PDA

Επιστροφή στο Forum : conn-x φοιτητικο σταθερο



morfeas-dsl-
13-03-06, 15:58
Λοιπον η ιστορια απλη.
Για οσους δεν το γνωριζουν ο οτε προσφερει 6μηνη δεσμευση και μειωνει το κοστος της υπαρχουσας συνδεσης αν εχετε οτενετ.
Δηλαδη για να το πω πιο απλα εχω 512 οτενετ πληρωνω 59 με φπα αν παραμεινω στην οτενετ 6 μηνες θα πληρωνω 36 με πφα το μηνα.
Ολα ωραια και καλα πηγα να βαλω το πακετο και μου λενε πως δεν μπορω γιατι ακουσον ακουσον εχω φοιτητικο παγιο στο σταθερο και δεν γινεται.
Τους λεω πως ειναι ανεξαρτητο το ιντερνετ απο το σταθερο,τους λεω πως αλλο οτε αλλο οτενετ (στα χαρτια τουλαχιστον..).
Απανταντησαν πως δικιο μεν, δεν γινεται να παρω connex αν δεν καταργησω το φοιτητικο δε...

σχολια δικα σας

falireas
15-03-06, 11:53
Κανονικά η έδρα του (Π)ΟΤΕ και των θυγατρικών του θα έπρεπε να μεταφερθούν από την Κηφισίας στο ΔΑΦΝΙ!!!!

Εκεί έχει χώρο για όλους...

Hwoarang
15-03-06, 12:45
Κοιτα να δεις

εφόσον μπήκες στον κόσμο της DSL θα πρέπει να υπακους και στα θεληματα του @@ του ΟΤΕ. Αν ο ΟΤΕ θέλει κανονικό πάγιο τότε αυτό θα κάνεις. Αν θέλει να πληρώνεις 35 ευρώ το πάγιο της PSTN αντί για 14 και πάλι αυτό θα πρέπει να κάνεις

απλά υπακούς:evil:

katafitos
15-03-06, 12:50
ΕΕΤΤ με την μια και μην χανεις χρονο. Αν δεν τους βομβαρδισουμε θα υποδουλοθουμε
Εχει ο καιρος ομως γυρισματα :twisted:

Hwoarang
15-03-06, 12:52
Σε αυτήν την περίπτωση δεν υπάρχει γυρίσματα. Η κατάσταση με τον ΟΤΕ δείχνει τόσο σκ@τ@

katafitos
15-03-06, 12:55
Σε αυτήν την περίπτωση δεν υπάρχει γυρίσματα. Η κατάσταση με τον ΟΤΕ δείχνει τόσο σκ@τ@

Με Full LLU 180 μοιρες γυρισμα κανεις

Hwoarang
15-03-06, 13:01
1/100 κάνει το γύρισμα;)

katafitos
15-03-06, 13:37
1/100 κάνει το γύρισμα;)

Εχουν γνωση οι φυλακες ;)

morfeas-dsl-
15-03-06, 18:07
ΕΕΤΤ με την μια και μην χανεις χρονο. Αν δεν τους βομβαρδισουμε θα υποδουλοθουμε
Εχει ο καιρος ομως γυρισματα :twisted:

Πηρα τηλεφωνο μιλαγαμε 20 λεπτα....
καταληξαμε στο οτι αν δεν στειλω εγω το συμβολαιο που υπεγραψα οταν εβαζα φοιτητικο για να το στειλουν στον οτε και να λαβουν την απαντηση και να αποφασισουν μετα, δεν μπορουν να κανουν τιποτα...
μικρη λεπτομερεια... οταν εβαλα φοιτητικο δεν υπεγραψα τιποτα... απλα πηγα αποδειξη απο σχολη πως ειμαι φοιτητης και αφου το τηλεφωνο ηταν ηδη στο ονομα μου ολα γινανε ηλεκτρονικα..

t300
15-03-06, 19:54
... εχω φοιτητικο παγιο στο σταθερο και δεν γινεται.

Το "φοιτητικό σταθερό" δεν είναι η προσφορά που δίνει έκπτωση 4 € υπεραστικά και 4 € ΕΠΑΚ; Το πάγιο δεν αλλάζει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.