PDA

Επιστροφή στο Forum : Τσεκάρετε με το 134



asgan
14-03-06, 12:32
Είμαι σε περιοχή στην οποία μπήκε για πρώτη φορά ADSL στις 26/2/2006. Εγώ έχω ήδη από 8 Μαρτίου ενεργοποιημένη γραμμή και σύνδεση κάνοντας αίτηση στις 27/2.

Μέχρι και αυτή τη στιγμή(και ποιος ξέρει για πόσο ακόμη), στο site του Οτε εμφανίζει το γνωστό "προς το παρόν δεν υπάρχει εγκατεστημένη τεχνολογία adsl στην περιοχή σας κλπ."
Γι' αυτό προτείνω, όσοι είστε σε αναμονή όχι απλά για προσθήκη dslam αλλά και όσοι είστε σε μη dsl τηλεφωνικά κέντρα, να τσεκάρετε πιθανή διαθεσιμότητα με το 134 σε τακτά διαστήματα.

JMK1234
14-03-06, 12:43
Φίλε από 12/2 έως σήμερα 14/3 ούτε φωνή ούτε ακρόαση για ενεργοποίηση και ondsl kit otenet.

homer_k
14-03-06, 15:11
Είμαι σε περιοχή στην οποία μπήκε για πρώτη φορά ADSL στις 26/2/2006. Εγώ έχω ήδη από 8 Μαρτίου ενεργοποιημένη γραμμή και σύνδεση κάνοντας αίτηση στις 27/2.

Μέχρι και αυτή τη στιγμή(και ποιος ξέρει για πόσο ακόμη), στο site του Οτε εμφανίζει το γνωστό "προς το παρόν δεν υπάρχει εγκατεστημένη τεχνολογία adsl στην περιοχή σας κλπ."
Γι' αυτό προτείνω, όσοι είστε σε αναμονή όχι απλά για προσθήκη dslam αλλά και όσοι είστε σε μη dsl τηλεφωνικά κέντρα, να τσεκάρετε πιθανή διαθεσιμότητα με το 134 σε τακτά διαστήματα.

Στη δικιά μου περιοχή έχει DSL εδώ και πολλούς μήνες. Στο site του ΟΤΕ ακόμη λέει οτι δεν υπάρχει διαθέσιμη τεχνολιγία DSL. Στο site της Vivodi όμως απο την πρώτη μέρα μου έβγαζε οτι ο ΟΤΕ διαθέτει DSL στο νούμερό μου. Επομένως, όσοι ενδιαφέρονται ας κάνουν και ενα search στη Vivodi.

@ ADSLgr.com All rights reserved.