PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτησεις περι Hol και την γνωμη σας παρακαλω



sverigeman
10-11-09, 01:50
Ρε παιδια ειμαι φοιτητης στην Κομοτηνη και εδω και ενα χρονο και κατι εχω hol double paly lite...Προσφατα ( μολις χτες) εβαλα και το ιδιο προγραμμα στο πατρικο μου στην Λαμια εκανα μ@λ@κι@...??? Εδω και 2 μηνες η Hol στην Κομοτηνη ειναι ΤΡΑΓΙΚΗ...Ξερει κανεις τι παιζει σε γενικες γραμμες;; Με την vodafone τι παιζει;;; Περιμενουμε καποια βελτιωση η να κοιταζω για κανενα conn-x φοιτητικο;; Και 2 ερωτησεις περι netfaster...
1) Παω στο status του modem και βλεπω download 6016. Εκει κλειδωνει το Modem??? Δεν προκειται να εχω κατι παραπανω ποτέ???
2) Δεν εχω κανει port forword κρινεται αναγκαιο???
3) Καποιος οδηγος για ρυθμισεις modem (αν χρειαζεται γιατι εχω τις default ρυθμισεις)

treli@ris
10-11-09, 01:53
1) To πακετο DP Lite εχει ταχυτητα 6mbps, οποτε τα 6016 ειναι ΟΚ
2) Αν εχεις ενεργοποιημενο το UPnP δε χρειαζεται να κανεις port forwarding, γινεται αυτοματα.
3) Δεν υπαρχουν εξειδικευμενες ρυθμισεις. Μεινε με τις υπαρχουσες.

Το δικτυο της ΗΟΛ με το εξωτερικο αυτη τη στιγμη ειναι για τα μπαζα. Περιμενουμε αναβαθμιση τελος του μηνα.

dimsi
10-11-09, 03:19
1) To πακετο DP Lite εχει ταχυτητα 6mbps, οποτε τα 6016 ειναι ΟΚ
2) Αν εχεις ενεργοποιημενο το UPnP δε χρειαζεται να κανεις port forwarding, γινεται αυτοματα.
3) Δεν υπαρχουν εξειδικευμενες ρυθμισεις. Μεινε με τις υπαρχουσες.

Το δικτυο της ΗΟΛ με το εξωτερικο αυτη τη στιγμη ειναι για τα μπαζα. Περιμενουμε αναβαθμιση τελος του μηνα.

Εδω μου ειχαν πη οτι η αναβαθμιση θα γινη μεχρι 15/11.Εσας σας ειπαν τελους του μηνος???Τι γινεται τελος παντων.Μαλλον θα παρω το 13888 για να κανω αλλαγη σε ΟΤΕ.:rofl:;):rofl::twisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.