PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποσυνδεσεις καθε 15 λεπτα?



Σελίδες : [1] 2

4saken
27-03-06, 10:56
Αντιμετωπιζει κανεις αλλος προβληματα απο χθες?Δεν μπορει να διατηρηθει η συνδεση πανω απο 15 λεπτα.Το μοντεμ συνεχιζει να ειναι συγχρονισμενο παντως (F200 512 συνδεση)

sycom
27-03-06, 12:51
Παρόμοιο πρόβλημα κ εγώ από προχθές. Ξάνθη είμαι και κάθε 2ωρο με πετάει έξω. (Linksys 384)

ASFE
27-03-06, 19:15
Και γω Ηλιουπολη,αλλα ολα καλα και πολυ καλες ταχυτητες!!
384/128 forthnet

gonzalez-gr
28-03-06, 18:31
Eιχα το ιδιο ακριβως προβλημα πριν κανα μηνα..δεν εκανα τιποτα και μετα απο καμια βδομαδα σταματησε!Δεν τους πηρα τηλ. γιατι ηξερα οτι 8α με μπερδεξουν περισσοτερο!:lol: :lol:

mekong
29-03-06, 23:02
Απο Ηλιουπολη.

Ειχα και εγω τετοια προβληματα για καποιο διαστημα και εβαλα τους νεους drivers για το F200 και το προβλημα λυθηκε.:)

Ομως παρουσιαζει αλλο κουφο. Απο τότε που εβαλα τους νεους drivers, μερικες φορες που "παγωνει" το Media Player (οταν ειμαι οnline) και η συνδεση:hmm:

Skyfire
30-03-06, 19:46
Με την αφορμή του ίδιου προβλήματος και σε μένα, Νέο Φάληρο, μπήκα να δω αν είναι μόνο δικό μου και βλέπω πως τελικά κάτι γενικότερο παίζει...
ταχύτητες οκ, αλλά σε τελείως ξεκάρφωτα διαστήματα χάνει τη γραμμή!!!:down:

384 με F200 είμαι...

erevos85
31-03-06, 22:46
Και εμενα το ιδιο μου κανει παραμένει συγχρονισμένο το f200 αλλα το upload μηδενίζεται και το download γίνεραι πολύ μικρό με αποτέλεσμα να μου κόβει τα downloads να τρόγω dc απο το WoW... το κορυφαίο είναι οτι και ένας φίλος μου τρόει κόλλημα στην γραμμή την ίδια ώρα που τρώγω εγω... πήρα forthnet τηλ και μου λένε... δε παίζει να τρώμε ταυτόχρονα dc φταίει το modem... αν ξαναδούν λεφτά απο μένα να μου σφυρίξουν με το που τελειώσει η σύνδεση την έκανα για να μην παο να την κόψω απο τώρα

dyrer
01-04-06, 09:40
Για κοιτάξτε και τα modem κάποιος Θεσσαλονίκη είχε με αυτό δεν ήταν θέμα γραμμής

killer_instinct
02-04-06, 12:34
Εδώ στο Suncity όλα οκ! 384/128! ;)

mikeone
02-04-06, 13:00
Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα πριν 2 εβδομάδες περίπου από Κατερίνη.
Όμως τελικά δεν έφταιγε ο ISP (Forthnet) αλλά έφταιγε κάποιο worm το οποίο είχε μπει στον υπολογιστή. Μετά από ένα scan του δίσκου με antispyware αλλά ακόμα και antivirus βρήκα λύση και από τότε η σύνδεση πάλι πετάει!!!:D :D :D

alexandrozz
02-04-06, 17:30
Παρομοίως κανένα πρόβλημα. Forthnet Αργυρούπολη (δηλαδή dslam Ηλιούπολης)

angel_n
02-04-06, 22:37
Κι εγώ ακριβώς αυτό το πρόβλημα έχω εδώ και μερικές μέρες... dslam Αμπελοκήπων, jetspeed 500i... ψάχνω για worms και ιούς, δεν βρίσκω... μπορεί κάποιος να βοηθήσει πώς ελέγχω αν φταίει το μόντεμ;

