PDA

Επιστροφή στο Forum : Λογαριασμός ΟΤΕ - Διευκρίνιση



InVADeR
04-03-06, 23:55
Θέλω να ρωτήσω κάτι, γιατί στον δεν βλέπω κάτι μέσα στον λογαριασμό νάλι για Πάγιο γραμμής adsl μέσα

Το 2005 είχα βάλει 3ής μήνες onDSl kit μετά από τους 3ής μήνες που πέρασαν έστειλα fax ότι θέλω να κόψω μονο την σύνδεση και κρατάω την γραμμή στο όνομα μου

Μέσα στον λογαριασμό δεν αναφέρει κάτι για πάγια ADSL και δεν ξέρω γιατί γίνετε αυτό

Αλλα βλέπω έχει OnDSL kit - Πάγια τέλη 3,48 euro

Κανονικά δεν έπρεπε να λέει πάγια adsl για 384 γραμμή 18,90 / μηνα ?

και τι είναι το πάγιο για το kit που έχει 3,48 euro ?

kaloydis
05-03-06, 00:27
Μηπος είναι ο προτος λογαριασμος;
Εαν ναι τον κανουν τον μήνα ημερολογιακά.
Σου χρεωνουν μέχρι της 31 του μήνα και μετά θα σου στέλνουν για ενα μήνα ημερωλογιακα.

InVADeR
05-03-06, 00:31
Δεν είναι ο πρώτος λογαριασμός αλλα ο δεύτερος που δεν γραφή κάτι για πάγιο γραμμής adsl μετά από το kit

sdikr
05-03-06, 01:31
Τα παγία θα τα βρείς στον λογαριασμό που θα σου έρθει απο την Οτενετ, και όχι στον λογαριασμό του Οτε

Αυτό με το κιτ 3.48 δεν το κατάλαβα, τι ακριβώς γράφει;

InVADeR
05-03-06, 02:00
Σε ξεχωριστό λογαριασμό έρχεται το πάγιο τις γραμμής ? Εγώ νομίζω έρχεται στο ίδιο χαρτί με του ΟΤΕ
*Σημείωση έχω μονο γραμμή και όχι σύνδεση από OTEnet

Εξάλλου έχει τέσσερις μήνες (4 μήνες=2 λογαριασμοί ΟΤΕ) που δεν έχει έρθει, ποτε θα έρθει τότε?

Οσο αναφορά το kιτ γραφή στην κατηγορια Αλλα Τέλη Λογαριασμού

2.1 OnDSL kit- ΠAΓΙΑ ΤΈΛΗ ( 09/11/05 - 11/11/05 ) και γραφή από διπλα την χρέωση 3,48

Εγώ είχα το kit από τέλη 8(αυγούστου)/05 έως τέλη του 11(νοέμβρη)/05

InVADeR
06-03-06, 23:15
Κάνει δεν ξέρει τελικά ?
2 πράγματα ρωτάω

H γραμμή adsl έρχεται σε ξεχωριστό λογαριασμό από τον ΟΤΕ , γιατί δεν μου έχει έρθει εδώ και 4 μήνες ?

και αυτή η χρέωση για το kit τι είναι ?

wintech2003
06-03-06, 23:48
Πάρε ενα τηλεφωνο στο 134 γιατι δεν μας τα λές καλα.

Λες οτι είχες Kit και μετα λες οτι έχεις μονο γραμμή OTEnet και οχι συνδρομή.. (η OTEnet δεν εχει γραμμές όμως.. μονο συνδρομές... αρα γραμμή ΟΤΕ πρέπει να έχεις).
Τώρα τι έχεις? Γραμμή ΟΤΕ και ISP άλλον ή OTEnet? ή τίποτα?

InVADeR
07-03-06, 03:19
Πάρε ενα τηλεφωνο στο 134 γιατι δεν μας τα λές καλα.

Λες οτι είχες Kit και μετα λες οτι έχεις μονο γραμμή OTEnet και οχι συνδρομή.. (η OTEnet δεν εχει γραμμές όμως.. μονο συνδρομές... αρα γραμμή ΟΤΕ πρέπει να έχεις).
Τώρα τι έχεις? Γραμμή ΟΤΕ και ISP άλλον ή OTEnet? ή τίποτα?

