PDA

Επιστροφή στο Forum : σοβαρό πρόβλημα με hol internet



vaggelis 22
09-11-09, 19:39
καλησπέρα!
τι γίνεται ρε παιδιά με αυτή την hol? κάθε απόγευμα σέρνεται το internet!τους πήρα τηλ. και μου είπαν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα με την γραμμή μου....να τους πάρω να τους ρίξω κανένα μπινελίκι?τι να κάνω?

vrahnos
09-11-09, 20:10
καλησπέρα!
τι γίνεται ρε παιδιά με αυτή την hol? κάθε απόγευμα σέρνεται το internet!τους πήρα τηλ. και μου είπαν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα με την γραμμή μου....να τους πάρω να τους ρίξω κανένα μπινελίκι?τι να κάνω?

αχ αυτη η νοοτροπια....
Απαντησε μου σε κατι, αν ερχοταν καποιος στη δουλεια σου και σε εβριζε χωρις να φταις (ο τηλεφωνιτης που θα απαντησει στο τηλεφωνο δεν σου φταιει σε τιποτα), θα τον εξυπηρετουσες η θα τον εγραφες στα @@ σου (το λιγοτερο) ;

Πρήξε τους απλα, χωρις μπινελικια.

Νikosanagn
09-11-09, 20:16
συμφωνω απολυτα με vrahno εξαλου μετα απο δυο η τρια τηλεφωνηματα το κοιταν εκτενεστερα το θεμα και σε πολλες περιπτωσεις στελνουν και τεχνικο στο σπιτι...

vaggelis 22
09-11-09, 21:17
2 φορές τους έχω πάρει τηλ.!

Νikosanagn
09-11-09, 21:26
πλακα εχεις!!! χαχαχαχ μονο δυο καλε.???... βρε περνε τους εκει περα δυο τρεις φορες την ημερα για δυο τρεις μερες...να νοιωσουν!!

semola
09-11-09, 21:55
καλησπέρα!
τι γίνεται ρε παιδιά με αυτή την hol? κάθε απόγευμα σέρνεται το internet!τους πήρα τηλ. και μου είπαν οτι δεν υπάρχει πρόβλημα με την γραμμή μου....να τους πάρω να τους ρίξω κανένα μπινελίκι?τι να κάνω?

Σε όλη την Ελλάδα το ίδιο συμβαίνει.Το πρόβλημα δεν το έχει η γραμμή σου ,το έχει η ίδια η hol .Το πλοίο βυθίζεται.
To ίδιο αρχείο (και την ίδια ώρα) απο nvidia εγώ το κατεβάζω με 100kb/s με σύνδεση 8mbps και με conn-x 1.5Mb/s με σύνδεση 14Mbps.
ΑΙΣΧΟΣ.

Stormlord
10-11-09, 13:27
Φίλε μου, εδω και πολλούς μήνες, αυτό που λες ισχύει παντού. Η ταχύτητα της HOL γίνεται ανεκτή εως οκ μετα τις 1 το βράδυ που λασκάρει κάπως το δίκτυό τους. Είναι ξεκάθαρα πηγμένο το δίκτυο μέχρι τότε. Εδω πέφτει και η γραμμή του τηλεφώνου απο περίπου 7:30 με 8:00 εως 10:30 με 11:00 το βράδυ τις καθημερινές. Οχι στάνταρ αλλά τις περισσότερες μέρες ετσι γίνεται.

@ ADSLgr.com All rights reserved.