Faust
04-04-06, 21:46
Βοήθεια παιδιά !!! Κι εγώ πρόβλημα. Πριν κανα-τρίμηνο έτρωγα dc κάθε λίγο. Έχω dsl over isdn και μου μπλόκαρε μέχρι και τη γραμμή τηλεφώνου. Έφαγα ένα flash και άλλαξα το spliteraki και όλα διορθωθηκαν. Τώρα εδώ και ένα μήνα έχω άλλο τραγικό πρόβλημα που αναφέρθηκε και από τον erevos85 νομίζω πιο πάνω. Αραία και που (όλο και πιο συχνά τώρα) ξαφνικά η γραμμή δείχνει να "μπουκώνει" για κανα λεπτό (ίσωσ και λιγότερο). Το εκνευριστικό είναι οτι κι εγώ είμαι φανατικός του wow (world of warcraft) και τρώω dc από το game κάθε λίγο ή στην καλύτερη να επανέλθει με το ping στο θεό.Κοντεύω να σπάσω το pc. Αρχικώς (και μέχρι να διαβάσω εδώ) πίστευα ότι φταίει ο isp και μόνο. Τώρα δεν ξέρω και ζητάω βοήθεια απεγνωσμένα.....sryware kai worms (με zone alarm) δεν βρέθηκαν. Τους νέους drivers του f200 που θα τους βρώ? θα κάνουν τίποτα? τι προτείνετε για check για worms kai spyware? plz help
.............ενας απεγνωσμένος χρήστης dsl in a box

Tem
04-04-06, 22:03
http://www.crypto.gr/gr/index.htm για drivers . Από εκεί και πέρα έλεγχο για ιούς και spyware

minovg
04-04-06, 22:18
Ποιο μόντεμ ρε παιδιά; Δε φταίει κανένα μόντεμ. μας πουλάνε παραμύθι. Λένε ότι μόνο εμείς έχουμε αυτό το πρόβλημα και ότι δήθεν το ακούνε για πρώτη φορά...

Εδώ και 15 μέρες μου έχει σπάσει τα νεύρα. 5 λεπτά έχω σύνδεση, 2 όχι. Δε μπορώ να κάνω τίποτα. Και αυτά χωρίς να γίνεται disconnect. Πήρα την φόρθνετ και πήγαν να με βγάλουν τρελό. Μου λέγαν ότι φταίει κάποιος ιός ή κάποιο firewall. Είναι παντελώς άσχετοι. Μεταφέρουν το πρόβλημα στον πελάτη, κάτι εντελώς απαράδεκτο.

Φεύγω βέβαια από τον κωλοοτέ τους και την φορθνετ τους. Πάω τελλάς με shared llu 1μβιτ me 35 ευρώ σύνολο. Αγανάκτησα με τα προβλήματά τους... Ήμαρτον...

fir3zt4rt4h
05-04-06, 18:02
Αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα (Ζωγράφου) . Τουλάχιστον μια φορά την ώρα γίνεται αυτό το πράγμα και έχει καταντήσει εκνευριστικό . Έχω παρατηρήσει πάντως πως αυτό γίνεται μόνο όταν σερφάρω ή μιλάω στο msn . Όταν το αφήνω για ώρες μόνο να κατεβάζει δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα ... Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται και φυσικά από την forthnet δεν βοηθήθηκα καθόλου ...

Tem
05-04-06, 18:08
κι εγώ Ζωγράφου αλλά δεν μπορώ να επιβεβαιώσω κάτι τέτοιο και μάλιστα με την συχνότητα που αναφέρετε.

Faust
05-04-06, 20:19
Ναι φίλε μου....αυτό παθαίνω. Δεν κάνει disconnect αλλά ούτε και προχωράει. Άμα την κόψω εγώ τη σύνδεση και κάνω reconnect τοτέ όλα πάνε καλά. Αλλά αυτό δεν είναι δουλειά. Παρατήρησα οτι συμβαίνει εδώ και 20-30 ημέρες με όχι την ίδια συχνότητα. Καλά άμα το πρόβλημα είναι δικό τους και όχι δικό μου τους γ******. Όχι να παν να μας βγάλουν και τρελούς. Έχω χαλάσει λεφτά να αλλάζω σπλίτερ, καλώδια , δεν μιλάω για τις ώρες που χαλάω καθημερινά σε scan, cleanups, antispyware κλπ. Όχι μόνο στη χάγη θα τους πάω αλλά και στο διαγαλαξιακό δικαστήριο μόνο και μόνο για το γαμώτο. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ Σ' ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ !!!!

