PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρόνια Πολλά eMPiRe!!!



psyxakias
07-01-04, 01:27
Θέλω να ευχηθώ στον Γιάννη (eMPiRe) Χρόνια Πολλά, Υγεία, Ευτυχία και να έχει στη ζωή του ότι επιθυμεί...και φυσικά να δει το ADSLgr να ξεπερνά σύντομα τα 10.000 μέλη!!!

Επίσης θέλω να του εκφράσω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την προσπάθεια που κάνει και το χρόνο που ξοδεύει για το ADSLgr. Μην ξεχνάμε ότι πέρα από τα έξοδα (που είναι αρκετά για έναν ιδιώτη να συντηρεί ένα site με την επισκεψιμότητα του ADSLgr χωρίς να έχει κάποιο οικονομικό όφελος), πέρα από το χρόνο που ξοδεύει (για την βελτίωση του ADSLgr) υπάρχει και μεγάλη ευθύνη προς το πρόσωπο του eMPiRe καθώς το ADSLgr έχει μεγαλώσει και θα μπορούσε να θεωρηθεί ότι αντιπροσωπεύει κατά κάποιον τρόπο τους Έλληνες Χρήστες του Διαδικτύου και ειδικά των ADSL υπηρεσιών. Φυσικά το ευχαριστώ πάει επίσης στους υπόλοιπους administrators/moderators αλλά μην ξεχνάμε ότι το άτομο που πασχίζει παραπάνω για το ADSLgr είναι ο eMPiRe.

Αν και είμαι μόλις 3 μήνες μέλος στο ADSLgr, και moderator τις τελευταίες 3 εβδομάδες, τα πρώτα πράγματα που παρατήρησα και εκτίμησα στο ADSLgr είναι η υπευθυνότητα και η προσπάθεια του eMPiRe..

Επίσης θέλω να ευχηθώ σε όλους όσους γιορτάζουν (Γιάννης, Γιάννα) να είναι ΠΑΝΤΑ καλά και το 2004 να τους δώσει ότι επιθυμούν...

NeK
07-01-04, 01:31
:D :D :D


:oops: :oops:


Ευχαριστώ! Επίσης να είστε όλοι καλά!


:) :) :) :) :)

whiteman7
07-01-04, 01:49
Χρόνια πολλά φίλε μου....
Υγεία και δύναμη σε ότι κάνεις για τον εαυτό σου αλλά και για όλους εμάς :mrgreen:

Wolverine
07-01-04, 02:17
Ε να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου χρόνια καλά στο μεγάλο αφεντικό. Άντε βρε ότι επιθυμείς στο κρεβάτι σου να το βρεις. :lol: :lol: :lol:

moutoxapei
07-01-04, 03:20
Χρόνια Πολλά κι από εμένα και συγχαρητήρια για την πραγματικά αξιόλογη προσπάθεια που έχει γίνει σε αυτό το φόρουμ

iNCubO
07-01-04, 03:26
:D :D :D


:oops: :oops:


Ευχαριστώ! Επίσης να είστε όλοι καλά!


:) :) :) :) :)


Χρόνια μας πολλά :wink:

shakm
07-01-04, 04:22
Χρόνια πολλά και στους δύο σας ! Υγεία, ευτυχία και ότι άλλο επιθυμείτε ! Εύχομαι κάθε χρόνο να λέμε τα χρόνια πολλά σε ολοένα και περισσότερους Γιάννηδες !! :)

Athlon_XP
07-01-04, 06:39
Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς.

Johny4
07-01-04, 12:06
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idleboneZ
07-01-04, 12:26
Χρονια Πολλα ρε φιλε. Thanks για τον κοπο σου..

Σου ευχομαι τα καλυτερα!

Χρονια πολλα και σε ολους τους αλλους που γιορταζουν :mrgreen:

gy
07-01-04, 13:02
Και από μένα χρόνια πολλά στους Γιάννηδες και στις Γιάννες και ειδικά στον empire.

eMPIRe rulez ! :mrgreen:

peterdub
07-01-04, 15:11
Χρόνια πολλά και καλά να 'σαι παντα γερός και να μας δίνεις τα "φώτα" σου.Και χρόνια πολλά στους υπόλοιπους Γιάννηδες κ Γιάννες.

UGF_GreekMind
07-01-04, 15:18
Χρόνια πολλά Γιάννη.

Καλή δύναμη και καλά μυαλά !!!

NeK
07-01-04, 16:46
Ευχαριστώ παιδιά! (again!)

Επίσης και σε όλους τους Γιάννηδες και Γιάννες!

ermis333
07-01-04, 16:58
Χρόνια πολλά και από εμένα....


ADSLgr ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΝΝΗ ΠΡΟΚΟΠΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ :lol:

Insomniac
07-01-04, 17:05
Χρονια μας πολλα συνονοματοι !!!!!!!! :D :D :D :D :D

PALADIN
07-01-04, 17:22
ελα ρε boss,
χρονια πολλά καί από εμένα για την ονομαστική σου εορτή.

Καί με μέτρο η Vodka το βράδι ή την αρχίσατε από τώρα;;

kostthem
07-01-04, 18:41
Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!




:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mavlok
07-01-04, 18:52
Χρονια πολλα φιλε και σε ολους τους J.

Gothic
08-01-04, 00:41
Χρόνια μας πολλά :mrgreen:
Να ζήσουμε και να χαιρόμαστε μια ζωή χωρίς πΟΤΕζώα και με μπόλικο bandwidth (οι ευχές υπάρχουν για να εξαντλούμε την φαντασία μας :mrgreen: )

JediMasterMANIAC
09-01-04, 15:56
Sorry που αργησα αλλα δεν ειχα internet(πΟΤΕ's fault)
Χρονιαρα πολλα :P(εγω και τα ελληνικα μου ... :mrgreen: :D)
χρονια πολλα ευεργετη του site :) ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.