PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι Θα Γινει Με Την Tellas????



evans1
12-03-06, 23:07
:mad: :down: ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ TELLAS 512 !!!!!!! ΕΠΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ 12 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ TESTS ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 243, ΕΝΑ SITE ΔΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ DSL ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ DIAL UP !!!!!! ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΗΣ TELLAS ΠΟΥ [ΣΑΝ] ΗΛΙΘΙΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΑ ????

KLG
12-03-06, 23:13
Πρωτου σκεφτεις να σπασεις το συμβολαιο, επρεπε να σκεφτεις που ωφειλεται το προβλημα σου και πως θα διορθωθει.

Ριξε μια ματια στο φορουμ, για τον τροπο με τον οποιο μετρας την γραμμη σου, προσπαθησε να ορισεις το προβλημα ωστε να εισαι ετοιμος να το περιγραψεις στην υποστηριξη.

Μετα παρε τηλεφωνο και εξηγησε τη συμβαινει, επειδη στην αρχη ολα τα χρεωνουν στον ΟΤΕ πρεπει να εισαι διαβασμενος, θα ηταν ιδανικο να εχεις δοκιμασει μια συνδεση καποιου φιλου σου για να διαπιστωσεις αν φταει ο ΟΤΕ ή η Τελλας, δοκιμασε και τα demos, υπαρχει σκετικο thread.

Προσπαθησε να εισαι οσο πιο ευγενικος γινεται στην αρχη, και αγριευεις στην πορεια αναλογα με το οτι ακους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.