Faust
06-04-06, 21:21
Παιδια άνω Ιλίσσια είμαι κι εγώ (Δήμο Ζωγράφου δηλ.) οπότε μην την ψάχνετε. Το πρόβλημα είναι της εταιρείας. Κι εγώ άμα βάλω e-donkey δεν βλέπω πρόβλημα. Άμα όμως πάω να παίξω on-line ή σερφάρω για ώρα φτήνω αίμα........έλεος. Η συχνότητα είναι όντως 1 φορά την ώρα χοντρικά. Δεν κάνει τον κόπο να μου κάνει dc.....απλά μπουκώνει και εγώ ψάχνομαι σαν τον ****.

Faust
07-04-06, 00:36
τελευταια ευκαιρία τους, θα αλλάξω το μοδεμ.. εχετε να προτείνετε κάτι αντί του f200 ????

minovg
07-04-06, 12:44
τελευταια ευκαιρία τους, θα αλλάξω το μοδεμ.. εχετε να προτείνετε κάτι αντί του f200 ????
Αδικο κοπο θα κανεις φιλε. Δεν φταιει το μοντεμ. Κι εγω με Αλκατελ 530 το ιδιο προβλημα ειχα οπως ειπα παραπανω.

(μερικα ξενα καφε δεν δεχονται αλλαγες στις ρυθμισεις γλωσσας, το παρον τις δεχτηκε)

Tem
07-04-06, 13:13
Adiko kopo tha kaneis file. Den ftaiei to modem. Ki egw me Alcatel 530 to idio provlima eixa opws eipa parapanw.

(sorry gia greeklish, internet kafe germanias edw)

κάνε προσθήκη γλώσσας εισαγωγής και γράψε στα Ελληνικά από το deutsches internet cafe φίλε minovg:D

angel_n
07-04-06, 14:38
Ωραία... Βλέπω οι περισσότεροι Ζωγραφιώτες (Γουδί εγώ) έχουμε το πρόβλημα με τα disconnect. Ακριβώς τα ίδια συμπτώματα κι εγώ... Σερφάρεις και ανά ώρα, ή περίπου ανά ώρα, μπουκώνει και δεν κινείται τίποτα... Εύγε!!!

Faust
07-04-06, 21:12
Οπωσ Λοιπον Καταλαβαινετε Επειδη Η Ακατανομαστη Εταιρεια Εχει Τρελαθει Στη Διαφημιση Και Στο Φτηνο Ιντερνετ Και Εβαλε Μεσα Ολουσ Τουσ Φοιτητεσ (τα Οποια Παιδια Δεν Φταινε Βεβαια) Και Επειδη Ολοι Οι Φοιτητεσ Μενουν Ζωγραφου-ιλισσια-γουδι, Το Dsl Μασ Εγινε Χειροτερο Και Απο Μοντεμακι 33600 Που Ειχα Πριν Απο 8 Χρονια........μπραβο Τουσ.......κριμα Και Οι (μην Τουσ Χαρακτηρισω Παλι) Εχουν Και Τα Γραφεια Τουσ Στα Ιλισσια. Αυριο Θα Περασω Μια Βολτιτσα Απο Κει Να Δω Καναν Υπευθυνο (οχι Τα ΄παιδιακια Που Σηκωνουν Τα Τηλ. Και Τουσ Εχουν Βαλει Να Λενε Ψεματα, Και Να Βγαζουν Τον Κοσμο Τρελο).......

Αραγε Τυχαιο Που Ολα Αρχισαν Μετα Την Καμπανια 3+3 ???

luke_execute
08-04-06, 00:37
Kι εγώ παιδιά 384/128 στην Ν.Πεντέλη και έχω πολύ συχνές διακοπές. Βγάζω το modem (speedtouch 530) από την πρίζα το ξαναβάζω κι όλα εντάξει.... Πολύ εκνευριστικό πάντως. :mad:

angel_n
08-04-06, 13:49
Ειδικά σήμερα το πρωί είναι απίστευτο... τι κάθε μία ώρα έλεγα χτες... κάθε μισή και πολύ λέω... :mad:

Faust
08-04-06, 13:56
Παίζω warcaft σήμερα το πρωί και σε 30 λεπτά παιχνιδιού είχα 5 disconnect......για να μπώ στο σαιτ εδώ με το ρολόι έκανα 1 λεπτό......

luke_execute
09-04-06, 00:06
Παιδιά λέτε να φταίει όντως η Forthnet?????