Πουθενά δεν είπα ότι έχω kit και μετά μόνο γραμμή από ote..
Είπα ότι με ήρθε χρέωση 3,48 από το kit που είχα το 2005 για 3 μήνες (Τέλη Αυγούστου- τέλου Νοέμβρη)

Αυτό που έχω τώρα είναι γραμμή από τον ΟΤΕ και σύνδεση από Altec (Την γραμμή την έχω αφού μόλις τελειωσε το kit και έπρεπε να στείλω fax εάν θα κόψω την σύνδεση και την γραμμή, εγώ έστειλα και είπα ότι κόβω μονο σύνδεση OTEnet και θα κρατήσω την γραμμή)

Αυτό που είναι παράξενο έινια ότι από τότε που έστειλα το fax για διακοπή σύνδεσης και κρατάω μονο γραμμή δεν έχει λογαριασμός για το πάγιο τις γραμμής
και ένα ακόμα πιο παράξενο ότι υπάρχει μια χρέωση 3,48 σε αυτόν το λογαριασμό για το κιτ που λέει..

sorry εάν δεν ήμουν τόσο αναλυτικώς/κατανοητός πριν

InVADeR
07-03-06, 21:16
Ελπίζω να καταλάβατε τώρα, γιατί δεν βλέπω και καμια απαντηση :p

InVADeR
13-03-06, 20:46
Παιδιά για βοηθήστε να βγάλω άκρη γιατί από 134 και από otenet δεν βγαίνει άκρη...

Πήρα τηλέφωνο 801...(otenet) και είπα ότι είχα το keep in touch και έκανα διακοπή μονο την σύνδεση (otenet) μετά τους 3 μήνες, κράτησα την γραμμή απλός άλλαξα ISP

Η γραμμή μετά από τους 3 μήνες που είχαν προπληρωθεί σε πιο λογαριασμό έρχονται?

Πήρα στην otenet με λέει πάρε 134 να ρωτήσεις γιατί δεν ήρθε πείρα 134 με λένε otenet γιατί από εκεί είναι η γραμμή αφού δεν την διακόψατε

τώρα που να πάρο τηλέφωνο ? και γιατί δεν έχει έρθει πάγιο adsl από τον δεκέμβρη ?

Μετά μόλις του πω, θα με βάλουν να πληρώσω από τον δεκέμβρη (2005) έως μάρτιο- απρίλιο ?

Επίσης ρώτησα τι είναι αυτή η χρέωση που ήρθε και δεν ξέρανε !!!

2.1 OnDSL kit- ΠAΓΙΑ ΤΈΛΗ ( 09/11/05 - 11/11/05 ) και γραφή από διπλα την χρέωση 3,48


***Να ξανά υπενθυμίσω ότι είχα προπληρώσει 3 μήνες το ondslkit (δηλαδή σύνδεση και γραμμή πληρωμένα) τον αύγουστο μέχρι νοέμβρη

Μετά από εκεί με στείλαν fax τι θέλω να διακόψω (με το onDSLkit έχεις την δυνατότηα να διακόψεις μονο σύνδεση από "οτενετ" και να κράτησης την γραμμή και να πας σε άλλο ISP) εγώ έκοψα μονο το ondsl Home (δηλαδή την σύνδεση) και κράτησα την γραμμή, από τότε δεν ήρθε κάποια χρέωση πάγιου γραμμής

maik
13-03-06, 20:53
Τα oteshop ειναι ανοιχτα και τα απογευματα. Το καλυτερο λοιπον που εχεις να κανεις ειναι να παρεις τον λογαριασμο και να πας επι τοπου σε ενα να σου λυσουν ολες τις αποριες. Αν μαλιστα σε εχουν χρεωσει παραπανω για καποιο λογο εκεινη την στιγμη θα κανονισουν να αφαιρεθει .

johnkall69
13-03-06, 20:58
Να του αφαιρέσουνε λεφτά αποκλείεται! Να του προσθέσουνε φυσικά! Με μία φίλη μου είχε γίνει λάθος στον λογαριασμό 60 ευρώ περίπου έξτρα και παρόλο που δουλεύει και ο θείος της στον ΟΤΕ τα πλήρωσε κανονικά και με τον νόμο...

