PDA

Επιστροφή στο Forum : ADSL Internet στο 1Mbps από € 19,90 το μήνα



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

aesir
02-03-06, 21:34
Σε νέες, απίστευτες μειώσεις τιμών στις συνδρομές του Internet προχωρά η Vivodi Telecom, με στόχο να φέρει το ADSL σε κάθε ελληνικό σπίτι, αποδεικνύοντας έμπρακτα τη δέσμευσή της προς τον Έλληνα καταναλωτή για παροχή προσιτών ευρυζωνικών υπηρεσιών.

Προχωρώντας σε μειώσεις τιμών έως και 52% στα πακέτα μηνιαίας χρέωσης**, η Vivodi κάνει ένα ακόμη βήμα μπροστά, παρέχοντας πραγματικά προσιτό broadband Internet στην ελληνική αγορά, τόσο μέσω του δικτύου xDSL της εταιρείας όσο και μέσω του δικτύου του ΟΤΕ, δημιουργώντας νέα προπληρωμένα πακέτα 6μηνης και 12μηνης διάρκειας στις πιο ανταγωνιστικές τιμές της αγοράς.

Αξίζει να σημειωθεί το γεγονός ότι για πρώτη φορά, η Vivodi Telecom –αξιοποιώντας τις δυνατότητες που της προσφέρει το ιδιόκτητο xDSL δίκτυό της- προσφέρει ADSL ταχύτητας 1024K μόλις με €19,90 το μήνα*, ενώ για όσους ήδη βρίσκονται στον «κόσμο» του ADSL, οι νέες μειωμένες τιμές και τα προπληρωμένα πακέτα της εταιρείας -ιδανικά για ανανεώσεις συνδρομών- «κάνουν τη διαφορά».

Αποσκοπώντας στη συνεχή «ξενάγηση» του Έλληνα χρήστη σε κάθε «πλευρά» του Internet, η Vivodi ανανεώνει και την προσφορά της στο πιο ολοκληρωμένο ADSL πακέτο της αγοράς. Μόνο με € 99*** , το DSLcube τα έχει όλα... μέσα του και έως τις 30/4/2006 προσφέρει:
3 + 2 μήνες δώρο, ADSL Internet σε ταχύτητα 512/128Kbps
Όλον τον απαραίτητο εξοπλισμό σύνδεσης (modem/router)
Το τέλος ενεργοποίησης της ADSL σύνδεσηςΤα προϊόντα και οι υπηρεσίες της Vivodi διατίθενται τηλεφωνικώς στο 13880, στα καταστήματα Πλαίσιο και στο δίκτυο εμπορικών συνεργατών της Vivodi. Ακολουθούν οι αναλυτικοί τιμοκατάλογοι στο Broadband Internet. Ισχύουν από 1η Μαρτίου 2006 και ακυρώνουν κάθε προηγούμενο. Πακέτα μηνιαίων χρεώσεων:


http://www.adslgr.com/forum/attachment.php?attachmentid=6312&stc=1&d=1141324398

Σημειώσεις:
Οι παραπάνω τιμές δεν περιλαμβάνουν ΦΠΑ
* Η τιμή των €19,90 αποτελεί την αναγωγή ανά μήνα της αξίας του προπληρωμένου 12μηνου πακέτου ταχύτητας 1Mbps (μεριζόμενης πρόσβασης στο ιδιόκτητο DSL δίκτυο της Vivodi), η οποία ανέρχεται στο συνολικό ποσό των €239 για 12 μήνες, για αιτήσεις ενεργοποίησης συνδρομών έως 30/4/2006
** Αφορά ADSL μεριζόμενης πρόσβασης σε ταχύτητα 2048/640Kbps
*** Ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων
**** Ισχύει για αιτήσεις ενεργοποίησης συνδρομών έως 30/4/2006

nikoscbr
02-03-06, 21:44
καλο αυτο αλλα γενικα εχω ακουσει πολλα παραπονα για τη vivodi.Καλες ειναι οι μειωσεις αλλα αυτο που μετραει δεν ειναι μονο οι τιμες αλλα και η ποιοτητα των παρεχομενων υπηρεσιων και εκει δεν εχω καμμια εμπιστοσυνη στη vivodi.:whistle:

sdikr
02-03-06, 21:53
Αντε ρε vivodi βάλε κανέναν κόμβο !!

οι τιμές για το shared/full, είναι πάρα πολύ καλές!!!

