PDA

Επιστροφή στο Forum : καρτελες



lak100
08-12-09, 22:25
παιδια σημερα μου ειπε ο τεχνικος του ΟΤΕ οτι περιμενουν τις καρτελες απο Αθηνα για να ρυθμισουν τα μηχανηματα και να φερουν την 24αρα στην περιοχη μου τι ακριβως ειναι οι καρτελες? Μου ειπε επισης οτι ειναι θεμα της διοικησης του ΟΤΕ ποτε θα στειλει τις καρτελες για να ολοκληρωθει η αναβαθμιση. Μηπως με δουλευει ο ΟΤΕ?

valadis volos
08-12-09, 22:31
Ο ΟΤΕ φίλε μου δεν δουλεύει κανέναν. Είναι άψογα οργανωμένος,:oneup: λογιστήριο 1,0000000 φορές καλύτερο από τη hol(όχι σαν ζούγκλα που είναι της hol)

Ανάθεμα την ώρα που έμπλεξα μαζί της:twisted::twisted::twisted:

lak100
09-12-09, 23:20
τελικα τι ειναι αυτες οι περιβοητες καρτελες ρε παιδια?

valen_gr
10-12-09, 02:17
Μηπως ειπε καρτες? γιατι το DSLAM καρτες εχει...και σε καθε καρτα εχει Χ πορτες, σε καποια απο τις οποιες θα συνδεθεις εσυ....

lak100
10-12-09, 10:27
Μηπως ειπε καρτες? γιατι το DSLAM καρτες εχει...και σε καθε καρτα εχει Χ πορτες, σε καποια απο τις οποιες θα συνδεθεις εσυ.... μαλλον ειναι καρτες αυτες περιμενουν απο Αθηνα μου ειπαν αλλα δεν ξερουν ποτε θα ερθουν

baskon
10-12-09, 10:49
Αν σου ειπε οτι τις περιμενουν εισαι σε καλο δρομο...
Σε βλεπω καιγεσαι για μεγαλυτερη ταχυτητα :)Πως και δεν εχεις βαλει CYTA?
Οπως και να εχει μην ασχολεισαι ...εκτος αν ξερεις το προεδρο του Οτε ή κανεναν υπουργο μεταφορων-τηλεπικοινωνιων κλπ που ισως να μπορουσαν να σου κανουν κατι και να ερθουν γρηγοροτερα..
Μπαινε 2 φορες το μηνα στην σελιδα του Οτε στη διαθεσιμοτητα και μολις μπει η καταλληλη υποδομη θα σου λεει οτι στη περιοχη σου υπαρχουν και 8αρες και 24αρες..
Παντως λιγοτερο απο τριμηνο λιγο δυσκολο το βλεπω...

lak100
10-12-09, 11:37
Αν σου ειπε οτι τις περιμενουν εισαι σε καλο δρομο...
Σε βλεπω καιγεσαι για μεγαλυτερη ταχυτητα :)Πως και δεν εχεις βαλει CYTA?
Οπως και να εχει μην ασχολεισαι ...εκτος αν ξερεις το προεδρο του Οτε ή κανεναν υπουργο μεταφορων-τηλεπικοινωνιων κλπ που ισως να μπορουσαν να σου κανουν κατι και να ερθουν γρηγοροτερα..
Μπαινε 2 φορες το μηνα στην σελιδα του Οτε στη διαθεσιμοτητα και μολις μπει η καταλληλη υποδομη θα σου λεει οτι στη περιοχη σου υπαρχουν και 8αρες και 24αρες..
Παντως λιγοτερο απο τριμηνο λιγο δυσκολο το βλεπω... με τοσο καλη γραμμη θα ηταν αμαρτια να μην εχω 24αρα. τωρα για την cyta που μου λες οντως εχει πολυ καλη ποιοτητα το θεμα ειναι οτι θα κανω κανα μηνα να συνδεθω ισως τοσο κανει και ο ΟΤΕ να φερει την 24αρα δεν με ενοχλει να περιμενω και 3 μηνες αρκει να τελειωνουμε καποια στιγμη . Ηταν να τελειωσει το εργο μεσα Νοεμβριου

........Auto merged post: lak100 πρόσθεσε 13 λεπτά και 50 δευτερόλεπτα αργότερα ........

υπαρχει καποιο τηλεφωνο ωστε να μαθω τι γινεται γιατι τοση μυστικοπαθεια αυτος ο ΟΤΕ ρε γαμωτο

lak100
13-12-09, 22:08
εστειλα e-mail μεσω του oteshop .gr και μου απαντησαν να ρωτησω στο καταστημα ΟΤΕ της περιοχης μου οπου φυσικα ειχα ρωτησει και εκαναν τις παπιες. Απαντησα οτι δεν εχουν ιδεα και τωρα περιμενω απαντηση

@ ADSLgr.com All rights reserved.