PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα στην τηλεφωνια!



geosoho
02-11-09, 21:24
παιδια καλησπερα! εδω και μερικες ωρες,απο το μεσημερι δηλαδη,αντιμετωπιζω προβλημα στην τηλεφωνια μου! καλω οποιοδηποτε νουμερο και "πιανω" με την τριτη η τεταρτη φορα! αλλες φορες ακουω μετα απο μερικη σιγη ενα μακροσυρτο μπιιιιιπ και αλλες φορες το απολυτο τιποτα! το τελειως κουφο ειναι πως καλεσα το τμημα βλαβων στο 1212 και διαπιστωσα οτι ο αριθμος αυτος δεν υπαρχει οπως με ενημερωσε η "γραμμη"! καλεσα το 2111201212 και κατευθειαν συνδεθηκα με το τμημα βλαβων της tellas οπου και εδωσα τη βλαβη! ακομα και τωρα καλω το 1212 και μου λεει η γραμμη οτι ο αριθμος αυτος δεν υπαρχει! τι συμβαινει ρε παιδια? αντιμετωπιζει αλλος το ιδιο προβλημα? ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας!

Mouse Potato
03-11-09, 00:07
Έχεις καιρό που έχεις ενεργοποιηθεί; Αντιμετώπιζα παρόμοια προβλήματα όταν είχα πρωτοενεργοποιηθεί...

geosoho
03-11-09, 09:33
το δεκεμβριο κλεινω δυο χρονια! δεν ειχα ποτε προβληματα στην τηλεφωνια μεχρι χθες!

........Auto merged post: geosoho πρόσθεσε 1 λεπτά και 4 δευτερόλεπτα αργότερα ........

για καλεστε ρε παιδια το 1212 και πειτε εσεις εαν ισχυει αυτο που συμβαινει σε μενα!

johnvam
04-11-09, 12:02
Εμένα εχθές το απόγευμα κόπηκε το τηλέφωνο ξαφνικά... Internet έχω κανονικά...

Την ίδια στιγμή κόπηκε και το τηλέφωνο της γιαγιάς μου απο κάτω που έχει HOL Telephony...

Κάποια $^&$^&$& έκαναν στον κατανεμητή του Ηρακλείου και μας ^&%*&%*& και τους 2....

@ ADSLgr.com All rights reserved.