PDA

Επιστροφή στο Forum : 20η Συνάντηση Αθήνας



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6

BlindG
09-03-06, 16:28
Κατά τας παραδώσας του forum και ύστερας από τας προσπάθειας του κου Γιώργου για να συναντηθώμεν επιτέλους, εκλαμβάνωμεν την τιμήν να διμιουργήσωμεν ένα καινούριο ΘΘΘΘρεντ με τον σκοπό να επιτευχθεί ο στόχος μας.

Όσοι πιστοί προσέλθετε και παρακαλείσθε όπως βάλατε τας ονόματά σας εις την παρακάτω λίσταν.

Λειτανίες θα πραγματοποιηθούν στην Μητρόπολη Αθηνών για να επιτευχθεί επιτέλους αυτή η συνάντηση.

Παρακαλούνται οι παμ-μπαλαίουρες του φορουμιού να μην απόσχουν από την παρακάτω λίσταν.

Κλείνοντας παρακαλείσθε όπως συντομεύσατε τις εγγραφές σας πρωτού πέσει σφυρί από τους κους-κους βόρειους οι οποίοι μας δείχνουν και καγχάζουν(R) κατά το προσφιλές εικονίδιο " :rofl: ".

Συνάντηση Αθήνας Rev.20

.equ MemberList
0x00: Γιώργος (πιθανότατα, οποτεδήποτε)
0x01: βδλινδγ (Μέχρι την 25η, όπου/όποτε)
0x02:
0x03:
0x04:
0x05:
0x06:
0x07:
0x08:
0x09:
0x0Α:
0x0Β:
0x0C:
0x0D:
0x0E:
0x0F:
0x10:
0x11:
0x12:
...

0xFF: Break;

satel
09-03-06, 16:36
Παρακαλώ να εγγραφώ και εγώ στους beta testers της συνάντησης μπας και καταφέρουμε και την βγάλουμε σε stable επίπεδο.

apok
09-03-06, 16:52
Παρακαλώ να εγγραφώ και εγώ στους beta testers της συνάντησης μπας και καταφέρουμε και την βγάλουμε σε stable επίπεδο.

Δεν έχεις παρά να προσθέσεις το ονομά σου σε ένα απο τα ελεύθερα νούμερα:p

Αλήθεια.. Για πότε λέτε??

vasper
09-03-06, 17:05
Αλήθεια.. Για πότε λέτε??

0x07: βάσπερ

Τί λέτε για τις... 17 Μαρτίου, μέρα Παρασκευή στις 9 το βράδυ στο.... (εδώ συμπληρώνει άλλος)

satel
09-03-06, 17:14
Για Παρασκευή σίγουρα μέσα. Για τόπο μήπως κάπου στο κέντρο για να βολεύει τους πάντες?

0x0A: satel

WAntilles
09-03-06, 17:21
Εκείνο το ΠΣΚ θα απουσιάζω.

pelasgian
09-03-06, 17:42
οι βόρειοι μου δίνουν την εντύπωση ότι στο δρόμο να βρεθούν, συνάντηση θα το ονομάσουν :mrgreen:

mich83
09-03-06, 17:54
Όταν λες βόρειοι εννοείς βόρεια-βόρεια; Στα σύνορα (Λαμία) ;


:lol:

vasper
09-03-06, 17:56
Όταν λες βόρειοι εννοείς βόρεια-βόρεια; Στα σύνορα (Λαμία) ;


:lol:

μπρρρρ.... και κάνει κρύο εκεί πάνω..... :lol::rofl:

BlindG
09-03-06, 18:01
Συνάντηση Αθήνας Rev.20

.equ MemberList
0x00: Γιώργος (πιθανότατα, οποτεδήποτε)
0x01: βδλινδγ (Μέχρι την 25η, όπου/όποτε)
0x02:
0x03:
0x04:
0x05:
0x06:
0x07: βάσπερ
0x08:
0x09:
0x0A: satel
0x0Β:
0x0C:
0x0D:
0x0E:
0x0F:
0x10:
0x11:
0x12:
...

0xFF: Break;

Τι λέτε για αυτήν την κυριακή βραδάκι?
Θα προτιμούσα να μην είναι την άλλη Παρασκευή.. Βέβαια, άμα συμφωνηθεί, θα έρθω.

BlindG
09-03-06, 22:36
Συμφωνώ με τον Νίκο στο προηγούμενο thread για την 19η...

