PDA

Επιστροφή στο Forum : ερώτηση για το δίοδος



klikor
31-10-09, 20:32
καλησπέρα, σπουδάζω θεσσαλονίκη, αρχικά ήθελα να βάλω φορθνετ αλλά από ότι φένεται, δεν είναι ευχαριστημένοι οι πελάτες του για αυτό θα θελα να ρωτήσω πόσα λεφτά θα πληρώνω μαζί με πάγιο αν πάρω τη πρώτη προσφορά με τα 2 mbps και πόσα με τα 8

ευχαριστώ

Simpleton
31-10-09, 20:36
Θα πληρώνεις κάθε μήνα:

- πάγιο τηλεφωνικής γραμμής (PSTN): 14,75€
- Δίοδος 11,90€ (2 Mbps) ή 15,90€ (8 Mbps)

Εκτός από Forthnet, κοίταξες και άλλο πάροχο; Φοιτητικό δίνει π.χ. και η HOL (αλλά πρέπει να σε καλύπτει το ιδιόκτητο).

klikor
31-10-09, 20:38
Θα πληρώνεις κάθε μήνα:

- πάγιο τηλεφωνικής γραμμής (PSTN): 14,75€
- Δίοδος 11,90€ (2 Mbps) ή 15,90€ (8 Mbps)

Εκτός από Forthnet, κοίταξες και άλλο πάροχο; Φοιτητικό δίνει π.χ. και η HOL.

μου είναι κάπως δύσκολο να εμπιστευτώ τη χολ, ακούω τα χειρότερα από φίλους μου που την είχαν ως πάροχο, στον οτε είμαι χρόνια για αυτό κλείνω περισσότερα προς τα κει

ευχαριστώ για τις πληροφορίες

enwsitis21
31-10-09, 22:09
μου είναι κάπως δύσκολο να εμπιστευτώ τη χολ, ακούω τα χειρότερα από φίλους μου που την είχαν ως πάροχο, στον οτε είμαι χρόνια για αυτό κλείνω περισσότερα προς τα κει

ευχαριστώ για τις πληροφορίες

OTE και πάλι ΟΤΕ αγαπητέ. ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ.

klikor
31-10-09, 22:21
OTE και πάλι ΟΤΕ αγαπητέ. ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ.

ναι φίλος δε λέω απλά με προβληματίζει το πάγιο, πραγματικά μου τη σπάει αυτό το πάγιο αν δεν υπήρχε αυτό θα πήγαινα με χιλια προς τα κει

johnson
31-10-09, 22:34
Μη σε προβληματίζει το πάγιο... αφού και στη μούφανετ να πας, πάλι θα σου παίρνει ένα Χ μηνιάτικο.
Θες internet, το απόγευμα ΚΑΙ το βράδυ, ή όχι;

http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=3131788&postcount=3278

και τα 2Mbit αλλά και τα 8Mbit αξίζουν και με το παραπάνω συγκριτικά με το ψέμα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.