PDA

Επιστροφή στο Forum : YAMAMOTO ONEVOIP EasyBlue Box PSTN



jimmny
25-03-06, 01:08
σκεφτομε να αγορασω αυτη τη συσκευη για voip.εχω ιδη λογαριασμο voipbuster αλλα με το προγραμμα και μεσω τις adsl 512 οτενετ που εχω η ποιοτητα ειναι χαλια.απο το μικροφωνο ακουγομε μια χαρα στιν τηλεφωνικη συσκευη αλλα οταν μου μιλανε ακουω μετα απο 15 sec.αν αγορασω αυτη τη συσκευη τι θα αλλαξει?θα συνδεσω απλα αυτη τη συσκευη και θα περνω τηλεφωνα οπως επερνα πρωτα μεσω voipbuster? θα εχω παλι καθυστερηση? αξιζει να το αγορασω?

nrg_polini
25-03-06, 01:36
Οχι δεν θα αλλαξει κατι στη καθυστερηση. Οποτε μη μπεις στο κοπο... εκτος αν θες να χρησιμοποιεις το icall οπου λογικα δεν θα εχεις προβλημα, αλλα ειναι με χρεωση.

jimmny
25-03-06, 02:09
εχει 2 πακετα το icall pack αν θυμαμε καλα.ενα με 1 χρονο 170 ευρω και ενα με 4 χρονια 350 ευρω.. δωρεαν αστικες και υπεραστικες κλησεις.αυτο λεει? δεν επηρεαζετε με τη γραμμη dsl που εχω?

nrg_polini
25-03-06, 02:18
Δοκιμασε το χωρις να παρεις καποιο πακετο. Απλα κανε εγγραφη και θα εχεις δωρο 1 ευρω να δοκιμασεις την υπηρεσια. Αν πας στις ρυθμισεις (αφου κανεις λογαριασμο) εχει καποιες ρυθμισεις για να ελαχιστοποιησεις αυτη τη καθυστερηση.

Για περισσοτερα δες εδω http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=33845

@ ADSLgr.com All rights reserved.