InVADeR
13-03-06, 21:08
Δεν ειναι ο 1ος λογαριασμός ειναι ο 2ος. ο 1ος ειτανε Δεκεμβριος-Ιανουάριος και μετα Φεβρ.-Μαρτιος

Αφτο με το ondslkit που εχει γίνει λαθοσ σιγουρα θα επιστραφεί λογικά

το θέμα δεν είναι τα 3 euro παιδιά. το θέμα είναι ότι θα πληρώσω δεκέμβρη ιανουάρι - febrouari μάρτη - απρίλη μάιο σε ένα?


Τα oteshop ειναι ανοιχτα και τα απογευματα.

Δεν νομίζω να είναι εδώ ανοιχτά, γιατί δεν τα έχω δει καμια φορα

nnn
13-03-06, 21:37
Δεν νομίζω να είναι εδώ ανοιχτά, γιατί δεν τα έχω δει καμια φορα
Είναι ανοικτά μέχρι τις 20:00 ή 20:30.

Hout
13-03-06, 22:33
Σε ξεχωριστό λογαριασμό έρχεται το πάγιο τις γραμμής ? Εγώ νομίζω έρχεται στο ίδιο χαρτί με του ΟΤΕ
*Σημείωση έχω μονο γραμμή και όχι σύνδεση από OTEnet

Εξάλλου έχει τέσσερις μήνες (4 μήνες=2 λογαριασμοί ΟΤΕ) που δεν έχει έρθει, ποτε θα έρθει τότε?

Οσο αναφορά το kιτ γραφή στην κατηγορια Αλλα Τέλη Λογαριασμού

2.1 OnDSL kit- ΠAΓΙΑ ΤΈΛΗ ( 09/11/05 - 11/11/05 ) και γραφή από διπλα την χρέωση 3,48

Εγώ είχα το kit από τέλη 8(αυγούστου)/05 έως τέλη του 11(νοέμβρη)/05

To DSLkit που είχες προπληρώσει ήταν από τις 8-8-2005 εώς τις 8-11-2005. Εκεί συμπληρώνονται οι τρεις μήνες. Τώρα ή τους έστειλες αργά το Fax, ή το έλαβαν αργά, γιατί τη διακοπή στην κάνανε στις 11-11-2005.
Δηλαδή από 9-11-2005 εώς και 11-11-2005 (δηλαδή για 3 μέρες) είχες ADSL το οποίο ΔΕΝ είχες προπληρώσει. Και στο χρεώσανε εξτρα
Μάλιστα 3,48/3 ημέρες κάνει 1,16 ευρώ την ημέρα * 3 μήνες βγαίνει 104 ευρώ *1,19 ο φπα = 123 ευρώ. Τόσα περίπου πρέπει να είχες προπληρώσει για τους τρεις μήνες.
Και μάλλον εκεί που πήγες και έκανες τα συμβόλαια πρέπει να είχες επιλέξει ή δεν στο επισήμαναν τέλος πάντων ότι η συνδρομή θα συνέχιζε και μετά την λήξη του τριμήνου οπότε σου έστειλαν το λογαριασμό για το έξτρα τριήμερο.

InVADeR
14-03-06, 00:45
To DSLkit που είχες προπληρώσει ήταν από τις 8-8-2005 εώς τις 8-11-2005. Εκεί συμπληρώνονται οι τρεις μήνες. Τώρα ή τους έστειλες αργά το Fax, ή το έλαβαν αργά, γιατί τη διακοπή στην κάνανε στις 11-11-2005.
Δηλαδή από 9-11-2005 εώς και 11-11-2005 (δηλαδή για 3 μέρες) είχες ADSL το οποίο ΔΕΝ είχες προπληρώσει. Και στο χρεώσανε εξτρα
Μάλιστα 3,48/3 ημέρες κάνει 1,16 ευρώ την ημέρα * 3 μήνες βγαίνει 104 ευρώ *1,19 ο φπα = 123 ευρώ. Τόσα περίπου πρέπει να είχες προπληρώσει για τους τρεις μήνες.
Και μάλλον εκεί που πήγες και έκανες τα συμβόλαια πρέπει να είχες επιλέξει ή δεν στο επισήμαναν τέλος πάντων ότι η συνδρομή θα συνέχιζε και μετά την λήξη του τριμήνου οπότε σου έστειλαν το λογαριασμό για το έξτρα τριήμερο.

