PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με rapidshare?



manolop
19-11-09, 17:58
Καλησπέρα
Εχω εδω και αρκετο καιρό premium account στην rapidshare.Ολα καλα,μέχρι πριν καμιά εβδομάδα δέ μπορω να κατεβάσω πανω απο ένα αρχείο τη φορά.Αν κατεβαζω ταυτόχρονα 2-3 αρχεια κολλάει όλη σύνδεση του internet κai δεν μπορω να ανοίξω κανένα site...Δεν φταίει η συγκεκριμενη γραμμή γιατι το δοκιμασα και αλλου.Εχω internet download manager.Την update εκδοσή.Φταίει η rapidshare ή download manager???Υπάρχει κανενας αλλος manager καλός..?Εκανα googling αλλα δεν βρήκα κατι αξιόλογο που να με βοηθησει..

deniSun
22-11-09, 12:41
Μήπως έληξε ο λογαριασμός σου;
Μήπως έχει αλλάξει ο κωδικός σου (αν τον έδωσες και πουθενά αλλού ή σου τον έκλεψαν).
Δοκίμασε με το cryptload (το απόλυτο πρόγραμμα για rs).
Αυτά που περιγράφεις είναι συμπτώματα όταν δεν μπορείς να κάνεις Login.

manolop
23-11-09, 11:40
Αφου με τον internet download manager κατεβαζω.απλά δε μπορω να κατεβάζω πολλα αρχεία μαζι.αν ηταν θέμα λογαριασμου δε θα με αφηνε καθολου.ετσι δεν ειναι?ο λογαριασμος δεν εχει λήξει.και το κόλλημα του internet που οφείλεται..???πολυ παράξενο...

8anos
23-11-09, 19:29
Βάλε ενα όριο στα 2/3 ή και λιγοτερο της δυνατότητας της γραμμής σου

saras81
27-11-09, 21:42
παιδες εδω κ καποιες μερες εχω κ εγω το ιδιο προβλημα,το θεμα ειναι ενταξει οχι μονο με το rapidshare,το κανει κ με streaming:hmm: οταν δηλαδη βλεπω video στο utube μετα απο καποια ωρα σταματαει κ δεν ανοιγει σελιδες,ενω το κουφο ειναι οτι πχ ραδιο παιζει.το πιο κακο εναι οτι ουτε με ρισετ το ρουτερ δεν γινεται τιποτα μονο με ρισταρτ του υπολογιστη :(
!!δεν ξερω βεβαια πως μπορω να ελεγξω τη καρτα δικτυου,οποιος μπορει να βοηθησει ευχαριστω εκ των προτερων..

manolop
07-12-09, 14:45
Εμενα κολλαει μονο οταν κατεβαζω με rapidshare.Αν κολλησει ομως κολλανε τα παντα.Ουτε σελιδα ανοιγει ουτε τιποτα...κι ενα ενα να τα κατεβαζω τα αρχεια μετα απο λιγο παλι τα ιδια κανει.Μετα θελει επανεκινηση Η/Υ και καμια φορα και του router.Μαλλον πρεπει να εχει προβλημα η rapidshare.Αλλα δεν μπορει μονο εμεις να χουμε προβλημα.... Και δεν μπορω να βρω λυση με τιποτα...

johnthegeeks
07-12-09, 20:44
κανε ενα scan για ιους

@ ADSLgr.com All rights reserved.