ακόμα οι τιμές για το προπληρωμένου χρόνου ακόμα και στην ΑΡΥΣ για 12 μήνες 384 μαζί με γραμμη ΑΡΥΣ πάει 179 όσο δηλάδη η προσφορά της Hol 6+6!!


καλο αυτο αλλα γενικα εχω ακουσει πολλα παραπονα για τη vivodi.Καλες ειναι οι μειωσεις αλλα αυτο που μετραει δεν ειναι μονο οι τιμες αλλα και η ποιοτητα των παρεχομενων υπηρεσιων και εκει δεν εχω καμμια εμπιστοσυνη στη vivodi.:whistle:
Ναι στο Help desk κυριώς, για δες σε παρακαλώ τι έχουν τραβήξει τελευταία οι υπόλοιποι Isp

GoG
02-03-06, 21:59
Εγω παντως που ειμαι ενα και κατι μηνα με Vivodi 512k απο το dsl cube δεν εχω ΟΥΤΕ ΕΝΑ παραπονο απο πλευρας ταχυτητων.Ειμαι μονιμα πανω απο 50kb/s...Τωρα ο καθενας οτι θελει λεει...Η ποιοτητα που αναφερεις εξαρταται απο πολλους παραγοντες...

toneworks
02-03-06, 22:00
Αυτες ειναι τιμες! :clap: Που ειναι η επεκταση δικτυου, οεο :p

Hwoarang
02-03-06, 22:00
Για να πιάσουν τόπο οι τιμές ίσως θα ήταν καλό να επεκτήνουν και λίγο το δίκτυο της:whistle:

gtl
02-03-06, 22:01
Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί δεν επεκτείνουν το ιδιόκτητο δίκτυό τους για να προσφέρουν σύνδεση μέσω μεριζόμενης σύνδεσης (παρακάμπτοντας το προβληματικό δίκτυο ΟΤΕ) σε περισσότερους χρήστες. Τώρα που ψηφίστηκε μάλιστα και το ανάλογο νομοσχέδιο, θα περίμενε κανείς μεγαλύτερη κινητικότητα..

sdikr
02-03-06, 22:07
Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γιατί δεν επεκτείνουν το ιδιόκτητο δίκτυό τους για να προσφέρουν σύνδεση μέσω μεριζόμενης σύνδεσης (παρακάμπτοντας το προβληματικό δίκτυο ΟΤΕ) σε περισσότερους χρήστες. Τώρα που ψηφίστηκε μάλιστα και το ανάλογο νομοσχέδιο, θα περίμενε κανείς μεγαλύτερη κινητικότητα..

Μην περιμένεις όμως να το κάνουν για περιόχες με περίσοτερους απο 7000 κατοικούς, αλλά μονο εκεί που ειναι βιώσιμο για αυτούς ;)

odd
02-03-06, 22:20
2 ερωτήματα:

1. Ποια η διαφορά του shared με το full llu; :rtfm:

2. Από ότι βλέπω τουλάχιστο στη 384 δεν υπάρχει καμιά τεράστια διαφορά με τις υπόλοιπες εταιρίες. Την δίνει τελική 33,5€.Το θέμα είναι στα 1024 που την δίνει με 40€ ή κάνω λάθος;

secjournalist
02-03-06, 22:27
512 και 55kbps μονο κανεναν κομβο να εκανε στο Ιδιοκτητο

leandros
02-03-06, 22:33
παιδια χλιδη ειναι οι τιμές. Πάμε ολοι για 1 mb χαλαρά πλέον... η ποιότητα στα Χανιά είναι η καλύτερη δυνατή..

hedgehog
02-03-06, 22:38
Ποια η διαφορά του shared με το full llu
Με Shared LLU σου παρέχει την γραμμή η Vivodi. O OTE δεν έχει καμία σχέση με την γραμμή DSL σου! Ωστόσο εξακολουθείς να έχεις τηλεφωνικές υπηρεσίες ΟΤΕ πάνω στο ίδιο καλώδιο.
Με Full LLU σου παρέχει την γραμμή η Vivodi. O OTE δεν έχει καμία σχέση με την γραμμή DSL σου! Δεν περνάει ουτε καν την τηλεφωνία του απο πάνω. Δεν τον ξέρεις τον κύριο!

mich83
02-03-06, 22:47
Εξαιρετικά νέα. Το κύκώμα 1MBit το δίνει 50% φθηνότερα από ΟΤΕ. Απίστευτο.