Να σε καλά ρε φιλε, αυτό ακριβώς έγινε, οποτε λύθηκε η μια απορία μου

127 πρέπει να είχα πλήρωση για το kit (3 μήνες).Καλά λες 8 αυγούστου ενεργοποιείθηκε το kit και έληγε 8 νοέμβρη εγώ το έστειλα 8 του μηνός αλλα ένταξη αυτή χρέωσαν 3 μέρες more (3 μέρες πήγαινε το fax στην OTEnet, είχε πέσει σε μποτιλιαρισμένο isdn και έχασε τον δρόμο). Πως δεν το είχα σκεφτεί πάντος :p


τώρα μένει να βρω γιατί από τότε δεν έχει έρθει κάποια χρέωση πάγιο ADSL για 384...

Hout
14-03-06, 17:36
Ωραία, χάρηκα που λύθηκε αυτός ο γρίφος :p , για να δούμε τώρα μήπως λύσουμε και τον δεύτερο. :lol:

Στην Altec που λες ότι έχεις κάνει σύνδεση ποιά επιλογή έχεις κάνει;

Για δώσε το link. http://www.altectelecoms.gr/home.asp

Γιατί μία υποψία που μου περνάει από το μυαλό είναι να έχεις πάρει κάποιο πακέτο (JetPack)
στο οποίο πληρώνεις την γραμμή στον ISP (την νοικιάζεις από αυτόν κατ'ουσίαν) οπότε δεν σου εμφανίζεται καμία χρέωση στον λογαριασμό του ΟΤΕ σχετικά με ADSL στην περίπτωση αυτή.

Και έχω και άλλες μία-δύο σκέψεις ακόμη. Γιά πόσταρε σε περικαλώ :lol:

sevio7
15-03-06, 08:09
Μπορεί να μου πεί κάποιος σας παρακαλω τι ακριβώς πληρώνουμε στον λογαριασμο του ΟΤΕ?για μια σύνδεση dsl στα 384
υπαρχει μηνιαίο πάγιο?
ρωτάω γιατι απο το site και απο το τηλέφωνο κανεις δεν σου λεει την αλήθεια
ευχαριστώ!!!

Lord_British
15-03-06, 08:43
Σιγουρα φιλε.Υπαρχει μια οληκληση συνομωσια για να σου φανε τα λεφτα.Που να βρεις ανθρωπο σημερα να σου πει την αληθεια σε μια τετοια ερωτηση;

Παιρνω το μηνυμα σου ως αστειο και δεν σου απαντω καθολου.Για οτι χρειαζεσαι σε θεματα τιμων δες και τον τιμοκαταλογο που υπαρχει εδω στο σαιτ αλλα και τις τιμες στο οτεσοπ εφοσον ενδιαφερεσαι για τα παγια του ΟΤΕ.

Φιλικα

InVADeR
15-03-06, 17:37
Όχι δεν είναι κάποιο πακέτο... όταν τελειωσε το kit είχα πριν κάνα 5 ημερες ενεργοποιήσει τους 3 μήνες δωρεάν 384 από την HOL (από το περιοδικό RAM) έτσι τέλη ιανουαρίου που έληγε.. πλήρωσα 60 euro για 3+1 (μονο συνδρομή εννοείτε από Altec)

Δεν είναι κάποιο πακέτο η τίποτα τέτοιο.. δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνετε..

Hout
15-03-06, 18:30
Στην δεύτερη σελίδα, που γράφει την περίοδο κατανάλωσης, ποιές ημερομηνίες γράφει;
Πάντως λογικά επειδή είναι λίγο αργόστροφοι (στις κινήσεις, όχι στο μυαλό) στον OTE δώστους πίστωση χρόνου. Στον επόμενο λογαριασμό (του Απριλίου )μάλλον θα σου έρθουν τα πάγια.

Αν έχεις όμως αγωνία, τράβα με το χαρτί στο κατάστημα του ΟΤΕ ή πάρε τηλέφωνο στο 134 και ρώτησέ τους αν έχουν ενεργοποιημένη ADSL στο τηλέφωνό σου. Όταν δουν ότι σου παρέχουν πρόσβαση δωρεάν, θα φρικάρουν και θα κινηθούν με την ταχύτητα του φωτός
για να διορθώσουν οποιαδήποτε ανωμαλία σε εμποδίζει να πας ταμείο :lol:

Αλλά επειδή το πιθανότερο είναι να μην ξέρουν τι τους γίνεται επειδή το πρόβλημα είναι ότι καθυστέρησαν να σου στείλουν το λογαριασμό περίμενε να πάρεις στα χέρια σου τον λογαριασμό Απριλίου. Στην περίπτωση αυτή δεν θα πληρώσεις όλο το ποσό μαζεμένο, αλλά κανονικά ανά δίμηνο αναδρομικά.