Γιατί έτσι αυθέραιτα η chica_loca αποκάλεσε "συνάντηση" μια συνάντηση την οποία ΔΕΝ ανακοίνωσαν????? Και το γεγονός οτι είναι "loca" δεν τη σώνει :whip: :rainy:

Λοιπόν προς μοντεράτορες/αντμινιστράτορες: Αν αλλάξετε τον τίτλο του θέματος και αντί 19 βάλετε 20, θα αλλάξω όλα τα posts εδώ για να λένε 20.

Άντε μπας και φύγει η γκαντεμιά της 19....

ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΘΥΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :whip:

sdikr
09-03-06, 22:37
οι βόρειοι μου δίνουν την εντύπωση ότι στο δρόμο να βρεθούν, συνάντηση θα το ονομάσουν :mrgreen:

Βρε για δες ζήλεια!! :p

Αναλογικά να το πάρουμε είστε 5 εκ, στην Αθήνα και στην συνάντηση πόσοι πάνε; 20; 30;
Εδώ είμαστε 2εκ και πάμε 10-15 ;)

WAntilles
09-03-06, 23:06
Αναλογικά να το πάρουμε είστε 5 εκ, στην Αθήνα και στην συνάντηση πόσοι πάνε; 20; 30;
Εδώ είμαστε 2εκ και πάμε 10-15 ;)

Είστε πολυ-πολιτισμική κοινωνία με ανεκτικότητα στο διαφορετικό :mrgreen:

Γι' αυτό μαζεύεστε περισσότεροι. :mrgreen:

sdikr
09-03-06, 23:08
Είστε πολυ-πολιτισμική κοινωνία με ανεκτικότητα στο διαφορετικό :mrgreen:

Γι' αυτό μαζεύεστε περισσότεροι. :mrgreen:

Το avatar σου δεν κρύβεται καλά σε είδα πίσω απο τον βράχο :p

WAntilles
09-03-06, 23:11
Το avatar σου δεν κρύβεται καλά σε είδα πίσω απο τον βράχο :p

:what:

pelasgian
09-03-06, 23:13
Ρε παιδί μου, 10 καφετέριες έχετε όλες όλες γύρω από το λευκό πύργο που είναι μπεζ.
Για καφέ με τη γιαγιά του να πάει ο καθένας σας, θα βρεθείτε όλοι με τις γιαγιάδες σας στο ίδιο μέρος και θα κάνετε συνάντηση. :p

Στο μπαλκόνι να βγει και να φωνάζεις «ρε μ...α τάδε» θα τον ακούς να σου απαντάει από την άλλη πλευρά τη Θεσσαλονίκης. :p

Αφού απορώ ποια πώς μποτιλιάριστε. Τι κάνετε, βγάζετε και τα αυτοκίνητα των playmobil στη Τσιμισκί να φαίνεται πώς έχετε πολλά αμάξια; :p

Σιγά, στο χωριό όταν πας, είσαι με 20 που τους ξέρεις όλους και χωρίς να έχεις κανονίσει συνάντηση. (Και περιλαμβάνεται ο δάσκαλός σου, ο παππάς σου, ο μπαμπάς σου, όλες οι θείες κλπ).

Άντε να φάτε κάνα γύρo σάντουιτς με μουστάρδα και κέτσαπ! :shock:

sdikr
09-03-06, 23:15
Ρε παιδί μου, 10 καφετέριες έχετε όλες όλες γύρω από το λευκό πύργο που είναι μπεζ.
Για καφέ με τη γιαγιά του να πάει ο καθένας σας, θα βρεθείτε όλοι με τις γιαγιάδες σας στο ίδιο μέρος και θα κάνετε συνάντηση. :p

Στο μπαλκόνι να βγει και να φωνάζεις «ρε μ...α τάδε» θα τον ακούς να σου απαντάει από την άλλη πλευρά τη Θεσσαλονίκης. :p

Αφού απορώ ποια πώς μποτιλιάριστε. Τι κάνετε, βγάζετε και τα αυτοκίνητα των playmobil στη Τσιμισκί να φαίνεται πώς έχετε πολλά αμάξια; :p

Σιγά, στο χωριό όταν πας, είσαι με 20 που τους ξέρεις όλους και χωρίς να έχεις κανονίσει συνάντηση. (Και περιλαμβάνεται ο δάσκαλός σου, ο παππάς σου, ο μπαμπάς σου, όλες οι θείες κλπ).

