PDA

Επιστροφή στο Forum : windows 7



lefkosdrakos21
16-12-09, 23:49
καλησπερα πηρα εναν υπολογιστη απο τα multirama με windows 7 μολισ το συνδεσα κ εβγαλε το λογοτυπο πεταξε ενα error install windows κ μου λεει οτι δεν ηταν δυνατη η ολοκληρωση εγκαταστασησ να πατησω οκ κ θα συνεχησει την εγκατασταση μετα την επανεκινηση χωρισ εγω μεν να εχω προσπαθησει να κανω καποια εγκατασταση η κατι τετοιο αντε κ το παταω το οκ παλι τα ιδια προσπαθω να μπω σε ασφαλη λειτουργεια το ιδιο τα χω παιξει υππαρχει καποιοσ να ξερει τι μπορω να κανω η μονο η εξυπηρετηση πελατων η δικια τουσ μπορει να με ωοηθησει απο αυριο πια? :sorry:

treli@ris
16-12-09, 23:54
Πηγαινε το αυριο να το δουνε. Μην το πειραζεις. Θα το φτιαξουν οπως και πρεπει.

menyctas_nik
17-12-09, 00:05
μην δοκιμασεις τιποτα.πηγαινε το κατευθειαν εκει

lefkosdrakos21
17-12-09, 00:07
οκ θα περιμενω μεχρι αυριο να τουσ το παω
ευχαριστω

subzer0
17-12-09, 00:11
Με βάση αυτό που έπαθε η φίλη , είναι εφικτό να κάνεις επιτόπου δοκιμή όταν το αγοράζεις , στο κατάστημα?

lefkosdrakos21
17-12-09, 01:54
κανονικα δεν θα πρεπει να εχουν αντιρηση καθως συνειδητοποιησα αργοτερα οτι δεν μου εχουν δωσει καν το Cd των windows αν κ δεν πηγα να τον παρω εγω τον η/υ ηταν δωρο αλλα πωσ κ πωσ περιμενω το πρωι να τουσ ξεχεσω κανονικα θα γινει τησ ποπησ

treli@ris
17-12-09, 01:56
κανονικα δεν θα πρεπει να εχουν αντιρηση καθως συνειδητοποιησα αργοτερα οτι δεν μου εχουν δωσει καν το Cd των windows αν κ δεν πηγα να τον παρω εγω τον η/υ ηταν δωρο αλλα πωσ κ πωσ περιμενω το πρωι να τουσ ξεχεσω κανονικα θα γινει τησ ποπησ

Πλεον δε δινουν CD/DVD με τα Windows. Ειναι προεγκατεστημενα στο σκληρο δισκο ;)

lefpap
17-12-09, 10:30
Πλεον δε δινουν CD/DVD με τα Windows. Ειναι προεγκατεστημενα στο σκληρο δισκο ;)

Καλά και αν κάποιος θέλει να κάνει επανεγκατάσταση π.χ σε άλλο δισκο πως θα την κάνει ??

Cris Director
17-12-09, 12:08
Σου δίνει την δυνατότητα να φτιάξεις CD.

Περιμένουμε νέα σου.
Ποιο φορητό σου έκαναν δώρο?

@ ADSLgr.com All rights reserved.