Αυτά που έχω κάνει για να λύσω το πρόβλημα είναι :

1) Καινούριο firmware στο modem (530 speedtouch) . Μπορώ να πώ ότι μετα από αυτό κράτησε μισή μέρα συνδεδεμένο.

2) Τηλέφωνο στην forthnet (''Δεν είναι από εμάς το πρόβλημα'')

3) Αλλαγή splitter .Δεν λύθηκε το πρόβλημα.

4) Τηλέφωνο στον πΟΤΕ , δεν με έχουν πάρει πίσω ακόμη.

Το τελευταίο που σκεφτόμουν να κάνω είναι να αλλάξω modem αλλά όταν διάβασα αυτό το τοπικ ... δεν μπορεί όλοι να έχουμε χαλασμένα modem.

To θέμα είναι αν φταίει η Forthnet , τι κάνουμε από εδώ και πέρα ? (Όχι τίποτε άλλο αλλά πρίν μια εβδομάδα ανανέωσα σε 3+1)

wintech2003
09-04-06, 00:46
luke_execute: αν θες γραψε τα στοιχεία SNR/Line Attenuation/Transmit Power που δειχνει το modem σου να δουμε μηπως το πρόβλημα ειναι στην ποιότητα της γραμμής.

luke_execute
09-04-06, 01:09
Output Power (dBm) up/down = 9.5 / 14.5
Attenuation (dB) up/down = 25.5 / 45.0
Noise Margin (dB) up/down = 31.0 / 31.0


Αυτά πρέπει να είναι...
Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

wintech2003
09-04-06, 01:16
Δες στο άλλο thread που σου έχω απαντήσει.

chatasos
09-04-06, 02:05
Έτσι από περιέργεια....δεν μπορείτε να ελέγξετε αν αποσυνδέεται και η γραμμή (βλέποντας κάποιο ενδεικτικό λαμπάκι) την ώρα του προβλήματος?

angel_n
09-04-06, 07:34
Έτσι από περιέργεια....δεν μπορείτε να ελέγξετε αν αποσυνδέεται και η γραμμή (βλέποντας κάποιο ενδεικτικό λαμπάκι) την ώρα του προβλήματος?

Σε μένα η γραμμή δεν κόβεται... τα λαμπάκια του jetspeed είναι κανονικά αναμμένα και έχω ip...

Tem
09-04-06, 09:56
νομίζω ότι για το συγκεκριμένο πρόβλημα που αναφέρετε δεν είναι υπεύθυνη η FORTHNET. Παρουσιάζεται και με άλλους ISP σε διαφορετικές περιοχές

Faust
09-04-06, 14:18
Οχι η γραμμή δεν κόβεται σίγουρα, αλλά είναι σαν να "κολλάει" ή σαν να "μπουκώνει" και το ping τραβάει limit up. Βέβαια ότι chat, online game κλπ τρέχει εκέινη την ώρα πάει περίπατο. Δυστυχώς ως gamer με έχει φέρει στα όρια της σχιζοφρένειας...

chatasos
09-04-06, 16:52
Τότε μου θυμίζει το γνωστό πρόβλημα με τα πακέτα του ΟΤΕ...

Nikiforos
09-04-06, 17:22
Παιδιά μην πεδεύεστε και ΤΣΑΜΠΑ βρίζετε την Forthnet αν έχετε 384/128 φταίει το πιταρισμένο DSLAM που ησαστε και αυτό δεν ισχύει για όλα τα dslam. Τα disconnects εγώ τα είχα ΜΟΝΟ με το linksys wag354g τώρα είμαι με 530ι και δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα, τα κολλήματα και τα pings οφείλονται στον ΟΤΕ ΚΑΘΑΡΑ και δεν είναι θέμα ISP! είναι απλό αναβαθμιστείτε σε 512ή 1024 και θα είστε μιά χαρά εγώ αυτό έκανα και τώρα κατεβάζω μέχρι και με 62 kb/sec ακόμα και από azureus, αν και ετοιμάζομαι για vivodi full llu + dsl phone + 1mbps. Τώρα έχω 512.