Άντε να φάτε κάνα γύρo σάντουιτς με μουστάρδα και κέτσαπ! :shock:

Εχείς απόλυτο δίκαιο

pelasgian
09-03-06, 23:16
Λοιπόν, ο Wan δεν θα έρθει, οπότε όσοι φοβόσασταν να έρθετε, μπορείτε να βγήτε άφοβα.
Για την ακρίβεια, θα λείπει και ΕΚΤΟΣ ΑΘηνών από ότι κατάλαβα, και θα πάρει και «τον κλειστό αυτοκινητόδρομο» οπότε δεν θα τον πετύχετε ΟΥΤΕ στο δρόμο.

pelasgian
09-03-06, 23:18
Εχείς απόλυτο δίκαιο

μήπως έφαγες εκείνο το σάντουιτς που λέγαμε και σε πείραξε; :p

chica_loca
10-03-06, 02:32
Η συναντηση η σημερινη ήταν αποφαση τελευταιας στιγμης . Aπλα ειπαμε με τις κοπελες να σας «ταρακουνησουμε» λιγακι. Μιλουσαμε εδω και καιρο στο msn και λεγαμε παντα, στην συναντηση που θα γινει να βρεθουμε από κοντα να τα πουμε και ποτε δεν τα καταφερναμε τελικα,γιατι πολύ απλα, ποτε δεν γινοταν κατι οργανωμένο και καλο . αναλωνομαστε στο να σχολιαζουμε ,ναι, τις συναντησεις στην θεσσαλονικη, που κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει ότι οντος είναι επιτυχημενες.
Τι κανουμε όμως εδώ για να πετυχουμε το καλυτερο. Ο καθενας από μας θα καθετε να σκεφτετε «που να τρεχω τωρα? δεν τους ξερω και θα παω να φαω στην μαπα τις ωρες μου, και θα προτιμα να κανει κατι πιο σιγουρο όπως λ.χ να παει για καφε με τους φιλους του, την οικογενεια του».
Δεν ξεκινας, συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη, θεμα για συναντηση στο ξεκαρφωτο . Αναλαμβανεις κατι, καντο σωστα. Πες για παραδειγμα ταδε ημερομινια/ωρα/μερος θα γινει η συναντηση. Ποιοι μπορουν να ερθουν και από εκει και περα διαμορφωνεται το προγραμμα αναλογα με τις αποφασεις του κοινου. Τι θα βολευει τους περισσοτερους.
Απλα μοιραστηκα τις σκεψεις μου μαζι σας. Από εκει και περα, ειστε ελευθερα σκεπτομενοι ανθρωποι , κρινετε και πραττετε !

blend
10-03-06, 02:37
Προφανώς χρειάζεται ένα "How to" και για τις συναντήσεις...:mrgreen:

WAntilles
10-03-06, 02:58
Προφανώς χρειάζεται ένα "How to" και για τις συναντήσεις...:mrgreen:

Κάνε μία αναζήτηση. :rotfl:

tromos
10-03-06, 03:02
Το avatar σου δεν κρύβεται καλά σε είδα πίσω απο τον βράχο :p


:what:

Έγω με τόσο συχνή εναλλαγή avatar νομίζω ότι βλέπω επεισόδιο από zina, οι υπότιτλοι λείπουν μόνο :rofl:

KLG
10-03-06, 03:22
Αυτες δεν ειναι συναντησεις που κανετε, ειναι φραξιες...

Αντε για να βλεπω τις συμμετοχες να ανεβαινουν.
Αντε να δω ολη την ομαδα τις 19b, να προσχωρει στην 20.

Σχετικα με τους συλλογισμους σου chica_loqa εχεις εν μερει δικιο, σιγουρα υπαρχει η νοοτροπια που περιγραφεις "που να τρεχω τωρα.." αλλα αυτα τα ατομα δεν μας ενδιαφερουν. Σε μερικους μας δημιουργειται η περιεργεια να γνωρισουμε τα ατομα με τα οποια συνομιλουμε τοσο καιρο, για αυτο πηγαινουμε στα meeting.

