PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόταση για περισσότερα νέα



shakm
04-01-04, 16:28
Εντάξει, ξέρω ότι μάλλον ζητάω πολλά από τον (μάλλον λιγοστό) διαθέσιμο χρόνο του empire και όσων συνεργάζονται για το site, αλλά θα μου άρεσε να έχει περισσότερα νέα στην αρχική σελίδα. Π.χ. αυτά που μαθαίνουμε στο forum για τις διάφορες μειώσεις του ΟΤΕ, δελτία τύπου, δημοσιεύσεις ξένων και ελληνικών εφημερίδων.. Πάντως είναι πολύ δουλειά και ξέρω οτι μάλλον είναι αδύνατο. Πάντως, αν σας αφήσουν οι φίλοι σας, σας παρατήσουν οι κοπέλες σας, πάρετε αναρρωτική άδεια για κανα χρόνο και σταματήσει ο χρόνος να κυλάει give it a try (για δες.. αυτό το τελευταίο έκανε και ρίμα..! :D )

PALADIN
04-01-04, 18:05
Τα ΝΕΑ στην αρχική σελίδα δεν τα ποστάρουν μόνο οι site owners καί οι admins αλλά καί οι απλοί χρήσετς σαν εσένα καί εμένα. Εγώ προσωπικά έχω ποστάρει αρκετά άρθρα.
Αν έχεις κάποιο καλό αρθρο μπορείς να το υποβάλεις στους admins καί αυτοί αφού το τσεκάρουν θα αποφασίσουν άν θα το ποστάρουν ή οχι.

psyxakias
04-01-04, 18:28
Χτες βράδυ είδα στο filmnet το 'Vanilla Sky' με τον Tom Cruise. Που κολλάει με το post σου;

Δείτε επειγόντως το 'Vanilla Sky' και θα καταλάβετε αμέσως την σχέση με τα παραπάνω...

ΟΛΑ αυτά που είπε ο shakm είναι δυνατόν να συμβούν ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ που θα πέσει ο eMPiRe (Tom Cruise) στο πεζοδρόμιο (έξω από το σπίτι της Σοφίας) λιπόθυμος από το μεθύσι και θα τον σηκώσει η Σοφία (Penelope Cruz) το πρωι. Και αν δεν βγάζετε νόημα, ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ως το τέλος (ειδικά εκεί με τον τυπά της τεχνικής υποστήριξης στο ασανσέρ που ανεβαίνει, ανεβαίνει, ανεβαίνει) και θα καταλάβετε τι εννοώ...

Α και eMPiRe, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΞΑΝΘΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΜΑΞΙ!!!!!!! ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

(Αμάν, έγινα πιο ακαταλαβίστικος από τον ducklord... αλλά όποιος δει την ταίνια ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...άλλωστε και η κατηγορία της ταινίας τα λέει όλα 'Θρίλερ Επιστημονικής Φαντασίας').

----------------
Πάντως χωρίς πλάκα δείτε την ταινία, είναι και γαμ* τις ταίνιες :)


Ευχαριστώ.

Axilleass
05-01-04, 01:59
Αχα !! εχουμε και filmnet εε ?? και dsl ??? !! Χμμμ... σε ποια εφορια ειπαμε οτι ανηκεις ?? :) :) **

**Τα ανωτερω στι Ελλαδα θεωρουνται ειδη πολυτελειας, και τεκμηρια εκλυτης και υπερπολυτελους διαβιωσης.. :)

shakm
05-01-04, 04:51
Τα ΝΕΑ στην αρχική σελίδα δεν τα ποστάρουν μόνο οι site owners καί οι admins αλλά καί οι απλοί χρήσετς σαν εσένα καί εμένα


Τώρα θα το πιστέψεις οτι δε το είχα προσέξει καθόλου αυτο το "υποβολή είδησης" ?
Αρχίζω και γερνάωω.. :( :( :(

Τώρα που το λες psyxakias, είναι αυτό που τα μούτρα του Tom Cruise γίνονται.. κάπως ?



Α και eMPiRe, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΞΑΝΘΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΜΑΞΙ!!!!!!! ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!


Αυτο το site είναι τελικά το κάτι άλλο ! Απ ότι βλέπω πλέον προσφέρει συμβουλές όχι μόνο τεχνολογικού τύπου :D :D

Axilleass
05-01-04, 18:53
Παντα, παντα..! Ξερεις τι συμβουλες διακινουνται εδω μεσα..!
Εμενα που -δεν- με βλεπεις απο 3 γκονενες με χωρισαν το τελευταιο διαστημα.. ;) Μου εκαναν κακο ειπαν ! (δεν μου αφηναν πολυ χρονο για σερφαρισμα ! :) )

Empire μην ακους τπτ !! (ωραιο πραγμα οι ξανθιες.. απανω τους ! :) Μια ζωη την εχουμε..! :) )

shakm
05-01-04, 21:12
ωραιο πραγμα οι ξανθιες.. απανω τους ! Μια ζωη την εχουμε..!


Θα συμφωνήσω απόλυτα εδώ ! :) :)

NeK
05-01-04, 21:18
shakm,

Standard!!! :D

Axilleass
05-01-04, 21:49
εμμ ! παιδια ειμαστε ?? :) το καλο να λεγεται : :)

Αλλαξαμε γραμματοσειρες -κατα την πληκτρολογηση -βλεπω ?? :) πολυ καλυτερο ετσι.. ευγε !

@ ADSLgr.com All rights reserved.