Madness
09-04-06, 17:47
Παιδιά μην πεδεύεστε και ΤΣΑΜΠΑ βρίζετε την Forthnet αν έχετε 384/128 φταίει το πιταρισμένο DSLAM που ησαστε και αυτό δεν ισχύει για όλα τα dslam. Τα disconnects εγώ τα είχα ΜΟΝΟ με το linksys wag354g τώρα είμαι με 530ι και δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα, τα κολλήματα και τα pings οφείλονται στον ΟΤΕ ΚΑΘΑΡΑ και δεν είναι θέμα ISP! είναι απλό αναβαθμιστείτε σε 512ή 1024 και θα είστε μιά χαρά εγώ αυτό έκανα και τώρα κατεβάζω μέχρι και με 62 kb/sec ακόμα και από azureus, αν και ετοιμάζομαι για vivodi full llu + dsl phone + 1mbps. Τώρα έχω 512.

Μην πατάς όρκο οτι θα πηγαίνει καλα με 1 MBit..Έχω 1024 και απο την προηγούμενη Δευτέρα κατεβάζω σχεδόν 20 ώρες την ημέρα με 25-30/.........και to speedtest δεν βγάζει πάνω απο 498......Άστα μεγάλη πίκρα.......:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

bobos
09-04-06, 18:54
Γεια σας παιδια,
Κι εγω απο Ζωγράφου είμαι με 512 και σχεδόν κάθε μια ώρα, ίσως και συχνότερα, παγώνει η σύνδεση μου λίγη ώρα χωρίς να τρώω disconnect. Έλεος πια!!

erevos85
09-04-06, 21:09
Faust επειδη κ εγω fan του wow ειμαι γιαυτο μου χουν σπασει τα νευρα... πηρα 4net δεν ξεραν την τυφλα τους.... οτι να ναι μου ελεγαν... απο firewall μεχρι modem μεχρι οτε... αυτοι όμως προβλημα δεν ειχαν... αλλαξα modem κ πηρα us robotics αλλα το προβλημα σταθερα... αγανακτησα κ πηρα οτε κ δηλωσα βλαβη και μου ειπαν αν δε φτιαχτει σε 48 ωρες θα στειλουν τεχνικο... θα δω σημερα πως θα παει κ αναλογα θα παρω αυριο για τεχνικο η οχι... παντως και εγω απο Σεπτεμβρη το βλεπω καρφωτα tellas 1mbit μια κ ειμαι ζωγραφου... και αντε γεια ολοι τους πλεον
Ps. σε πιον server εισαι Faust? :P

chino
10-04-06, 00:41
Ναι φίλε μου....αυτό παθαίνω. Δεν κάνει disconnect αλλά ούτε και προχωράει. Άμα την κόψω εγώ τη σύνδεση και κάνω reconnect τοτέ όλα πάνε καλά. Αλλά αυτό δεν είναι δουλειά. Παρατήρησα οτι συμβαίνει εδώ και 20-30 ημέρες με όχι την ίδια συχνότητα. Καλά άμα το πρόβλημα είναι δικό τους και όχι δικό μου τους γ******. Όχι να παν να μας βγάλουν και τρελούς. Έχω χαλάσει λεφτά να αλλάζω σπλίτερ, καλώδια , δεν μιλάω για τις ώρες που χαλάω καθημερινά σε scan, cleanups, antispyware κλπ. Όχι μόνο στη χάγη θα τους πάω αλλά και στο διαγαλαξιακό δικαστήριο μόνο και μόνο για το γαμώτο. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ Σ' ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ !!!!

Μια απο τα ιδια, βύρωνας εδώ.

Πρότη φορά με τέτοια συχνότητα (κάθε 15 λεπτά) απο σήμερα
Οτενετ/1024

luke_execute
10-04-06, 10:19
Υπενθυμίζω :
Speedtouch 530
Forthnet 384/128

Οι αποσυνδέσεις έγιναν πιο αραιές χθές (Κυριακή)

Με πήραν από τις βλάβες του ΟΤΕ και με διαβεβαίωσαν ότι δεν είναι πρόβλημα δικό τους. Αυτό λέει το επιβεβαιώνει και το λαμπάκι του modem μου που αναβοσβήνει το ''παπάκι'' πρασινο πορτοκαλί , που σημαίνει ότι το modem είναι συγχρονισμένο , απλά χάνει την IP.

