PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..........



makis
18-11-09, 17:43
ΕΛΕΟΣ .....
Τι να πώ πλέον για την tellas στα Γιάννενα τραγικά πράματα.Αν είναι δυνατόν μετά απο πόσα τηλεφωνήματα που έκανα στο 1212 για την απελπιστική κατάσταση της ταχύτητας στα Γιάννενα,με έβαζαν να κατεβάσω ένα αρχείο θα σας γελάσω ποιό δεν θυμάμαι και το κατέβαζα με ρυθμό 5,5Kb/s ΕΦΥΓΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑς ξανα γύρισα στα πάλια HOL και πάλι HOL.. Δεν ξέρω κάτι πρέπει να γίνει με αυτήν την εταιρεία πληρώνα:worthy: για 12 ταχύτητα 32,90 ευρω και κατεβάζουμε με 5,5 kb/s και κάθε φορά μου έλεγαν "έχετε σοβαρό πρόβλημα ταχύτητας θα το δώσουμε πρός λύση στους τεχνικούς άμεσα"και εγώ συνέχιζα να κατεβάζω με την ίδια ταχύτητα...ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΟς Η ΚΟΡΟΪΔΙΑ ............

VAVLAS
21-11-09, 17:09
Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα πέριση τα χριστούγεννα.

Μετά απο 2 μήνες τηλεφωνημάτων και απελπισίας,έκανα αναφορά βλάβης και μου είπαν οτι θα επικοινωνήσει τεχνικός μαζί μου.

Κανένας δεν έχει επικοινωνήσει μαζί μου απο τότε παρά τα αμέτρητα τηλεφωνήματα.

Τελικά το πρόβλημα λύθηκε πριν λίγους μήνες χωρίς κάποια δικιά μου ενέργεια.

makis
25-11-09, 20:50
Φίλε δεν ξέρω τι να σου πω αυτό το πράμα ήταν τι να πω δεν άνοιγε τίποτε η έκανε μια ώρα...δεν με ενδιαφέρει αν θα πληρώσω τα τέλη αποσύνδεσης.ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ !!!!!!!!!!!!!.θέλουνε μήνυση οι τύποι,δεν μπορεί dsl γραμμή το 2009 όχι ότι ξέρω και πολλά αλλά να με βάζουνε από το 1212 να κατεβάσω ένα αρχείο τους,και να το κατεβάζει με 5.5kb/s ΕΛΕΟΣ ,ούτε σε dial up σύνδεση μου είπε ένας γνωστός μου δεν θα κατέβαζες τόσο χάλια ......

geron
27-11-09, 11:23
Μπορεί να γίνω κουραστικός αλλά σε κάτι τέτοια θέματα ΟΤΕ και πάλι ΟΤΕ...:whistle:

@ ADSLgr.com All rights reserved.