Chris2004
02-03-06, 22:49
:respekt::respekt::respekt::respekt:

Μόνο αυτό έχω να πώ!

sdikr
02-03-06, 22:52
Εξαιρετικά νέα. Το κύκώμα 1MBit το δίνει 50% φθηνότερα από ΟΤΕ. Απίστευτο.

Μπα το μεγαλύτερο καλό ειναι, οτι αυτή η τιμή είναι και στην Αορίστου ;)
:respekt:

_Yiannis_
02-03-06, 22:55
Με τόσα αστεράκια και συντομογραφίες που έχει η προσφορά με έπιασε ζαλάδα. Σε λίγο καιρό οι προσφορές θα είναι κάπως έτσι:

ADSL ***** **** **** *********** ************** ************** ********* 7 € ********** *************** ********** LLU ******* **** ************* ****
********* ********** ********************** **********

OVERLORD
02-03-06, 23:14
Με τόσα αστεράκια και συντομογραφίες που έχει η προσφορά με έπιασε ζαλάδα. Σε λίγο καιρό οι προσφορές θα είναι κάπως έτσι:

ADSL ***** **** **** *********** ************** ************** ********* 7 € ********** *************** ********** LLU ******* **** ************* ****
********* ********** ********************** **********

Δυσκολο να καταννοηθει ΟΛΟ αυτο το concept ε??? :lol:
Τεσπα............ "Viva Vivo" :up:

Chris_Nik
02-03-06, 23:21
Ωραία νέα.... Μπράβο στη vivo τώρα περιμένω καμία καλή απάντηση από άλλες εταιρίες....
Καλά νέα παιδία.... :D :D

Λίγο ακόμα όμως θα πρέπει να επεκτείνει και το δίκτυο της η vivo…..:hmm: :hmm:

hasu
02-03-06, 23:25
Ένα μεγάλο μπράβο στην vivodi! :up:

Πλέον οι διαφορές στις τιμές των 256/128 έως 512/128 είναι ουσιαστικά ΜΗΔΑΜΗΝΕΣ!
Εάν υπήρχε και η κατάλληλη υποδομή για να υπάρξουν πελάτες θα έχαναν τα αυγά και τα πασχάλια οι λοίποι αι ες πις και κυρίως ο ote :p

Εύγε και πάλι εύγε!

ΥΓ. aesir μας την φίλαγες για τελευταία και καλύτερη αυτή την είδηση ε? :clap:

ross
02-03-06, 23:27
μπορει να μου εβγαλε την ψυχη μεχρι να ενεργοποιηθει η γραμη πριν κανα χρονο ...μπορει η εξυπηρετηση πελατων να ειναι προβληματικη αλλα με τετοιες τιμες παω για 1024/256
\και το κυριοτερο ισχυουν και για συνδρομες αοριστου χρονου.....

Rama
02-03-06, 23:38
Εμπρός λοιπόν να μπουκόσουμε τα 1024 της vivodi ... Κατι μου λέει οτι όλοι εμείς οι συνδρομητές της θα πάμε στα 1024 και θα πάρουμε ... γκουχ γκουχ ...
Σε κάθε περίπτωση η vivodi πιστή στο ραντεβού της έκανε πρώτη μειώσεις στις αορίστου και το 2006 :up: ... γύρω στον Σεπτέμβριο θα κάνει άλλη μία μικρή έκπτωση (1-2 ευρό) και θα είμαστε πάντα οι πιο τζαμπατζίδες αορίστου χρήστες!

Α-ΨΟ-ΓΑ!!!!
PS: Προφανώς πάω για αίτηση και γω αύριο.
PS2: Οι τιμές στις 512 ήταν τόσο χαμηλές και πριν? Η διαφορά ανάμεσα στην 384 και την 512 είναι ~2.15 εύρο με το ΦΠΑ...

GP
02-03-06, 23:41
Έγραψε πάλι η vivodi! :up:

Και για όσους δεν έχουν ακόμα κάλυψη, O KΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC! :clap:

Νικαετός
02-03-06, 23:45
Αχ Vivodi ακούς ????? Κανέναν κόμβο και στο κέντρο Δαγκλή plzz !:clap: :clap:

JiKL
02-03-06, 23:51
Oντως πολυ καλη προσφορα...ειναι αξια συγχαρητηριων..



