyway εύχομαι να συνεχίσει έτσι (μη το γκαντεμιάσω)... 8)

Odin
22-12-03, 14:12
Αντε καλορίζικη :P. Αντε ας πάρουν αύριο και σε εμένα που έκανα αίτηση την Πέμπτη. :)

JohnJ
22-12-03, 22:11
Thanks man σου εύχομαι να έχεις την ίδια τύχη και εσύ!! Αντε καλορίζικη και σε εσένα :wink:

Axilleass
22-12-03, 22:19
Καλοριζικη.. Καλο σερφαρισμα..

nicksf
23-12-03, 05:26
Σε τρεις μέρες adsl γραμμη..!! Δ ε ν τ ο π ι σ τ ε υ ω ???????
Σε ποια περιοχη εισαι;

idleboneZ
23-12-03, 08:03
Καλοριζικη παιδες και welcowe στο φορουμ :D

eric_in
23-12-03, 11:42
nicksf ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ :!: :!: :!: :!: .ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ. :lol: :lol: :lol: :lol: ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ.ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗΝ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΣΩ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JohnJ
23-12-03, 19:23
Σε τρεις μέρες adsl γραμμη..!! Δ ε ν τ ο π ι σ τ ε υ ω ???????
Σε ποια περιοχη εισαι;

Και εγώ έκανα ώρα να το πιστέψω :) Θεσσαλονίκη μένω σχεδόν κέντρο.. :P

Cafeeine
23-12-03, 20:05
Παίξε κανα τζόκερ παιδί μου, τώρα πού χεις ρέντα :!: :!:

Καλορίζικη η σύνδεση

party-pooper
29-12-03, 18:19
ti na po emena ena mina mou kanane mexri pou apaitisa to tilefono texnikou kai eirthe tin epomeni stis 8 i ora xoris rantebou... pantos kai sto simbolaio mou fenetai giro stis 3 meres leei ara an eiparxoun kai tetoies periptoseis na min trelenomaste... etsi kai allios einai ipoxreomenoi na to kanoun 8)

kostthem
29-12-03, 18:26
Καλορίζικη η γραμμή :mrgreen:

UGF_GreekMind
29-12-03, 19:42
Παιδιά, για να λέγεται και του στραβού το δίκιο, το κατάστημα του οτε στην Ερμού (Θεσσαλονίκη) κάνει πολύ καλή δουλειά. Εμένα μου είπαν 12 (ημερολογιακές) μέρες και συνδέθηκα στις 8 !

Αν υπάρχει κανείς εδώ που διαβάζε, από εκεί μέσα... μπράβο ρε παιδιά... χίλιες φορές μπράβο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.