PDA

Επιστροφή στο Forum : Aλλαγή Προγράμματος.



tsek
07-11-09, 05:07
Αυτή την στιγμή έχω douple play elite (εδώ και 8 μήνες περίπου).θέλω να βάλω το hol university(φοιτιτικό) και θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να το κάνω αυτο πριν το 12μηνο...και αν θα υπάρχει κάποια επιβάρυνση.

dikal
07-11-09, 16:47
13844 ;)

matelas
07-11-09, 16:52
Έχω douple play, το απεριόριστο, και θέλω να βάλω το lite, δεν έχει περάσει το 12μηνο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως γίνετε χωρίς να στείλω δικαιολογητικά, απλά τους το λέω από το τηλέφωνο. Έχει επιβάρυνση 15€. Και πρέπει να τηλεφωνήσει ο κάτοχος της γραμμής. Δεν μου το αλλάξαν επειδή πήρα εγώ. :p (ο κάτοχος της γραμμής είναι γυναίκα, έφαγα άκυρο:p).

Λογικά και για το university το ίδιο ισχύει, πάρε ένα τηλέφωνο. :)

treli@ris
07-11-09, 17:01
Για το University χρειαζονται δικαιολογητικα. Επισης η υπηρεσια ειναι σε μεριζομενο βροχο, SharedLLU. Χρειαζεται δηλαδη γραμμη ΟΤΕ και Internet απο τον παροχο. Οποτε υπολογισε 14,75€ (παγιο ΟΤΕ) + 14,90€ (παγιο aDSL) = ~30€/μηνα

Επισης, υπολογισε και το τελος διακοπης της αρχικης υπηρεσιας.

tsek
07-11-09, 18:37
Για το University χρειαζονται δικαιολογητικα. Επισης η υπηρεσια ειναι σε μεριζομενο βροχο, SharedLLU. Χρειαζεται δηλαδη γραμμη ΟΤΕ και Internet απο τον παροχο. Οποτε υπολογισε 14,75€ (παγιο ΟΤΕ) + 14,90€ (παγιο aDSL) = ~30€/μηνα

Επισης, υπολογισε και το τελος διακοπης της αρχικης υπηρεσιας.

θα πάρω και ένα τηλέφωνο , αλλά άμα ισχύει το παραπάνω καλύτερα να μείνω στο lite.

Vitruvian78
07-11-09, 19:03
Έχω douple play, το απεριόριστο, και θέλω να βάλω το lite, δεν έχει περάσει το 12μηνο. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως γίνετε χωρίς να στείλω δικαιολογητικά, απλά τους το λέω από το τηλέφωνο. Έχει επιβάρυνση 15€. Και πρέπει να τηλεφωνήσει ο κάτοχος της γραμμής. Δεν μου το αλλάξαν επειδή πήρα εγώ. :p (ο κάτοχος της γραμμής είναι γυναίκα, έφαγα άκυρο:p).

Λογικά και για το university το ίδιο ισχύει, πάρε ένα τηλέφωνο. :)

Άλλαξε λίγο τη φωνή σου και παιχτο λίγο η κάτοχος της γραμμής και όλα γίνονται! :p

matelas
07-11-09, 19:12
Άλλαξε λίγο τη φωνή σου και παιχτο λίγο η κάτοχος της γραμμής και όλα γίνονται! :p

Είναι στο όνομα της μάνας μου. Αν πάρει η μάνα μου δεν πρόκειται να βγάλει άκρη.:p Θα δω τι θα κάνω.

Vitruvian78
07-11-09, 21:02
Είναι στο όνομα της μάνας μου. Αν πάρει η μάνα μου δεν πρόκειται να βγάλει άκρη.:p Θα δω τι θα κάνω.

Γι' αυτό σου λέω!! Άλλαξε λίγο τη φωνή!!:rofl: Βάλε καμιά φίλη σου που να καταλαβαίνει τί της γίνεται απο αυτά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.