... O KΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC! :clap:

Παρακαλω οχι greeklish :p:p:p:p:p

kaloydis
02-03-06, 23:55
Μπράβο είναι η καλήτερη προσφορά, είναι η πρότη εταιρία στην ελλάδα.
Αλλά για να έρθη στην ΚΕΡΚΥΡΑ δεν νομίζω.
:oneup: :worthy:

globalnoise
02-03-06, 23:57
2Mpbs = 2048/8 = 256KB/s :D

Hm, δηλαδή 1MB/4s :cool:

*ΟΥΡΛΙΑΖΩ*

Πως θα γίνει να πάρω σκέτο κύκλωμα Vivodi χωρίς ISP? (Έχω HOL)

Υ.Γ. Σαφώς ρίχνει τις τιμές για να λανσάρει ADSL2+...

ΤΡΕΕΕΜΕ ΟΤΕ

sdikr
02-03-06, 23:59
2Mpbs = 2048/8 = 256KB/s :D

Hm, δηλαδή 1MB/4s :cool:

*ΟΥΡΛΙΑΖΩ*

Πως θα γίνει να πάρω σκέτο κύκλωμα Vivodi χωρίς ISP? (Έχω HOL)

Υ.Γ. Σαφώς ρίχνει τις τιμές για να λανσάρει ADSL2+...

ΤΡΕΕΕΜΕ ΟΤΕ

απλά ξέχνα το,

globalnoise
03-03-06, 00:03
απλά ξέχνα το,

Άμα εννοείς λόγω ταχύτητας κυκλώματος δεν υπάρχει θέμα.. προσωρινά θα την έχω μέχρι να λήξει η συνδρομή.

Άμα εννοείς λόγω κάτι άλλου εξήγα το:rolleyes:

johnvam
03-03-06, 00:04
Μας παλάβωσαν πάλι!!!!!

kadronarxis
03-03-06, 00:09
Μπράβο στη vivodi για αυτές τις μειώσεις τιμών.
Αυτό που βγαίνει από την ιστορία αυτή είναι ότι μια εταιρεία σαν τη vivodi, τολμάει και ρίχνει τόσο χαμηλά τις τιμές για 1Mbit.

Συγκρίνετε αυτές τις τιμές, με τις αντίστοιχες του οτέ(αλλά και των διάφορων isp), και μετά συγκρίνετε το μέγεθος της vivodi με αυτό του οτέ.Πόσους συνδρομητές έχει ο οτέ και πόσους η vivodi;

Αυτά.

JediMasterMANIAC
03-03-06, 00:10
καλο αυτο αλλα γενικα εχω ακουσει πολλα παραπονα για τη vivodi.Καλες ειναι οι μειωσεις αλλα αυτο που μετραει δεν ειναι μονο οι τιμες αλλα και η ποιοτητα των παρεχομενων υπηρεσιων και εκει δεν εχω καμμια εμπιστοσυνη στη vivodi.:whistle:

φτανει ομως για να ριξουν κ οι υπολοιπες εταιριες τις τιμες τους ;)
παντα προς οφελος μας.... κ ... πιο μπουκωμενες γραμμες :D:lol::clap::clap::clap::cry:

Barnes
03-03-06, 00:13
Εγώ πάω τότε για 2048 :clap: Αλλά αναρωτιέμαι γιατί κανένας δεν αναφέρει το ping σε online gaming...Δεν παίζει κανένας παιχνίδια ? Το ping γενικά σε server του εξωτερικού είναι ΑΘΛΙΟ εκτός απο μερικά Αγγλικά server που πιάνεις κανα 100'άρι.

Βελτίωση στα PING VIVODI ???!!!???:hmm:

OVERLORD
03-03-06, 00:19
Εγώ πάω τότε για 2048 :clap: Αλλά αναρωτιέμαι γιατί κανένας δεν αναφέρει το ping σε online gaming...Δεν παίζει κανένας παιχνίδια ? Το ping γενικά σε server του εξωτερικού είναι ΑΘΛΙΟ εκτός απο μερικά Αγγλικά server που πιάνεις κανα 100'άρι.

Βελτίωση στα PING VIVODI ???!!!???:hmm:

το ping θελει βελτιωση Ναι αλλα εως να το λεμε αθλιο ειναι αποσταση. Vivodi (κυκλωμα και προσβαση) εδω και σχεδον 2 χρονια. Favorite games Americas Army- BF2.

Rama
03-03-06, 00:41
Άμα εννοείς λόγω ταχύτητας κυκλώματος δεν υπάρχει θέμα.. προσωρινά θα την έχω μέχρι να λήξει η συνδρομή.

