PDA

Επιστροφή στο Forum : προσφορά Tellas + Wind - μειωμένα πάγια



silivas
04-11-09, 14:05
Καλημέρα σε όλους.

Βλέπω συνέχεια την διαφήμιση σχετικά με τα μειωμένα πάγια αν βάλω wind κινητό και tellas σταθερό και θα ήθελα να καταλάβω αν πρέπει να το κάνω.

Με ενδιαφέρει η ποιότητα αλλά και η τιμή.
Τι πρέπει να ζητήσω??

Ποιά η γνώμη σας??

Σήμερα είμαι συνδρομητής σε καρτοκινητό και "δανείζομαι" dsl μέσω wifi από γείτονες (όταν μου το επιτρέπουν.

blkik
04-11-09, 21:06
Αυτην την περίοδο το κοιταώ και γω να πάνω το κινητό μου απο cosmote σε tellas.

Κοίτα εμένα μου είπαν 140 λεπτά ομιλίας 25 πάγιο- 10€ επειδή έχω tellas DP -3€ επειδή δεν θέλω συσκευή και -1€ για κάθε άτομο απο την οικογένεια αν κάνουμε οικογενειακό + ότι το δεύτερο άτομο θα έχει το ίδιο πάγιο με εμένα δηλαδή 11€(Από 2 και πάνω απλά είναι -1€)

Εκέι που πλήρωνα 30 € πάγιο τώρα θα πληρώνω 11€. Μια χαρά μου φαίνεται

Όλα μαζί Σταθερό(Απεριόριστο)+Κινητό+ internet 30.90€ το μήνα

lepes
06-11-09, 10:02
ειναι αρετα καλη προσφορα και εκπτωση 20 ευρω για παντα στο παγιο (σε ποιο παγιο δεν ξερω) το μονο κακο για μενα ειναι οτι ειδη τα εχω ολα αυτα...wind οικογενειακο+Τellas internet-σταθερο. τα εχω συνδεσει μεταξυ τους και εχω εκπτωση κοντα στο 20% στα παγια των κινητων.
Επισης εχω 1000 λεπτα απο τα κινητα στο σπιτι και 100 λεπτα απο το σπιτι στο κινητο.

johnvam
06-11-09, 11:51
wind οικογενειακο+Τellas internet-σταθερο. τα εχω συνδεσει μεταξυ τους και εχω εκπτωση κοντα στο 20% στα παγια των κινητων.
Επισης εχω 1000 λεπτα απο τα κινητα στο σπιτι και 100 λεπτα απο το σπιτι στο κινητο.

και εγώ έχω το ίδιο πακέτο και πράγματι είναι πολύ καλό!!!!

αλλά είναι μέχρι το τέλος του έτους... μετά θα έχουμε 20€ κάθε μήνα!!

δεν με χαλάει και αυτό!

blkik
06-11-09, 12:05
Το 20% είναι για οικογενειακό πακέτο για 1 νούμερο είναι 10% και θα γίνει 10€
αλλα και πάλι 20%<<<<20€ εκτός αν κάνεις λογαριασμό στο κινητό μεγαλύτερο από 100€

οπότε για τους περισσότερους είναι πολύ συμφέρουσα η προσφορα

johnvam
06-11-09, 12:07
απο το οικογενειακό που έχω τώρα μαζί με το double play έχω έκπτωση πάνω απο 35€/μήνα!!!!

blkik
14-11-09, 19:30
Αυτην την περίοδο το κοιταώ και γω να πάνω το κινητό μου απο cosmote σε tellas.

Κοίτα εμένα μου είπαν 140 λεπτά ομιλίας 25 πάγιο- 10€ επειδή έχω tellas DP -3€ επειδή δεν θέλω συσκευή και -1€ για κάθε άτομο απο την οικογένεια αν κάνουμε οικογενειακό + ότι το δεύτερο άτομο θα έχει το ίδιο πάγιο με εμένα δηλαδή 11€(Από 2 και πάνω απλά είναι -1€)

Εκέι που πλήρωνα 30 € πάγιο τώρα θα πληρώνω 11€. Μια χαρά μου φαίνεται

Όλα μαζί Σταθερό(Απεριόριστο)+Κινητό+ internet 30.90€ το μήνα

Τελικά θα κάνω μάλλον ατηση για conx εφόσον η wind δεν με θέλει 1 εγω δεν την θέλω 10
Και το 10% της cosmote καλό είναι

@ ADSLgr.com All rights reserved.