PDA

Επιστροφή στο Forum : Έναρξη φορητότητας τηλ. αριθμών από easycall.gr



peterpan78
05-01-10, 22:30
Ξεκίνησε η φορητότητα από άλλους παρόχους στο easycall ΔΩΡΕΑΝ έως τέλος Ιανουαρίου!


H Northwest Communications ανακοινώνει ότι δέχεται πλέον αιτήσεις φορητότητας αριθμών προς την υπηρεσία easycall.gr
To easycall.gr αποτελεί την πρώτη ελληνική υπηρεσία τηλεφωνίας μέσω Internet με την καλύτερη ποιότητα ήχου και τις χαμηλότερες χρεώσεις!

Διαδικασία μεταφοράς αριθμού στο easycall:

■Κατεβάστε και συμπληρώστε την αίτηση φορητότητας

■Στείλτε τη μαζί με φωτοτυπία ταυτότητας καθώς και έναν προηγούμενο λογαριασμό του τηλεφωνικού αριθμού που θα γίνει η μεταφορά με fax. στο 2310 526 996 ή με email: customerservice@northwest.gr

Σημείωση: H αίτηση καθώς και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά θα πρέπει να είναι στο όνομα του κατόχου του τηλ. αριθμού.
Η υπηρεσία φορητότητας είναι ΔΩΡΕΑΝ έως τέλος Ιανουαρίου!

Πηγή:
http://www.easycall.gr/news.php?cyUzQTYlM0ElMjI2JUFBSCUwOWklOUYlMjIlM0I=

trd64
05-01-10, 23:06
Ξέρει κάποιος ποιο είναι το μηνιαίο κόστος του αριθμού (έχω ένα δωρεάν τώρα).

Επίσης, η αναγνώριση σας δουλεύει παντού (σταθερά & όλα τα κινητά)? [Δεν μου δουλεύει σε Q]

Ευχαριστώ

knowlton
06-01-10, 02:28
Ούτε προς κινητά Wind λειτουργεί η αναγνώριση καλούντος. Επίσης σήμερα δεν λειτουργεί η αναγνώριση καλούντος σε κλήσεις προς σταθερά ΟΤΕ.

kmpatra
06-01-10, 04:06
Ξέρει κάποιος ποιο είναι το μηνιαίο κόστος του αριθμού (έχω ένα δωρεάν τώρα).

Επίσης, η αναγνώριση σας δουλεύει παντού (σταθερά & όλα τα κινητά)? [Δεν μου δουλεύει σε Q]

Ευχαριστώ

απο το cc της εταιρειας μου ειχαν αναφέρει για 1,5 ευρω το μηνα χωρις φπα...ακριβό σε σχέση με omnivoice (η αντιστοιχη υπηρεσια εκει εχει 3 ευρω το 6μηνο) :down:

@ ADSLgr.com All rights reserved.