Θα κανω ομως και μια παρατηρηση. Βλεπω οτι οσες συναντησεις η οργανωση τους καθοδηγειται απο moderators εχουν επιτυχια, οι αλλες αποπειρες απλως βουλιαζουν. Η μομφη μου δεν ειναι στους mods που δεν οργανωνουν συναντησεις, αλλα στους χρηστες που περιμενουν να δουνε την επισημη σταμπα για να παρουν μπρος. Σαν να τα περιμενουμε ολα απο αυτους, οι οποιοι μαζι με ολες τις υποχρεωσεις που αφορουν στην συντηρηση του φορουμ, πρεπει να μας βγαζουνε και βολτα. Να σας πω την αληθεια αυτο με στεναχωρει λιγακι, δινει την εικονα ενος συγκεντρωτικου φορουμ, οπου ολο το κουπι το τραβανε οι "αρχες". Ξερω οτι η εικονα αυτη δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα (χωρις να μειωνω τις "αρχες"), αρα θα πρεπει να αλλαξει.

Μια συναντηση η οποια οργανωνεται εδω μεσα και συμμετεχουν οι περισσοτεροι που δηλωσαν ατυπη συμμετοχη απο το thread ειναι "Συναντηση μελων του ADSLgr.com forum" και ας μην ηρθε κανενας mod.

Για αυτο αφηστε τις κλαψες και μαζευτειτε....

BlindG
10-03-06, 11:59
Γιατί δεν βλέπω πουθενά το όνομά σου KLG :whip: ??? Αυτό το " αφηστε τις κλαψες και μαζευτειτε" μου θυμίζει το "να μαζευτούμε να πάτε" :rotfl:

Και ο Γιώργος και εγώ προσπαθούμε να καταφέρουμε κάτι εδώ και αρκετό καιρό και εκτός από σχόλια δεν βλέπω ονόματα. Η "φράξια" π.χ. της Rev. 19a (θεέ μου, ελπίζω να μην διαβάζει ο Γότθος...) είναι παντελώς απούσα μέχρι τώρα (το ίδιο και ο Γότθος :whip:). Επίσης αξιοπερίεργο είναι το γεγονός οτι κανείς από τις "αρχές" που είχαν δηλώσει συμμετοχή στην Rev. 19 δεν έχει δηλώσει συμμετοχή μέχρι τώρα, με εξαίρεση τον WAnilles που τουλάχιστον είπε οτι κατά το αναφερθέν ΠΣΚ (το στρατό μου:rant: ) δεν θα είναι εδώ και με βάση αυτό, μάθαμε και οτι ο Pelasgian σχεδιάζει κάτι το επόμενο "ΠΣΚ" (μήπως πρέπει να φοβόμαστε???). Από εκεί και πέρα σιγή ψαριού.

tromos: Θα σου πρότεινα να διορθώσεις την ορθογραφία του ονόματος της σειράς γιατί πας σφυρί-σφυρί(R,TM, courtesy of Sony music & yiapap) να σου έρθει κεραυνός από εκεί που δεν τον περιμένεις....

freddy
10-03-06, 12:47
για ποτε μιλατε κ.blindg ποτε θα γινει η επομενη συναντηση?

yiapap
10-03-06, 13:01
Βρε για δες ζήλεια!! :p

Αναλογικά να το πάρουμε είστε 5 εκ, στην Αθήνα και στην συνάντηση πόσοι πάνε; 20; 30;
Εδώ είμαστε 2εκ και πάμε 10-15 ;)
Κόψε κανα εκατομμύριο ωρέ! Σιγά μην είμαστε 2εκ! Όπως λέει και ο Πελασγός, βγαίνουμε στο μπαλκόνι και φωνάζουμε "Σε 10 λεπτάαααα, ξεκινάαα η ΧΧ συνάντηση... Taverniariiii ξεκίνα το ψήσιμοοοο":lol:

Αλήθεια πόσοι είπαμε πήγανε στις 19.x συναντήσεις;
20; 30;
Πόσοιιιιι;
:innocent:

BlindG
10-03-06, 13:01
"κ."....:whip:

Προτάθηκε η επόμενη Παρασκευή για την οποία είμαι ΛΙΓΟ διστακτικός, και αντιπρότεινα αυτήν την Κυριακή μιας που θα είναι εδώ ο WAntilles που ήταν ο μόνος που έδωσε "σημεία ζωής" :p

Άλλες προτάσεις?

freddy
10-03-06, 13:17
ωραια αυτη την κυριακη...για τι ωρα μιλαμε? εγω μαλλον μπορωωωω!!!:D