Άμα εννοείς λόγω κάτι άλλου εξήγα το:rolleyes:
Αν εννοείς να παρεις γραμμή απο την vivodi και να έχεις σαν ISP την HOL γίνεται ... εγώ με sharred είχα πάρει demo πέρσι τον ιούνιο από ΗOL.

ANDiTKO
03-03-06, 00:44
Καλλά!τον επόμενο μήνα με 1024!:oneup:
lol με τα ιδια λεφτά θα έχω διπλλάσια ταχύτητα!:clap:
Guys ViVoDi Rocks!!! :worthy::worthy::worthy::worthy::worthy:
:respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt::respekt:
...........................................PS-RESPECT!:respekt:

GP
03-03-06, 00:46
Το ping γενικά σε server του εξωτερικού είναι ΑΘΛΙΟ εκτός απο μερικά Αγγλικά server που πιάνεις κανα 100'άρι.

Βελτίωση στα PING VIVODI ???!!!??? Το αυτό. Βάλτε καμιά γραμμή βρε παιδιά...


Παρακαλω οχι greeklish :p:p:p:p:p Καλά, θα φωνάξω τον Λιακόπουλο να σε φτιάξει εσένα. :lol:

SABBATH
03-03-06, 00:52
σιγα ρε παιδια η αλτεκ παλι ειναι ποιο φθηνη!!! 220 χωρις ΦΠΑ οχι 239 στα 1024

kiriakosk
03-03-06, 00:53
Τελικά είχε δίκιο ο Λιακό βγαίνουν οι προφητείες του ο γέροντα!

george_apan
03-03-06, 01:09
Συγχαρητήρια στη Vivodi. Πρωτοπόρος πάλι. Συμφωνώ ότι το καλύτερο είναι που οι τιμές ισχύουν για αορίστου! :) :) :) Αχ, να'χε δίκτυο στην περιοχή μου να πετάξω τον ΟΤΕ να ησυχάσω...

ZORO
03-03-06, 01:09
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Πιστευώ ότι οποιοδήποτε άλο σχόλιο περιτευεί.
Αν προνοήσει κιόλας να προβεί σε αναβάθμιση του δικτύου της πριν μπουκώσουν οι γραμμές από το αυξημένο ρευμά συνδρομητών που θα εκμεταλευτεί την προσφορά της τότε θα διπλασιάσω της παραπάνω χαμογελαστές φατσούλες. Είναι και μια ευκαιρία να διαπιστώσουμε στην πράξη έαν εντέλει ο Έλληνας δεν γίνεται συνδρομητής σε υπηρεσίες adsl επείδη δεν ξέρει τι να κάνει με αυτή όπως ισχυρίζεται ο ΟΤΕ ή λόγω αυξημένης τιμής όπως φωνάζουμε εμείς εδώ και χρόνια. Για άκομη μια φόρα ένα μεγάλο μπράβο στην Vivodi.

user1
03-03-06, 01:11
γκρινιαζα , γκρινιαζα, γκρινιαζα για τις τιμες τις βιβοντι , αλλα τελικα εδωσε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλες τιμες.Μπραβο.Τωρα θα αναγκαστουν οι αλλοι να δωσουν και αυτοι μεσω LLU και ετσι να διατεθουν στην αγορα σωστες υπηρεσιες.ετσι εγινε στην Ευρωπη , ετσι θα γινει και εδω.
Τελικα καταλαβα οτι η βιβοντι δεν ακολουθει το "ρευμα" στην τιμολογιακη της πολιτικη, αλλα απο φαινεται μια φορα το χρονο να δινει νεες τιμες.Φανταζομαι θα αλλαξει τιμες του χρονου παλι

ps johnvam τι θα κανεις τωρα?

sdikr
03-03-06, 01:13
γκρινιαζα , γκρινιαζα, γκρινιαζα για τις τιμες τις βιβοντι , αλλα τελικα εδωσε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλες τιμες.Μπραβο.Τωρα θα αναγκαστουν οι αλλοι να δωσουν και αυτοι μεσω LLU και ετσι να διατεθουν στην αγορα σωστες υπηρεσιες.ετσι εγινε στην Ευρωπη , ετσι θα γινει και εδω.
Τελικα καταλαβα ουι η βιβοντι δεν ακολουθει το "ρευμα" στην τιμολογιακη της πολιτικη, αλλα απο φαινεται μια φορα το χρονο να δινει νεες τιμες.Φανταζομαι θα αλλαξει τιμες του χρονου παλι

ps johnvam τι θα κανεις τωρα?

