PDA

Επιστροφή στο Forum : Τελλας στο Κερατσινι ή καποια άλλη;



philippos1611
26-10-09, 16:21
Λοιπόν,μένω στο Κερατσίνι ανάμεσα στον Αγ.Αντωνη και Αγ.Μηνά... Το τηλεφωνο μου ειναι 2104320ΧΧΧ οποτε μαλλον ειμαι στο κεντρο του Κερατσινιου... Εχω Τελλας 12αρα αλλα η ταχύτητα είναι 862/13997kbps... Χρησιμοποιω το Crypto WF110e το οποιο με ενημερωνει

Connection Status Connected
Us Rate (Kbps) 862
Ds Rate (Kbps) 13997
US Margin 9
DS Margin 10
Trained Modulation ADSL_2plus
LOS Errors 0
DS Line Attenuation 25
US Line Attenuation 12
Peak Cell Rate 2033 cells per sec
CRC Rx Fast 0
CRC Tx Fast 0
CRC Rx Interleaved 3212
CRC Tx Interleaved 60
Path Mode Interleaved

από αυτά το noise attenuation ειναι το 10 και το line attenuation το 25 ή τα μπερδεψα;;;
Απο οτι μου ειπαν απο την Τελλας δεν μπορουν λογω της αποστασης να κανουν τπτ παραπανω στην ταχυτητα της γραμμης... Μηπως υπαρχει καποια αλλη εταιρια πιο κοντα που να μπορει να μου προσφερει κατι καλυτερο γιατι σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια αλλα δεν θελω να παω καπου χειροτερα! Υπαρχει κανεις που να πιανει με αλλη εταιρια μεγαλυτερες ταχυτητες και αν ναι με ποια και τι εντυπωσεις εχετε φυσικα!Kαι κυριως για Triple Play τι λετε; Θελω σταθερο+ιντερνετ 24αρα+τηλεοραση! Η On Telecom ως εταιρια λεει; Μηπως εχει προβληματα ή διακοπές; γιατι με την Τελλας αν αφησουμε την ταχυτητα που ειναι σταθερα εκει δεν μου κολλαει συχνα... και αν κολλησει ενα απλο ανοιγοκλειμα του ρουτερ αρκει...Ευχαριστώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.