KLG
10-03-06, 14:28
Γιατί δεν βλέπω πουθενά το όνομά σου KLG
Γιατι:
Avatar μου
Εγγραφή: 05-03-2005
Περιοχή: @York
Ηλικία: 25
Φύλο: Male / Άνδρας
Μηνύματα: 1.415

;)

BlindG
10-03-06, 15:03
KLG: :oops:
Ε καλά, θα μπορούσες να είσαι εδώ :p :oops:

octap
10-03-06, 15:14
Εμένα με θέλετε; :redface:

Edit: Για αυτή τη Κυριακή μιλάμε;;; Θα πάω στην συνάντηση της Θεσσαλονίκης μάλλον...εκεί θα είμαι:p

chica_loca
10-03-06, 16:29
Κατά πασαν πιθανοτητα και εγω θα μπορω.
Οποτε:


Blindg
freddy
moi
wantilles
octap (να σε υπολογιζουμε???) Οι κοπελες(μεγαλες/μικρες) οι υπολοιπες που είναι :whistle: ? Ρε μη πτοηστε…

Συναντηση μεσημερακι Κυριακης (12/03/2006), εχει μια ταβαρνουλα στην Καλλιθεα (λαδοκολλα) τι λετε να την κανουμε για εκει?

vasper
10-03-06, 17:01
Αν μιλάμε για αυτήν την Κυριακή να το κάνουμε επίσημο στον τίτλο του νήματος ίσως; Για να μην ψάχνουμε. Εγώ μέσα και αυτήν την Κυριακή. Chica_loca, είναι πολύ καλή αυτή η ταβέρνα. Την προτείνω και εγώ.... για παϊδάκια. Pelasgian πάλι σου έφεξε. Νέοι... τρέμετε. Σημείωση: Υπολογίστε με για 2 άτομα (όχι... θα φέρω το δεύτερο.. δεν θα φάω για δύο), να φέρω και την κοπελιά να κάνει παρέα με την chica_loca...

chica_loca
10-03-06, 17:20
να φέρω και την κοπελιά να κάνει παρέα με την chica_loca...

Ευχαριστω vasper . οποτε μαζευτηκαμε 7 ατομα μεχρι τωρα (μαζι με το πελασγο) ?;)
Εάν είναι να αποφασιοσουμε μεχρι αυριο μεσημερι για να παρουμε να κλεισουμε τραπεζι.

BlindG
10-03-06, 17:56
Γιατί δεν αντιγράφετε τη λίστα???
Τον Γιώργο τον ξεχάσατε....

vasper
10-03-06, 17:59
* Blindg
* freddy
* chica_loca
* wantilles
* octap (να σε υπολογιζουμε???)
* vasper & co

chica_loca
10-03-06, 18:02
Δεν ξεχασαμε το Γιωργο, μπηκε στη θεση του octap που θα λυπει στην Θεσσαλονικη.

* Blindg
* freddy
* chica_loca
* wantilles
* Γιωργος
* vasper & co

BlindG
10-03-06, 18:04
Ο WAntilles το επιβεβαίωσε σε κάποιον ή τον παίρνουμε στο λαιμό μας αυθαίρετα?

chica_loca
10-03-06, 18:11
"κ."....:whip:

Προτάθηκε η επόμενη Παρασκευή για την οποία είμαι ΛΙΓΟ διστακτικός, και αντιπρότεινα αυτήν την Κυριακή μιας που θα είναι εδώ ο WAntilles που ήταν ο μόνος που έδωσε "σημεία ζωής" :p

Άλλες προτάσεις?

απο αυτο θεωρησα απλα οτι ηταν δεδομενο οτι θα ρθει :redface: .