InVADeR
15-03-06, 22:26
Πήρα προχτές στο 134 είδαν το λογαριασμό δηλαδή το τηλέφωνο μου με είπε αυτό με το kit 3.48 euro που ήτανε δεν μπορώ να καταλάβω τι έινια (να είσαι καλά εσύ γιατί αυτή δεν ξέρουν την τυφλά τους)

Τους είπα ότι είχα το kit και μετά το πέρας τον προπληρωμένου χρόνου έκανα διακοπή μονο την συνδρομή από OTEnet και κράτησα την γραμμή, με λέει δεν καταλαβαίνω τι λέτε... (έλεος λέω από μέσα μου) συνεχίζω και λέω με το onDSLkit έχεις την δυνατότητα να κόψεις (μετά το πέρας τον μηνών) μονο την sinrdomi και να κράτησης την γραμμή, αλλα και πάλι δεν "ψιλοκαταλαβε" και τι λέω δηλαδή σταμάτησα την συνδρομή από OTEnet και πήγα σε άλλη εταιρία (για σπάσιμο τους είπα ότι πήγα Altec :p ) και είχα την γραμμή ήδη

Με λέει ναι υπάρχει ενεργοποιημένη η γραμμή αλλα δεν ξέρω γιατί γίνετε αυτό, στην OTEnet πρέπει να πληρώνεται λέει αλλα νομίζω και πάλι έρχεται στο χαρτί του ΟΤΕ το πάγιο (ούτε αυτό δεν ήξερε με σιγουριά ) Θέλετε να γράψω να το κοιτάξουμε, είπα όχι θα πάρο εγώ OTEnet (εντωμεταξύ πιο νωρίς είχα πάρει OTEnet και με είπανε πάρε 134)

Τώρα αυτό που με νιαζί έινια, εάν περιμένω του Απριλίου τον λογαριασμό του απριλίου δεν θέλω όμως να μου έρθουν τα πάγια από τον Δεκέμβρη (δηλαδή όλα μαζί) για αυτό λέω να πάω να ρωτήσω τώρα.. εάν δεν έρθουν τότε να το καθυστερήσω ως απρίλη :p

maik
15-03-06, 22:34
Πήρα προχτές στο 134 είδαν το λογαριασμό δηλαδή το τηλέφωνο μου με είπε αυτό με το kit 3.48 euro που ήτανε δεν μπορώ να καταλάβω τι έινια (να είσαι καλά εσύ γιατί αυτή δεν ξέρουν την τυφλά τους)

Τώρα αυτό που με νιαζί έινια, εάν περιμένω του Απριλίου τον λογαριασμό του απριλίου δεν θέλω όμως να μου έρθουν τα πάγια από τον Δεκέμβρη (δηλαδή όλα μαζί) για αυτό λέω να πάω να ρωτήσω τώρα.. εάν δεν έρθουν τότε να το καθυστερήσω ως απρίλη :p

Εκεινο που πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι αφου εχεις τοσες πολλες απορεις δεν παιρνεις το χαρτακι του λογαριασμου να πας σε ενα oteshop να σου τις λυσουν ολες. Δεν πιστευω να μενεις και σε κανενα βουνο στην κορυφη. Μεσα σε πολη εισαι.
Εκει εχουν και προσβαση σε ολα τα αρχεια ακομα και της otenet και μπορουν να δουν αναλυτικα τα παντα.
Μην περιμενεις να σου τα λυσουν αυτα οι νεαροι που πηγαν για ενα οκταμηνο στο 134 με πεντε μερες σεμιναριο.

sdikr
15-03-06, 23:02
Εκεινο που πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι αφου εχεις τοσες πολλες απορεις δεν παιρνεις το χαρτακι του λογαριασμου να πας σε ενα oteshop να σου τις λυσουν ολες. Δεν πιστευω να μενεις και σε κανενα βουνο στην κορυφη. Μεσα σε πολη εισαι.
Εκει εχουν και προσβαση σε ολα τα αρχεια ακομα και της otenet και μπορουν να δουν αναλυτικα τα παντα.
Μην περιμενεις να σου τα λυσουν αυτα οι νεαροι που πηγαν για ενα οκταμηνο στο 134 με πεντε μερες σεμιναριο.