Παντως ενα ειναι το σίγουρο ο Ελλήνας αλλάζει γνώμη γρήγορα ω:lol:

user1
03-03-06, 01:15
Παντως ενα ειναι το σίγουρο ο Ελλήνας αλλάζει γνώμη γρήγορα ω

τι εννοεις ακριβως, αν εχεις την καλοσυνη?

gkandir
03-03-06, 01:16
Ένα μπράβο στη Vivodi και από μένα για τις νέες μειώσεις. Με λιγότερο από 40 ευρώ μπορεί να αποκτήσει κανείς 1024! Για Ελλάδα καλά είναι... ;)
Ελπίζω να δώσει το έναυσμα και στους άλλους για περαιτέρω μειώσεις.
Πάντως από ποιότητα γραμμής πάει πολύ καλά. Περίπου 2 μήνες που είμαι στη Vivodi, δεν έχω κανένα πρόβλημα. Από CC πάσχει όπως και από δίκτυο.
Τώρα, λίγη εξυπνάδα χρειάζεται, από μέρους της, και επέκταση δικτύου. Άντε και σε καμιά καλή συνεργασία...
:up: :worthy:

[DSL]MANOS
03-03-06, 01:20
ΥΓ. aesir μας την φίλαγες για τελευταία και καλύτερη αυτή την είδηση ε?
Εγώ έκανα post αυτή την είδηση. Mόνο που δεν βγήκε καλά και ο aesir την δημοσίευσε στην τωρινή μορφή της. :p Ευχαριστώ aesir. Δεν έκανα προεπισκόπηση και δεν είδα το λάθος μου. :p
Με το που βγήκε την έκανα post. Αφού για να καταλάβεις όταν μπήκα χθες στο site της Vivodi για να δω τις τιμές δεν είχε βγει η ανακοίνωση. Έριξα μια ματιά στις παλιές τιμές και πήγα στην αρχική σελίδα για να δω αν μπορώ επιτέλους να πάρω γραμμή απ' την Vivo. Εκεί πρόσεξα το δελτίο τύπου που μόλις είχε δημοσιευτεί. Δεν λέω, μου άρεσαν οι τιμές, αλλά κατά την άποψη μου μόνο η 2 mbit ήταν η έκπληξη της ημέρας. Όλες οι άλλες τιμές μπορώ να πω πως κυμαίνονται σε φυσιολογικά επίπεδα. :)
Παρόλα αυτά η 2 mbit παραμένει σε υψηλά επίπεδα. :p Πάντως εγώ του χρόνου (τα Χριστούγεννα που γίνονται και οι προσφορές) πάω σε 2 mbit και άνω (με λιγότερο από 50 ευρώ πάντα). Όποια εταιρία έχει καλό bandwidth με το εξωτερικό και καλές τιμές... θα με κερδίσει. :p

Rama
03-03-06, 01:25
MANOS'] Όλες οι άλλες τιμές μπορώ να πω πως κυμαίνονται σε φυσιολογικά επίπεδα.
Sorry αλλά 1024 με 36 euro δεν παίζει με αορίστου σε άλλη εταιρία ... και μάλιστα όχι μόνο δεν παίζει αλλά οι τιμές απέχουν αρκετά...

Rama
03-03-06, 01:34
MANOS']Δεν θα κάτσω να στο αναλύσω. Μαθηματικά ξέρεις. ;)
PLZ do για να δω τι έκανα λάθος (μήπως να μην κάνω αίτηση αύριο για αναβάθμιση?)

Palikaridis
03-03-06, 01:35
Kαλές οι μειώσεις αλλά να σερνόμαστε μας βλέπω συντομα αν δεν κάνουν κάτι με την γραμμή τους με το εξωτερικό...και τώρα σέρνεται με έξω....που να μπουν και νέοι χρήστες...

johnvam
03-03-06, 01:37
Kαλές οι μειώσεις αλλά να σερνόμαστε μας βλέπω συντομα αν δεν κάνουν κάτι με την γραμμή τους με το εξωτερικό...και τώρα σέρνεται με έξω....που να μπουν και νέοι χρήστες...
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=512300#post512300

[DSL]MANOS
03-03-06, 01:40
PLZ do για να δω τι έκανα λάθος (μήπως να μην κάνω αίτηση αύριο για αναβάθμιση?)
Υπάρχουν πολύ λόγοι που εκμηδενίζουν την διαφορά που υπάρχει με τις άλλες εταιρίες. Και όχι δεν εννοώ αορίστου vs αορίστου. Εκεί είναι μια απλή σύγκριση. ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.