BlindG
10-03-06, 22:52
Θα πρότεινα να τα βάζουν οι ίδιοι τα ονόματα :p

* Blindg
* freddy
* chica_loca
* Γιωργος
* vasper & co

Και ο Γιώργος ήταν απ' την αρχή, δεν αντικατέστησε κανέναν !!
Edit: Μόλις είδα οτι έκανα τη λίστα χάλια :p

Patentman
10-03-06, 23:08
Και γω μεσα. (εξω δηλαδη :p )

maik
10-03-06, 23:49
Συγνωμη για την παρεμβαση παιδια αλλα δεν αντεχω να μην το πω.
Η ολη κατασταση μου θυμιζει μερικες φορες που κατεβαινω Αθηνα και εχω χρονο να δω καποιους φιλους. Ξεκιναει η συννενοηση απο το μεσημερι (για να μην πω απο το πρωι) με 2984 προτασεις για τον τοπο κυριως αλλα και τον χρονο για να καταληξουμε στο τελος σε καποιο κοινοτυπο μερος Θησειο, Πλακα κλπ.
Εκεινο που μετραει ειναι μονο η παρεα και τιποτε αλλο. Αν θελεις να πας πηγαινεις, αν δεν θελεις βρισκεις χιλιες δικαολογιες.

chica_loca
11-03-06, 00:13
Θα πρότεινα να τα βάζουν οι ίδιοι τα ονόματα :p

* Blindg
* freddy
* chica_loca
* wantilles
* Γιωργος
* vasper & co* Blindg
* freddy
* chica_loca
* Γιωργος
* vasper & co

Και ο Γιώργος ήταν απ' την αρχή, δεν αντικατέστησε κανέναν !!

Ρε τι σουμες είναι αυτές που εκανες:hmm: :whistle: ? δεν υπαρχει άλλη chica_loca, freddy κτλ…

* Blindg
* freddy
* chica_loca
* wantilles
* Γιωργος
* vasper & co
* Patentman

θα ειμαστε εκει... στη "λαδοκολλα" την Κυριακη ;)

Patentman
11-03-06, 00:28
Ρε τι σουμες είναι αυτές που εκανες:hmm: :whistle: ? δεν υπαρχει άλλη chica_loca, freddy κτλ…

* Blindg
* freddy
* chica_loca
* wantilles
* Γιωργος
* vasper & co
* Patentman

θα ειμαστε εκει... στη "λαδοκολλα" την Κυριακη ;)

Γκλουπ, ποια λαδοκολα? Ξερω κανα δυο και εχω ακουσει και αλλες!!!

(θα σε τυλιξω σε μια κολα χαρτι αν δεν πεις :p )

ΥΓ. και περι ποιας ωρας?

chica_loca
11-03-06, 00:46
Γκλουπ, ποια λαδοκολα? Ξερω κανα δυο και εχω ακουσει και αλλες!!!

(θα σε τυλιξω σε μια κολα χαρτι αν δεν πεις :p )

ΥΓ. και περι ποιας ωρας?


Να ξεχασεις αυτά που ξερεις κυριε μου:twisted: (αχαχαχα… εχω λαλησει σημερα δεν παω καλα:( ) , ουφφφφφ…λοιπον εάν προσεχες:p , ειπαμε /ειπα δεν εχει σημασια , το μεσημερακι της κυριακης να παμε στη «λαδοκολλα» που βρισκεται στην Καλλιθεα. Ευχαριστημενος?

takis222
11-03-06, 00:47
"κ."....:whip:

Προτάθηκε η επόμενη Παρασκευή για την οποία είμαι ΛΙΓΟ διστακτικός, και αντιπρότεινα αυτήν την Κυριακή μιας που θα είναι εδώ ο WAntilles που ήταν ο μόνος που έδωσε "σημεία ζωής" :p

Άλλες προτάσεις?Αντε να μαζευομαστε......:blabla:.
i'm in:oneup:.

Patentman
11-03-06, 00:48
Ω φαινεται δεν προσεχα το νημα μιας και πιαστηκε μια κλωστη (απο τα διχτυα σου :p ) και ετσι που μυαλο...:lol:

Ασχετο, μου αρεσει το νουμερο μηνυματων...ολο ασσοι (αν και οφ τοπικ εδω επρεπε να το πω, να προσεξω να μην κανω αλλο ποστ !!! :p )

BlindG
11-03-06, 00:49
Εεεε σορρυ ρε παιδία, το πέιστ με κρέμασε!!! :what:

chica_loca
11-03-06, 00:57
Ω φαινεται δεν προσεχα το νημα μιας και πιαστηκε μια κλωστη (απο τα διχτυα σου :p ) και ετσι που μυαλο...:lol:

Ασχετο, μου αρεσει το νουμερο μηνυματων...ολο ασσοι (αν και οφ τοπικ εδω επρεπε να το πω, να προσεξω να μην κανω αλλο ποστ !!! :p )

για να θυμασαι .. ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.