Γιατί οι πωλήτες στο Oteshop που πήγαν με 10 ώρες σεμιναρίο θα μπορέσουν :p (αν δεν βαριούνται! )

Hout
15-03-06, 23:41
Τώρα αυτό που με νιαζί έινια, εάν περιμένω του Απριλίου τον λογαριασμό του απριλίου δεν θέλω όμως να μου έρθουν τα πάγια από τον Δεκέμβρη (δηλαδή όλα μαζί) για αυτό λέω να πάω να ρωτήσω τώρα.. εάν δεν έρθουν τότε να το καθυστερήσω ως απρίλη :p

Ναι κατάλαβα τι λες, τα πάγια κατά 99% δεν θα έρθουν πακέτο. Ανά δίμηνο και λίγα. Απλά επειδή μπορεί να τους εξηγείς για μιά ώρα και αυτοί να μην καταλαβαίνουν, άσε καλύτερα να έρθει ο Απρίλης και αν και τότε τα πάγια δεν έρθουν (οπότε πάει να πει ότι 100% κάτι δεν πάει καλά) τράβα και ο Θεός βοηθός να βγάλεις άκρη

Πάντως από ότι βλέπω δύο περιπτώσεις υπάρχουν
1. Έχουν απλώς καθυστερήσει να σου στείλουν το λογαριασμό
2. Τότε που διέκοψες το OnDSL kit, κάπου τα μπλέξανε και άντε να βρεις τι έγινε

Οπότε υπομονή ένα μήνα, ο λογαριασμός Απριλίου πιστεύω θα είναι διαφωτιστικός, αυτή είναι η γνώμη μου

InVADeR
16-03-06, 02:43
Ναι κατάλαβα τι λες, τα πάγια κατά 99% δεν θα έρθουν πακέτο. Ανά δίμηνο και λίγα. Απλά επειδή μπορεί να τους εξηγείς για μιά ώρα και αυτοί να μην καταλαβαίνουν, άσε καλύτερα να έρθει ο Απρίλης και αν και τότε τα πάγια δεν έρθουν (οπότε πάει να πει ότι 100% κάτι δεν πάει καλά) τράβα και ο Θεός βοηθός να βγάλεις άκρη

Πάντως από ότι βλέπω δύο περιπτώσεις υπάρχουν
1. Έχουν απλώς καθυστερήσει να σου στείλουν το λογαριασμό
2. Τότε που διέκοψες το OnDSL kit, κάπου τα μπλέξανε και άντε να βρεις τι έγινε

Οπότε υπομονή ένα μήνα, ο λογαριασμός Απριλίου πιστεύω θα είναι διαφωτιστικός, αυτή είναι η γνώμη μου

Εγώ απλός δεν θέλω να έρθουν όλα μαζί μετά τα πάγια, για αυτό μια μέρα θα περάσω από ΟΤΕ να δω τι γίνετε..

Μάλλον το δεύτερο που είπες γίνετε, γιατί θυμάμαι με είχαν πάρει τηλ μετά από 2 η 3 μέρες και με ρώτησαν Είπατε ότι θέλετε να σταματήσετε μονο την συνδρομή (OTEnet) και να κρατήσετε την γραμμή ? λέω ναι . Με λέει ok...

Κάτι πρέπει να έκανε λάθος αυτή η κυρια που με τηλεφώνησε.. :rolleyes:

Τουλάχιστον επειδή το τέμα θα το πάρουν χαμπάρι, είτε είναι Απρίλιος είτε τώρα και εάν είναι να έρθουν όλα τα πάγια μαζί, καλύτερα να τα πληρώσω εκεί κατευθείαν τα προηγούμενα ώστε να μπω στην σωστή roi (δηλαδή να πληρώνονται 2 μήνες από τον λογαριασμό και όχι να έρχονται για 4 μηνες (για να πληρωθούν και οι παλιοί). Ακόμη καλύτερο θα ήτανε να μην πληρώσω φυσικά κανένα από τους προηγούμενους :p :D

@ ADSLgr.com All rights reserved.