PDA

Επιστροφή στο Forum : Χριστουγεννιάτικη προσφορά για ConnX;



iLLiCiT
28-11-09, 18:27
Καλησπέρα,
Είμαι στο δίκτυο της Forthnet και σκέφτομαι να μεταβώ σε ConnX 24ρα αυτές τις μέρες γιατί με το latency της Forthnet, ο κόμπος έφτασε .. εκεί που δεν πάει.

Το θέμα είναι, αξίζει να περιμένω μέχρι τα μέσα του επόμενου μήνα μοίπως και ο ΟΤΕ βγάλει καμία φτηνότερη προσφορά για τα 24mbit ή δώσει κανα καλό δώρο με νέες συνδέσεις λόγω Χριστουγέννων; Έψαξα στο forum αλλά δεν βρήκα καμία ανάλογη κίνηση πέρσι;

Θυμάται κανείς αν πέρσι είχε κάνει κάτι ανάλογο;:hmm: Ή αν υπάρχει κάποια υποψία, inside info, οποτεδήποτε ώστε κάνω λίγο υπομονή για κανα μήνα ακόμα;

Thanks..

abstract3d
29-11-09, 21:28
και γω το ελπίζω αυτό μιας και θα κάνω καινούρια σύνδεση ίντερνετ...

σπουδάζω :P ~ στη σάμο(καρλόβασι).. μας βάλανε και 24άρα forthnet εδώ (νομίζω μέχρι σήμερα ήταν αναγκασμένοι να καλύψουν το καρλόβασι.. [Edit: Αναμενόμενη κάλυψη: 31/12/2009 ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ (Ζώνη 7) ] άλλαξε την ημερομηνία.. με διαφορά 1 μήνα ...] πάραυτα τα παραπάνω λευτά φαίνεται να είναι ο μόνος δρόμος... | χαιρετούρες my friend ;) !!

εάν ξέρει κανείς τίποτα καλό... εδώ είμαστε & αναμένουμε :s

baskon
29-11-09, 22:36
Ισως να παιξει χριστουγεννιατικη προσφορα..Οποιος δε βιαζεται περιμενει μεχρι τις 15 Δεκεμβριου..Συνηθιζεται τοτε περιπου να βγαινει η οποια προσφορα..
Αν καποιος ξερει κατι σιγουρο ας μας πει..
Με ενα γρηγορο ψαξιμο παντως ειδα οτι καθε χριστουγεννα βγαζει προσφορα..ειτε mp3 είτε Multicard reader είτε ασυρματο ρουτερ.. ειτε κατι αλλο.

Panos24
30-11-09, 12:01
μακαρι να υπαρξει καμια προσφορα...

iLLiCiT
30-11-09, 12:39
Εγώ προσωπικά με ένα ασύρματο router ή με ένα σκληρό δίσκο δώρο να ήμουν κάπως ικανοποιημένος καθώς σκεφτόμουν να τα αγοράσω έτσι κ αλλιώς...

Αλλά και 5-10 Euros έκπτωση τον μήνα δεν θα με χαλούσαν..

geron
30-11-09, 15:28
Ειδικά το τελευταίο ξέχνα το...

nnn
30-11-09, 22:59
Αν υπάρξει κάτι σχετικό θα το μάθετε αμέσως, για την ώρα :lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.