PDA

Επιστροφή στο Forum : internet ok τηλεφωνο νεκρο



artzi
18-10-09, 18:06
απο 15/10 εχω 2play στη νιγριτα σερρων,Internet ολα καλα αλα το τηλεφωνο δεν λειτουργει καθολου,κανει σαν να μιλαει συνεχεια οταν προσπαθω να παρω και οταν παιρνω απο το κινητο μου λεει οτι ο αριθμος που καλεσατε ειναι κατειλειμενος....
απ οτι διαβασ αλοι λενε προβλημα με οτε,αλλοι forthnet,το σιγουρο ειναι οτι δεν φταινε πριζεσ και διακλαδωτες ολα τα ελεγκσα ειναι οκ...δεν εχω και τηλεφωνο να τους παρω,
εχετε να προτεινετε κατι?ευχαριστω.

FSHOPAXD
18-10-09, 18:37
Μπορεις να στειλεις απευθείας mail http://www.forthnet.gr/templates/formtemplate.aspx?p=99287

Στοιχεία της τηλεφωνικής γραμμής αναγγελίας βλαβών (800 100 9000),
Δοκιμασε να αλλαξεις το τηλεφωνικό σου καλώδιο, πότε ενεργοποιήθηκες ? Υπάρχει περίπτωση να εχεις το ενα από τα δυο συρματα κομμένο κάπου (πριζα/καλώδιο?) Η μηπως δεν έχει ενεργοποιηθεί ακομη η φορητότητα?

artzi
19-10-09, 10:11
τους εχω ηδη στειλει,το καλωδιο το αλαξα τα ιδια παλι,15/10 κανονικα οπως ελεγε το μηνυμα αλα μονο internet δυστυχως,ευχαριστω παντως...αν σκεφτεις κατι αλο πες μου...περιμενω τηλεφωνο απο τον τεχνικο
της forthnet στο κινητο μου σε 5 λεπτα να ελεξσει τη γραμμη χωρις συσκευες κατι τετοιο.Θα ενημερωσω

artzi
20-10-09, 19:23
Ολα καλα,σημερα εχω τηλεφωνο,οι τεχνικοι κατι εκαναν..που δεν ειχαν κανει οποτε η πιεση απεδωσε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.