PDA

Επιστροφή στο Forum : Draytek + hol



dkmaster
10-12-09, 14:13
Χρειάζομαι μια βοήθεια. Έχω το draytek 2710vn και double play από hol. Η τηλεφωνία μου όμως δεν είναι pots. Είναι fixed line sip. Μπορεί να μου πει κάποιος τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο draytek για να παίζει το τηλέφωνο; Από Hol μου είπαν πως παίζει μόνο το netfaster και κανένα άλλο router.

Georgevtr
10-12-09, 15:05
Χρειάζομαι μια βοήθεια. Έχω το draytek 2710vn και double play από hol. Η τηλεφωνία μου όμως δεν είναι pots. Είναι fixed line sip. Μπορεί να μου πει κάποιος τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο draytek για να παίζει το τηλέφωνο; Από Hol μου είπαν πως παίζει μόνο το netfaster και κανένα άλλο router.

Στο προφίλ σου γιατι γράφεις forthnet?

Vitruvian78
10-12-09, 16:14
Χρειάζομαι μια βοήθεια. Έχω το draytek 2710vn και double play από hol. Η τηλεφωνία μου όμως δεν είναι pots. Είναι fixed line sip. Μπορεί να μου πει κάποιος τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο draytek για να παίζει το τηλέφωνο; Από Hol μου είπαν πως παίζει μόνο το netfaster και κανένα άλλο router.

Σωστά σου είπανε. Μόνο με τον εξοπλισμό (Netfaster & Fritz!Box) της hol μπορεί να δουλεύει το τηλέφωνό στην περίπτωση σου.

dkmaster
13-12-09, 14:45
Έχω από τρεις εταιρίες ίντερνετ απλώς έτυχε να μην βάλω τη hol στην υπογραφή. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας πάντως.

@ ADSLgr.com All rights reserved.