PDA

Επιστροφή στο Forum : Παραπλάνηση από πωλητές για πακέτο Hol



polv
24-12-09, 01:09
Παιδιά έχει ακούσει κανείς κάτι τέτοιο;
Πήραν κάποιους συγγενείς και τους πρότειναν το πακέτο του τίτλου.
Tους πήρα και εγώ (είναι εξωτερικοί συνεργάτες και μου είπαν το ίδιο) ενώ στην HOL δεν γνώριζαν κάτι.
Ισχύει ή θα έχουν περιπέτειες;
Υπάρχει περίπτωση κάποιος Ντήλερ να δίνει τέτοιου είδους προσφορά;

matelas
24-12-09, 01:20
Δεν υπάρχει πακέτο με απεριόριστα και 24Mbps με 19.90€ ιδικά το δίμηνο.

Μακριά από εξωτερικούς συνεργάτες, καλύτερα απ' ευθείας στην hol.

baskon
24-12-09, 01:20
Νομιζω οτι και μονος σου καταλαβες οτι δε υπηρχε περιπτωση να παιξει τετοια προσφορα..
20 ευρω το διμηνο απεριοριστα + 24αρα?Απο 80?
Φυσικα μιλαμε για τους εξ.συνεργατες της εταιριας που υποσχονται εγγυημενη ταχυτητα επειδη και καλα ερχεται η οπτικη εξω απο το σπιτι σου..
Σε λιγο θα σου φερνουν την οπτικη μεσα στο σπιτι θα σου δινουν 100 Mbps Και θα σου λενε ολα αυτα με 30 ευρω το χρονο :rofl:
Αν θες παντως οταν ξαναπαρουν τηλ. πες τους να σου στειλουν ΓΡΑΠΤΩΣ ποιο πακετο ειναι,σε ποια τιμη ,για ποσο χρονο,απο ποια εταιρια,και φυσικα να γραψουν το ονομα του πωλητη + ενα τηλεφωνο..
Λες να τα μασησουν?Μαλλον ναι ..

polv
24-12-09, 01:29
Νομιζω οτι και μονος σου καταλαβες οτι δε υπηρχε περιπτωση να παιξει τετοια προσφορα..
20 ευρω το διμηνο απεριοριστα + 24αρα?Απο 80?
Φυσικα μιλαμε για τους εξ.συνεργατες της εταιριας που υποσχονται εγγυημενη ταχυτητα επειδη και καλα ερχεται η οπτικη εξω απο το σπιτι σου..
Σε λιγο θα σου φερνουν την οπτικη μεσα στο σπιτι θα σου δινουν 100 Mbps Και θα σου λενε ολα αυτα με 30 ευρω το χρονο :rofl:
Αν θες παντως οταν ξαναπαρουν τηλ. πες τους να σου στειλουν ΓΡΑΠΤΩΣ ποιο πακετο ειναι,σε ποια τιμη ,για ποσο χρονο,απο ποια εταιρια,και φυσικα να γραψουν το ονομα του πωλητη + ενα τηλεφωνο..
Λες να τα μασησουν?Μαλλον ναι ..

Σωστός....
Αυτό θα κάνω αυριο το πρωί....γιατί έχω και το τηλέφωνο τους....

beatnick
25-12-09, 14:06
Το φτηνότερο πακέτο είναι στα 9,9€/ΜΗΝΑ, για ΦΟΙΤΗΤΕΣ, στα 6Mb, ΜΕ ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ, και οι απεριόριστες κλήσεις είναι προαιρετικές με προεπιλογή φορέα ΚΑΙ ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ.
Μήπως ο πωλητής ξέχασε να σου πεί αυτές τις "λεπτομέριες"; Κάλεσέ τον και ηχογράφησέ τον αν αποφασίσεις να συνεχίσεις.
Παρεπιπτώντως, κι εγώ με τηλε-πωλήσεις ασχολούμαι, μπορεί να είναι και συναδελφός μου αν είμαστε στο ίδιο κέντρο, στείλει πμ το όνομά του να τον κράξω :p

ariadgr
25-12-09, 20:22
Συνεχίζουμε στα υπάρχοντα θέματα για παραπλάνηση από πωλητές :lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.