Το attenuation μου είπαν ότι είναι σε φυσιολογικά όρια : 25,5 / 45,0

mastermind
10-04-06, 12:21
Eιχα το ιδιο ακριβως προβλημα πριν κανα μηνα..δεν εκανα τιποτα και μετα απο καμια βδομαδα σταματησε!Δεν τους πηρα τηλ. γιατι ηξερα οτι 8α με μπερδεξουν περισσοτερο!:lol: :lol:

Μια απο τα ίδια. Πριν απο κανα μηνα είχα συνεχως πρόβλημα αλλα δεν τους πήρα, δεν υπήρχε λόγος άλλωστε. Τον χρόνο μου στην αναμονή θα έχανα. Τώρα είναι όλα εντάξει :up:

Να πω οτι το dslam Τερψιθεας και Ηλιουπολης είναι παρέα :p

Faust
11-04-06, 01:02
erevos85 ειμαι στον daggerspine/alliance/warlock. Περιττό να πώ οτι οι ξένοι γελάνε μαζί μου και με τα κάθε 15 λεπτά dc. Τι να κάνω ρε παιδιά? Ωραία φταίει ο ΟΤΕ. Εϊστε σίγουροι ότι η αναβάθμιση θα το διόρθώσει. Βλέπω ο άλλος πιο πάνω με 1024 τα ίδια σκατά. Τελλας γιατι ζωγράφου θα είναι καλύτερα? Και πόσο καιρό θα περιμένω μέχρι να βάλουν καινούργια γραμμή? η μήπως δεν χρειάζεται? Πως θα δω άμα χάνει την ip και τι φταίει γι'αυτό? βλάβη?

οι ερωτήσεις ενός απελπισμένου (σχιζοφρενή πλέον) gamer.....

mastermind
11-04-06, 09:32
Χθες το βραδυ δεν ξερω αν παρατηρησατε, ειχαμε 2-3 διακοπες της συνδεσης για μερικα δευτερόλεπτα. Κατι τσιγκλάνε πάλι τα παλουκάρια μας. Ελπιζω ναναι για καλό.

Faust
14-04-06, 17:49
Τελικά βρήκε κανείς λύση με το σχετικό πρόβλημα του "μπουκώματος" ή όχι? πολύ ησυχία βλέπω και ανησυχώ γιατί εγώ είμαι στα ίδια σκατά.

fir3zt4rt4h
15-04-06, 01:53
Μπα φίλε μια από τα ίδια , σήμερα το βράδυ ειδικά η κατάσταση είναι τραγική . Μέσα στο Πάσχα με βλέπω να αλλάζω εταιρία , δεν παλεύτεται η κατάσταση ...

wolfman
15-04-06, 01:57
Κι εγώ στην Καλλιθέα έχω συχνές διακοπές που λύνονται μόνο με on/off στο μόντεμ..

erevos85
15-04-06, 16:03
Τπτ μια απο τα ίδια σταθερά τα dc... εχω βαρεθεί πλέον... ασε και το αλλο... δεν ειχα τηλέφωνο για 3(!) μέρες λόγω καλωδιακής βλάβης του ΟΤΕ... μονο κ μονο για να διαπιστώσω μετα οτι τα dc απλά συνεχίζονται... λοιπον ας πάρει ο ΟΤΕ τα DSLam του και η 4net το ISP της και να τα βάλουν και οι 2 στον κ*** τους να γουστάρουν... ε μα πλεον λες κ είμαστε τπτ ζώα μας δίνουν gtp DSL την οποία χρυσοπληρώνουμε ελεος πλεόν... ελεος...
μια ειναι η λύση... απο Σεπτέμβη αν δεν εχει λυθεί το προβλημα Tellas καρφι και τέρμα τα λεφτα στον ΟΤΕ/4net... ετσι τους χρειαζεται...

Faust
15-04-06, 17:04
με καλυψατε θα έλεγα......

@ ADSLgr.com All rights reserved.